Jak stworzyć ciekawy profil randkowy?

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Jak uzupełnić wizytówkę, aby zainteresować

ciekawy profil randkowy

Stwórz ciekawą wizytówkę w portalu randkowym

Zdecydowałeś się na chodzą na darmowe randki z MyDwoje i teraz zastanawiasz się, jak stworzyć ciekawy profil randkowy i chodzić na udane randki we dwoje? Portal randkowy daje możliwość poznania innych singli, flirtu online, umawiania się z nimi na randki, co może doprowadzić do zbudowania związku na całe życie. Jednak zanim zaczniesz flirtować w sieci i umawiać się na randki z innymi Użytkownikami portali randkowych, musisz uzupełnić wizytówkę, czyli Twój profil w portalu matrymonialnym. Wizytówka opowiada innym singlom o Tobie, o tym, co Cię napędza, o Twoich pasjach, oczekiwaniach, życiowych drogowskazach. Ma też zachęcić do nawiązania z Tobą znajomości. Twój opis w profilu na portalu randkowym jest swoistą reklamą Ciebie. Jak inaczej możesz zachęcić innych samotnych użytkowników do poznania Cię? 

Gdy już zarejestrowałeś się w Serwisie MyDwoje.pl, po zalogowaniu powinieneś zająć się uzupełnianiem profilu krok po kroku: rozwiąż test doboru partnerskiego i uzupełnij swój profil. Wizytówka zawiera szereg pytań dotyczących Twojej osoby, takich jak status społeczny i wygląd zewnętrzny, ale także pytań z zakresu Twoich zainteresowań, ulubionego sposobu spędzania wolnego czasu i upodobań, jak np. tytuły gazet, które czytasz lub rodzaj kuchni, którą preferujesz. Jest przygotowana specjalnie dla singli. Dla osób samotnych pragnących umawiać się na randki ważne będą takie informacje, jak to z jakiego miasta pochodzisz - samotni, którzy korzystają z portali randkowych chcą poznawać dużo innych singli, często chodzić na randki, dlatego najchętniej zawierają znajomości z osobami, które mieszkają w tym samym mieście. Poznaj innych singli: Single w Polsce.

Stworzenie ciekawego profilu randkowego, wciągającego i budzącego duże zainteresowanie  to duże wyzwanie. Zadanie to jest tym trudniejsze, że nasza wizytówka nie powinna wyglądać jak reklama „produktu” – idealny profil randkowy to zbiór ciekawych wiadomości na Twój temat. Jak to wszystko ułożyć w pasjonującą, dobrze komponującą się całość? Interesujący profil w serwisie randkowym to taki, z którego „uderza” twoja osobowość, ale nie ma to żadnego związku z reklamą. Ciekawie napisana rubryka „o sobie” sprawia, że choć nie zachwalasz się w żadnym słowie, to u innych rodzi się poczucie, że jesteś wartą poznania osobą. Dodatkową zachętą do odwiedzenia Twojego profilu może być wyróżnienie profilu w ramce.

W profilu randkowym opisz dzień z twojego życia

Pisz o tym, co lubisz, unikając „banału” stworzysz w ten sposób ciekawy profil w serwisie randkowym.  Jeśli uwielbiasz muzykę, możesz napisać: „lubię muzykę”, „kocham muzykę i uważam, że ludzie, którzy jej nie czują, są dziwni” albo „uwielbiam muzykę i mam świetny gust w tej kwestii”. Żaden z tych trzech opisów nie wywołuje dobrych skojarzeń. Pierwszy jest „sztampowy” i możliwy do znalezienia na co drugim profilu. Drugi sprawia, że autor wydaje się wywyższający ponad innych. A trzeci brzmi jak autoreklama. Jak więc można to napisać ciekawie w profilu? Np. tak:

„Uwielbiam muzykę i korzystam z jej dobrodziejstwa w różnych chwilach. Gdy brak mi sił, żeby wstać w poniedziałek z łóżka, energiczne dźwięki pomagają mi otworzyć oczy i się uśmiechnąć. Gdy mam gorszy dzień, słodkie „Relax, take it easy” dodaje mi optymizmu. A sprzątanie razem ze śpiewającą Rihanną idzie mi lepiej, niż perfekcyjnej pani domu!”

Brzmi zupełnie inaczej, prawda? Takie przedstawienie miłości do muzyki doda ci wiarygodności i sprawi, że czytający/a się uśmiechnie – a to już pierwszy krok do wysłania zaproszenia w twoim kierunku.

Pisząc o tym, co lubisz i co kochasz, staraj się wprowadzić w to pasję. Unikaj chłodnego wymieniania swoich cech. Jeśli z poczuciem humoru i zaangażowaniem opiszesz swoje trzy cechy czy umiejętności, potencjalnego partnera zainteresuje to znacznie bardziej, niż długa „lista” przymiotników.

Niech profil randkowy odzwierciedla twój charakter

Bardzo ważne jest, abyś swój profil wypełnił starannie, mówiąc prawdę o sobie, jak nakazuje netykieta. Jeśli uważasz, że musisz wpisać do wizytówki w profilu na portalu randkowym: „znajomi uważają mnie za miłą i sympatyczną”, by ktoś cię za taką uznał, jesteś w błędzie. Możesz powiedzieć wiele o sobie nawet bez mówienia o konkretnych cechach. Zamiast więc pisać o tym, jak widzą cię jacyś tam znajomi, pokaż, że jesteś miła i sympatyczna, dodając wpis:

„Lubię kontakty z ludźmi, dlatego z miłą chęcią witam w domu niezapowiedzianych wcześniej znajomych i nie obrażam się, gdy ktoś zadzwoni do mnie pięć minut po dwudziestej drugiej ;-)

Nie musisz pisać, że jesteś miła – to widać po takich słowach. I z całą pewnością odczują to ci, którzy będą czytać twój profil.

Zdjęcie w profilu powinno pokazać ważną część ciebie

Bardzo często zdarza się, że opisy zawarte w wizytówce w portalu randkowym są ciekawe i zachęcające, a sama fotografia przedstawia kogoś „z innej bajki”. Dzieje się tak dlatego, że wybieramy fotografie, na których naszym zdaniem wyglądamy najlepiej (dobry profil, ładne spojrzenie), ale nie zwracamy uwagi na fakt, że akurat to właśnie zdjęcie nie komponuje się z tym, co o sobie napisaliśmy.

Przykład: piszesz, że kochasz ludzi z poczuciem humoru i sama nim tryskasz. A na zdjęciu – poważna mina (chociaż twoim zdaniem wyglądasz super, bo akurat miałaś bardzo dobrany makijaż). To błąd, który powoduje, że w twoją charakterystykę wkrada się pewna niespójność, a przez to profil  w serwisie randkowym traci na atrakcyjności. Co zatem zrobić?

Najpierw napisz opis, przeczytaj go, a dopiero potem wybierz odpowiednie zdjęcie. Jeśli, jak w przykładzie powyżej, piszesz głównie o poczuciu humoru, to zdecyduj się na taką fotografię, na której śmiejesz się albo jesteś chociaż uśmiechnięta. Jeśli piszesz o tym, że kochasz wycieczki, wrzuć na serwer fotografię, która przedstawia cię z plecakiem (wspomnienie z wycieczki). Dzięki temu twój profil będzie ciekawy, bo zdjęcie pokaże bardzo ważną część Ciebie.

Na co zwracacie uwagę przeglądając oferty?

Na co większość z Was zwraca uwagę przeglądając oferty? Dominują zgodność kryteriów i osobowości, jednak najważniejsze jest wzajemne zainteresowanie. 

Na co zwracacie uwagę przeglądając oferty?

oceń artykuł:
[ 5 / 6 z 28 oddanych głosów ]
 

Komentarze (0)


dodaj komentarz
dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Akceptuję Regulamin oraz Politykę prywatności Serwisu
Tak, chcę być informowany o w trendach i ofertach specjalnych dla Singli. Rezygnacja jest możliwa w każdej chwili.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register
Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij