Single w Polsce w dużych polskich miastach

szukaj
Single poszukujący miłości w MyDwoje.pl pochodzą z wielu pięknych, polskich miast. Wielu z nich pierwsze kroku stawia w randkach szukając portale randkowe bez rejestracji. Tu można poznać osoby, z którymi warto wybrać się w nowe miejsca, znaleźć wyjątkowe miejsce na pierwsza randkę, spotkanie towarzyskie czy nawet pierwszy pocałunek. Gdy chciałbyś śmiało powiedzieć poznam dziewczyny, szukam chłopaka, to szukaj z nami!
Single z Warszawy - rendez vous z kulturą w tle
Plac Zamkowy, Zamek Królewski i ulice warszawskiej Starówki to najciekawsze i romantyczne  miejsca na randki dla singli i osób samotnych w Warszawie.
2016-08-10
Single olsztyńscy - randka z kulturą i historią
Najciekawsze miejsca na randki w Olsztynie, romantyczne miejsca dla singli i osób samotnych na Warmi i Mazurach oraz oferty matrymonialne singli z Olsztyna i całego województwa warmińsko - mazurskiego.
2016-10-10
Single krakowscy - kulturalna randka w Krakowie
Kraków to wymarzone miejsce na pierwszą randkę. Single z Krakowa mają bogate życie towarzyskie i wiele pięknych miejsc o romantycznej historii, w sam raz dla zakochanych poszukujących swojego miejsca na Ziemi.
2016-10-10
Single wrocławscy - randka w Europejskiej Stolicy Kultury
We Wrocławiu znajdziesz wiele pięknych miejsc: Ogród Japoński, wrocławskie ZOO czy multimedialna Fontanna - w sam raz na pierwszą randkę, czy romantyczne spotkanie dla samotnych Singli z województwa dolnośląskiego.
2016-06-22
Single z Gdańska, Gdyni i Sopotu - super kulturalna randka
Gdańsk to miasto dla zakochanych singli, którzy chcą zerwać z samotnością. Latarnia morska, Złota Brama czy Gdańskie ZOO to niezwykłe miejsca na randki dla singli z województwa pomorskiego.
2015-12-13
Single poznańscy - muzyczna randka w Poznaniu
Poznań samotnym Singlom oferuję dużo atrakcji. Poznański rynek, Jezioro Maltańskie, czy klimatyczne knajpki, jak Cafe Soho, to miejsca na romantyczne randki i spotkania towarzyskie. Każdy wymagający singiel z województwa wielkopolskiego znajdzie coś dla siebie.
2015-12-13
Single białostoccy - zielona randka na podlasiu
Na romantyczną randkę polecamy Singlom Białystok – serce województwa podlaskiego. Romantycznym uniesieniom może towarzyszyć wycieczka szlakiem tradycji rękodzieła ludowego, „zdobycie” Twierdzy Osowiec, czy spacer po pięknych ogrodach wokół Pałacu Branickich.
2015-12-13
Single kieleccy - randka w Górach Świętokrzyskich
W Kielcach Single mogą wypoczywać na szlakach turystycznych. Dla samotnych z województwa świętokrzyskiego ciekawym miejscem na nietypowe randki będą wyprawy w Góry Świętokrzyskie i zdobycie Łysicy, a wieczór we dwoje mogą spędzić w Filharmonii Świętokrzyskiej.
2015-12-13
Single toruńscy - randka z tradycją i kulturą
Samotni z województwa kujawsko – pomorskiego mogą wypocząć i spędzić romantyczną randkę w Ogrodzie Zoobotanicznym, zwiedzić Muzeum Etnograficzne lub dom Mikołaja Kopernika.
2015-12-13
Single rzeszowscy - kulturalna randka w Rzeszowie
Rzeszów – Serce Podkarpacia oferuje Singlom wiele romantycznych miejsc jak np. Podziemną Trasę Turystyczną, zamek Lubomirskich czy klasztor Bernardynów. Single z województwa podkarpackiego mogą wstąpić do Synagogi Staromiejskiej lub Synagogi Dużej.
2015-12-13
Single szczecińscy - spotkania z kulturą we dwoje
W Szczecinie na Singli czeka Zamek Książąt Pomorskich oraz Baszta Siedmiu Płaszczy. Dla samotnych z województwa zachodniopomorskiego ciekawym miejscem na pierwsza randkę będzie Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza lub Opera na Zamku.
2015-12-13
Single katowiccy - kulturalna randka w Katowicach
W Katowicach ze swoimi atrakcjami czekają liczne teatry, filharmonia Ślaska, Ogród Letni Teatralny. Tam pierwsza randka zapewne będzie atrakcyjna i niezapomniana.
2015-12-13
Single opolscy - randka kulturalno-historyczna
Singli z opolskiego zapraszamy do zwiedzenia wspaniałego dworu Komorno z romantycznym parkiem z 1800 roku, średniowiecznego grodu pod Byczyną oraz zamku w Namysłowie.
2015-12-13
Single lubelscy - randka historyczno-kulturalna w Lublinie
Najpiękniejsze miejsca w Lublinie to ogród botaniczny, skansen czyli muzeum ziemi lubelskiej. Tam właśnie można spędzić romantyczną randkę. Jeżeli interesuje was historia polecamy pieszą wycieczkę do Zamku Lubelskiego.
2015-12-13
Single zielonogórscy - kulturalna randka w Zielonej Górze
Polecane miejsca na romantyczną randkę we dwoje to Palmiarnia, ogród botaniczny. Jeżeli lubicie piesze wycieczki można wybrać się do Lasu Odrzańskiego, Parku Piastowskiego czy na Winne Wzgórza.
2015-12-13
Single łódzcy - randka z kulturą w Łodzi
Łódź pełna jest romantycznych miejsc takich jak ogrody: zoologiczny i botaniczny, palmiarnia oraz najdłuższy deptak w Europie - ulica Piotrkowska.  Podczas romantycznej randki można odpocząć  na Ławeczce Tuwima. Jest to idealne miejsce na cudowną chwilę we dwoje.
2015-12-13
Single z Trójmiasta - randka z kulturą światową
Na pierwszą randkę proponujemy urokliwe miejsca takie jak: wystawę zbiorów w Muzeum Marynarki Wojennej i Muzeum Miasta Gdyni oraz  wizytę w Teatrze Muzycznym.
2015-12-13
Single gorzowscy - kulturalna randka w Gorzowie
Teatr Kreatury, Jazz Club Pod Filarami i Filharmonia Gorzowska to ciekawe miejsca na kulturalne randki dla singli i osób samotnych w Gorzowie Wielkopolskim
2015-12-13
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij