Single w Polsce w dużych polskich miastach

szukaj
Single poszukujący miłości w MyDwoje.pl pochodzą z wielu pięknych, polskich miast. Wielu z nich pierwsze kroku stawia w randkach szukając portale randkowe bez rejestracji. Tu można poznać osoby, z którymi warto wybrać się w nowe miejsca, znaleźć wyjątkowe miejsce na pierwsza randkę, spotkanie towarzyskie czy nawet pierwszy pocałunek. Gdy chciałbyś śmiało powiedzieć poznam dziewczyny, szukam chłopaka, to szukaj z nami!
Single z Warszawy - rendez vous z kulturą w tle
Plac Zamkowy, Zamek Królewski i ulice warszawskiej Starówki to najciekawsze i romantyczne  miejsca na randki dla singli i osób samotnych w Warszawie.
2016-08-10
Single olsztyńscy - randka z kulturą i historią
Najciekawsze miejsca na randki w Olsztynie, romantyczne miejsca dla singli i osób samotnych na Warmi i Mazurach oraz oferty matrymonialne singli z Olsztyna i całego województwa warmińsko - mazurskiego.
2016-10-10
Single krakowscy - kulturalna randka w Krakowie
Kraków to wymarzone miejsce na pierwszą randkę. Single z Krakowa mają bogate życie towarzyskie i wiele pięknych miejsc o romantycznej historii, w sam raz dla zakochanych poszukujących swojego miejsca na Ziemi.
2016-10-10
Single wrocławscy - randka w Europejskiej Stolicy Kultury
We Wrocławiu znajdziesz wiele pięknych miejsc: Ogród Japoński, wrocławskie ZOO czy multimedialna Fontanna - w sam raz na pierwszą randkę, czy romantyczne spotkanie dla samotnych Singli z województwa dolnośląskiego.
2016-06-22
Single z Gdańska, Gdyni i Sopotu - super kulturalna randka
Gdańsk to miasto dla zakochanych singli, którzy chcą zerwać z samotnością. Latarnia morska, Złota Brama czy Gdańskie ZOO to niezwykłe miejsca na randki dla singli z województwa pomorskiego.
2015-12-13
Single poznańscy - muzyczna randka w Poznaniu
Poznań samotnym Singlom oferuję dużo atrakcji. Poznański rynek, Jezioro Maltańskie, czy klimatyczne knajpki, jak Cafe Soho, to miejsca na romantyczne randki i spotkania towarzyskie. Każdy wymagający singiel z województwa wielkopolskiego znajdzie coś dla siebie.
2015-12-13
Single białostoccy - zielona randka na podlasiu
Na romantyczną randkę polecamy Singlom Białystok – serce województwa podlaskiego. Romantycznym uniesieniom może towarzyszyć wycieczka szlakiem tradycji rękodzieła ludowego, „zdobycie” Twierdzy Osowiec, czy spacer po pięknych ogrodach wokół Pałacu Branickich.
2015-12-13
Single kieleccy - randka w Górach Świętokrzyskich
W Kielcach Single mogą wypoczywać na szlakach turystycznych. Dla samotnych z województwa świętokrzyskiego ciekawym miejscem na nietypowe randki będą wyprawy w Góry Świętokrzyskie i zdobycie Łysicy, a wieczór we dwoje mogą spędzić w Filharmonii Świętokrzyskiej.
2015-12-13
Single toruńscy - randka z tradycją i kulturą
Samotni z województwa kujawsko – pomorskiego mogą wypocząć i spędzić romantyczną randkę w Ogrodzie Zoobotanicznym, zwiedzić Muzeum Etnograficzne lub dom Mikołaja Kopernika.
2015-12-13
Single rzeszowscy - kulturalna randka w Rzeszowie
Rzeszów – Serce Podkarpacia oferuje Singlom wiele romantycznych miejsc jak np. Podziemną Trasę Turystyczną, zamek Lubomirskich czy klasztor Bernardynów. Single z województwa podkarpackiego mogą wstąpić do Synagogi Staromiejskiej lub Synagogi Dużej.
2015-12-13
W Szczecinie na Singli czeka Zamek Książąt Pomorskich oraz Baszta Siedmiu Płaszczy. Dla samotnych z województwa zachodniopomorskiego ciekawym miejscem na pierwsza randkę będzie Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza lub Opera na Zamku.
2018-06-13
Single katowiccy - kulturalna randka w Katowicach
W Katowicach ze swoimi atrakcjami czekają liczne teatry, filharmonia Ślaska, Ogród Letni Teatralny. Tam pierwsza randka zapewne będzie atrakcyjna i niezapomniana.
2015-12-13
Single opolscy - randka kulturalno-historyczna
Singli z opolskiego zapraszamy do zwiedzenia wspaniałego dworu Komorno z romantycznym parkiem z 1800 roku, średniowiecznego grodu pod Byczyną oraz zamku w Namysłowie.
2015-12-13
Najpiękniejsze miejsca w Lublinie to ogród botaniczny, skansen czyli muzeum ziemi lubelskiej. Tam właśnie można spędzić romantyczną randkę. Jeżeli interesuje was historia polecamy pieszą wycieczkę do Zamku Lubelskiego.
2018-06-13
Single zielonogórscy - kulturalna randka w Zielonej Górze
Polecane miejsca na romantyczną randkę we dwoje to Palmiarnia, ogród botaniczny. Jeżeli lubicie piesze wycieczki można wybrać się do Lasu Odrzańskiego, Parku Piastowskiego czy na Winne Wzgórza.
2015-12-13
Single łódzcy - randka z kulturą w Łodzi
Łódź pełna jest romantycznych miejsc takich jak ogrody: zoologiczny i botaniczny, palmiarnia oraz najdłuższy deptak w Europie - ulica Piotrkowska.  Podczas romantycznej randki można odpocząć  na Ławeczce Tuwima. Jest to idealne miejsce na cudowną chwilę we dwoje.
2015-12-13
Na pierwszą randkę proponujemy urokliwe miejsca takie jak: wystawę zbiorów w Muzeum Marynarki Wojennej i Muzeum Miasta Gdyni oraz  wizytę w Teatrze Muzycznym.
2018-06-13
Single gorzowscy - kulturalna randka w Gorzowie
Teatr Kreatury, Jazz Club Pod Filarami i Filharmonia Gorzowska to ciekawe miejsca na kulturalne randki dla singli i osób samotnych w Gorzowie Wielkopolskim
2015-12-13
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij