Profil w portalu matrymonialnym

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Stwórz swoją ofertę matrymonialną

Profil w portalu matrymonialnym

Liczy się poważne podejście

Pierwszy krok ku nowym znajomościom już zrobiłeś - wybrałeś internetowe biuro matrymonialne. Drugim istotnym krokiem jest stworzenie profilu randkowego. Twoja Charakterystyka i Kilka słów o sobie to części profilu, w których możesz wyrwać się z ograniczeń formularzy i dać popis swojej pomysłowości lub po prostu powiedzieć własnymi słowami o swoich życiowych fascynacjach, marzeniach, celach. Pozwól poznać się z jak najlepszej strony, napisz, co w sobie najbardziej lubisz, jak widzą Cię ludzie. W kolejnych słowach zdradź, co Cię w życiu fascynuje. Możesz napisać gdzie chętnie chodzisz na randki: do kina, restauracji, na spacer. Określ kogo szukasz, czyli Twoje oczekiwania

Na portalach matrymonialnych np matrymonialne telegazeta bardzo często można spotkać się ze słowami: „Chcesz wiedzieć, jaki jestem naprawdę – przekonaj się sama, napisz!”. Niestety, takie słowa brzmią jakbyś po prostu nie miał czasu lub ochoty na autoprezentację. Znacznie lepszy efekt osiągniesz, gdy napiszesz w serdeczny sposób: „Jeśli masz ochotę mnie poznać – daj znać. Będzie mi bardzo miło móc odpowiedzieć na twoją wiadomość.” Jeśli poprzednia cześć twojego profilu będziesz równie miła i otwarta, jak takie zakończenie – masz duże szanse na otrzymanie tej jednej, jedynej wiadomości od niego lub od niej.

Wizytówkę wypełniasz, aby opowiedzieć innym Użytkownikom o sobie, o swoich oczekiwaniach, upodobaniach, zainteresowaniach, życiowych drogowskazach. Stwórz jak najszerszy opis swojej osoby. Tylko poprzez ciekawy profil randkowy możesz zachęcić innych Użytkowników do poznania Cię bliżej.  Podaj swój stan cywilny, informację czy posiadasz dzieci, czy chcesz być w przyszłości rodzicem, a także przedstaw swój stosunek do alkoholu i papierosów. Pamiętaj, że Użytkowników portali matrymonialnych interesuje poważne podejście, jasno określony cel znajomości.

Zaprezentuj się ciekawie

W profilu randkowym powinny znajdować się wyłącznie prawdziwe informacje, jak nakazuje netykieta w Internecie. Serwis MyDwoje.pl adresowany jest do osób, które szukają partnera na całe życie, a nie krótkiej przygody. Przeglądając oferty matrymonialne możesz także sam lepiej zrozumieć i poczuć jakiego partnera, partnerki poszukujesz.  Warto rozpocząć znajomość od przedstawienia się w sposób atrakcyjny, ale także uczciwy, jako osoba ze szczerymi zamiarami. Twoje zaangażowanie w zbudowanie swojego profilu zostanie z pewnością docenione przez innych Użytkowników. Twoje kilka zdań napisane "od siebie" potrafi powiedzieć więcej niż kilka formularzy. Pole Twoja charakterystyka i oczekiwania wobec partnera/ partnerki to najchętniej czytane pola w Twojej Wizytówce. Twoja osoba to przecież piękna powieść, a nie test wielokrotnego wyboru. Wykorzystaj więc tę szansę i napisz o sobie jak najwięcej.

Pamiętaj, że warto, aby Twój profil był wyjątkowy, wyróżniał się na tle innych, licznych ofert matrymonialnych. Z pewnością ułatwi to poznanie odpowiedniego partnera, z którym uwierzycie, że jesteście dla siebie idealni, po prostu przeznaczeni sobie w każdym calu. Określ, jaką osobą jesteś. Wpisując kilka zdań o sobie, jesteś niczym słynna baronowa Karen Blixen z filmu "Pożegnanie z Afryką" (wspaniała rola Meryl Streep), potrafiąca fascynująco rozwinąć historię, którą ktoś rozpoczął. Stań się taką postacią! Bądź autorem interesującej opowieści! Tym razem tytuł historii brzmi: "Ty o sobie samym na drodze do poznania przeznaczonego sobie partnera". Pozwól poznać się z jak najlepszej strony, napisz, co sam w sobie najbardziej lubisz, jak widzą Cię ludzie, kto jest Twoim autorytetem? W kolejnych słowach zdradź, co w życiu Cię napędza i czy przedmioty materialnego pożądania mają dla Ciebie znaczenie. Wreszcie, gdzie chętnie zamieszkałbyś na dłużej, bo odpowiada Ci atmosfera miejsca, kraju, język, kultura, klimat.

Dbamy o renomę Serwisu

Prosimy o wyrozumiałość w kwestii weryfikacji Wizytówek Użytkowników przez naszych moderatorów, którzy weryfikują je indywidualnie pod względem kompletności oraz "solidności" wpisów. Przypominamy, pola oznaczone gwiazdką (*) są w Wizytówce obowiązkowe (kiedy są puste, podświetlamy je na kolor pomarańczowy i należy je uzupełnić). Nie akceptowane są wpisy "bez treści" i o charakterze żartu, których nie akceptujemy, jak: "inny", "powiem później", "jestem jaki jestem", "to się okaże", "zapytaj, a odpowiem". Sprawdzając ręcznie wszystkie Wizytówki dbamy o najwyższą jakość ofert i renomę naszego Serwisu, który zdobywa coraz większą popularność właśnie także dzięki starannie przygotowanym ofertom Użytkowników MyDwoje.pl, którzy na poważnie poszukują życiowego partnera.

Po prostu zajrzyj w siebie i napisz, a Twoja historia zachęci innych do poznania Ciebie! Obudź w sobie baronową Blixen, mistrzynię opowiadania historii!

 
Komentarze (2)

Profil w portalu matrymonialnym  - dodaj komentarz
Monika; 2015-08-16 22:52:59 
Zgadza się, to czy uda nam się zapoznać kogoś przez taki portal, zależy w dużej mierze od naszego podejścia. Jeśli w wizytówce w rubryce „opisz swój charakter” jest dokładnie to samo co u kilkunastu innych osób to raczej trudno zaciekawić kogoś takim opisem. Nie bójmy się wyróżnić, napisać coś od siebie z serca, tylko w taki sposób można zwrócić na siebie uwagę. Szkoda też, że większość jednak osób wypełnia w wizytówce tylko obowiązkowe pola, pozostałe pozostawiając puste.
Michał; 2015-06-13 16:27:48 
Bardzo dziękuję za cenne porady. Teraz mi będzie znacznie łatwiej stworzyć swój ciekawy profil i znaleźć ukochaną.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij