Jak szukać miłości w Internecie? | W czym znajomości internetowe przeważają nad tymi z reala?

Znaleźć miłość, choćby w Internecie

Coraz więcej singli, w poszukiwaniu swojej drugiej połowy, nawiązuje nowe znajomości internetowe na odległość. Na ślubnym kobiercu staje coraz więcej par, które poznały się przez portal randkowy. Internet niweluje przeszkody - ani brak czasu, ani odległość nie stanowią tu problemu. Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy Internet to miejsce, w którym na serio powinieneś rozpocząć poszukiwania partnera, sprawdź, jakie zalety ma miłość poznana w sieci.

Zapewne każdy singiel przeżył sytuacje, w których czuł się niekomfortowo, nikomu niepotrzebny lub celujący swoimi aspiracjami dokładnie obok zamierzonego celu. Zwykły grill u znajomych, spotkanie w gronie przyjaciół w restauracji. Wśród zaproszonych młode małżeństwa, wieloletnie pary, tatusiowie z małymi dziećmi… A kiedy już pojawi się ktoś, kto również wydaje się być singlem, po przyjęciu przyjeżdża po niego narzeczona… Spotykasz sympatyczną osobę, rozmawia Wam się świetnie, a po chwili dowiadujesz się, że ten ktoś od lat ma partnera. Czujesz frustrację, gdy wszyscy wokoło są zajęci? Internet uwolni Cię od tych niedogodności! W MyDwoje.pl wszyscy są singlami, ale większość wcale tego nie chce i nie ma osobowości wiecznego singla. Znaleźli się tu właśnie dlatego, że, tak jak Ty, szukają miłości w Internecie. Od razu trafiasz na właściwe towarzystwo, dzięki czemu możesz rozwinąć skrzydła i stopniowo angażować się w nową znajomość!

Możesz wybrać dopasowanego partnera

Dopasowani partnerzy to siła związku. Biuro matrymonialne MyDwoje gromadzi ogromną liczbę ofert singli, a Ty, wypełniając Test Doboru Partnerskiego, ustalając własne kryteria i zapoznając się z Wizytówkami innych singli, masz możliwość nawiązania nowych znajomości i odnalezienia partnera, który idealnie do Ciebie pasuje. W MyDwoje.pl dzięki testom psychologicznym, masz możliwość poznania osoby, które idealnie do Ciebie pasują pod względem temperamentu, celów życiowych oraz wyznawanych wartości, jednym słowem, wszystkich aspektów istotnych dla związku. Ponadto nie dasz się zwieść pozorom! Pomyśl: czy kolor włosów partnera naprawdę jest dla Ciebie tak ważny, że nie będziesz w stanie obdarzyć miłością brunetki, gdy zawsze gustowałeś w blondynkach? W MyDwoje.pl masz szansę poznać przede wszystkim wnętrze danej osoby - co myśli, czuje, jakie wartości wyznaje. Masz okazję dowiedzieć się o drugiej osobie tego, co najważniejsze! Ponadto w zakładce szczęśliwe historie możesz przeczytać relacje singli, którzy poznali się przez portal MyDwoje.pl.

Internet pozwala przezwyciężyć nieśmiałość

Jak pokonać nieśmiałość? To świetna wiadomość dla osób nieśmiałych, mających problemy z nawiązywaniem znajomości. Czasami łatwiej coś napisać, niż powiedzieć. Wysłanie maila kosztuje mniej nerwów niż zaproszenie na randkę nieznajomego w barze. Dużym plusem rozpoczynania znajomości przez Internet jest też możliwość poprawienia wiadomości. Wypowiedzianych słów już nie cofniesz, a mail możesz korygować. Druga osoba nie widzi naszego zdenerwowania, więc nie masz się czego wstydzić, a po przesłaniu paru e-maili, nieśmiałość nagle zniknie i na pewno o wiele łatwiej będzie spotkać się po raz pierwszy z kimś, z kim nawiązaliśmy już znajomość przez Internet, z kimś, z kim mamy wspólne tematy i o kim wiesz, że jest Tobą zainteresowany. To czas, kiedy pierwsza randka jest już wskazana.

Listy to wspaniała forma wyrażania uczuć

Dowodzi tego historia i literatura – wystarczy przypomnieć sobie listy do Marysieńki Sobieskiej. Dziś zamiast listów mamy e-maile. Pierwszy e-mail, pierwsza wiadomość przez sieć może być początkiem Waszej historii na stronę szczęśliwe historie naszych par. Świat jest tak samo romantyczny, tylko bardziej nowoczesny. Ludzie wciąż maja potrzebę wyrażania swoich uczuć, wciąż poszukują miłości. W liście możemy zawrzeć wszystkie ważne informacje o sobie, nie ogranicza nas, jak w smsie, liczba znaków i przez to korespondencja e-mailowa jest mniej powierzchowna. A jeśli zaiskrzyło w listach i kiedy otwierasz skrzynkę odbiorczą ogarniają Cię pozytywne uczucia, może warto się spotkać? Istnieje duża szansa, że to właśnie Twój przyszły partner lub Twoja przyszła partnerka.

Związek na odległość nie jest przeszkodą

Mieszkając w Szczecinie, masz szansę zawrzeć znajomość z wartościową osobą z Krakowa. Związek na odległość może być początkiem wspólnej wędrówki przez życie. Bez pomocy Internetu najprawdopodobniej nigdy by Ci się to nie udało. Wielu z naszych Użytkowników w swoich Wizytówkach deklaruje chęć zmiany miejsca zamieszkania w przypadku poznania wartościowej osoby. Nie upieraj się, więc tylko przy singlach  mieszkających w Twoim województwie. Dzielące Was kilometry nie są żadną przeszkodą. Warto rozszerzyć te „granice”. Kto powiedział, że Twoja druga połowa musi urodzić się w Twojej dzielnicy? Dzięki Internetowi masz szansę się z nią spotkać, nawet jeśli mieszka daleko od Ciebie. Miłość przecież nie zna granic! Internet jest łatwym sposobem poznawania ludzi. Zarejestruj się w MyDwoje.pl już dziś i sprawdź, jak szybko możesz zawrzeć wartościowe znajomości! Poznawanie przez Internet to dziś już normalność Przecież nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz bardzo wiele! Już sam fakt, że robisz krok, by pomóc swojemu szczęściu, poprawi Ci samopoczucie. A – kto wie – szczęście może być bardzo blisko...

Jak długo będę szukać?

Myślisz, jak długo będę szukać miłości, partnera przez Internet w dobrym serwisie jak MyDwoje.pl? Ponad 85 % naszych Singli uważa, że będzie szukać miłości co najmniej 3 miesiące. Aż 50 % Użytkowników daje sobie na poszukiwania nawet ponad rok!

jak długo będę szukać miłości


Czy szukanie miłości przez Internet ma wady?


Czy poznawanie się przez Internet ma wady? Jak znaleźć miłość przez Internet? Jakie możliwości dają portale randkowe i internetowe biura matrymonialne? Jak wygląda komunikacja w sieci – czy ma więcej zalet czy wad? 

Czy kobieta z wadami, może być dla kogoś ideałem? Przeczytaj w naszym Poradniku jaki jest ideał kobiety:

Idealna partnerka

Przeczytaj także:

Czego szukają mężczyźni?

Czego pragną kobiety?


 
Komentarze (5)

Jak szukać miłości w Internecie? | W czym znajomości internetowe przeważają nad tymi z reala? - dodaj komentarz
Mariola; 2018-12-26 19:52:46 
komentarz usunięty przez moderatora
Kamillla; 2016-08-01 15:00:30 
komentarz usunięty przez moderatora
pinkie_pie; 2015-08-13 19:40:40 
Korzystamy z różnego rodzaju serwisów społecznościowych to dlaczego nie mielibyśmy korzystać z serwisów randkowych. Nie widzę niczego złego w poszukiwaniu swojej drugiej połówki przez internet. Jest prosto, szybko, wygodnie. Dobieram sobie partnerów na podstawie kryterium wyszukiwania. W MyDwoje podoba mi się przede wszystkim to, że ludzie poważnie podchodzą do tematu poszukiwania swojej miłości, no i jest test osobowości :)
Sama od zawsze; 2015-07-30 17:25:23 
komentarz usunięty przez moderatora
Martyna; 2015-07-28 13:21:28 
mnie najbardzije przekonuje ten argument o liczbie ofert. Jest po prostu niezbity. Gdzie na prywatce czy nawet dyskotece lub imprezie moglabym poznać tylu facetów, którzy akurat odpowiadaja moim podstawowym kryteriom? Moj facet musi byc wysoki, wyksztalcony i dowcipny. Chcialabym, zeby myslam powoli o rodzinie i akceptowal to ze jestem niewierząca. W kryteriach moge sobie to ustawic i szukac w calej Polsce. Normalne, ze bede miala wtedy wiecej kandydatow i za to wlasnie cenie takie serwisy jak ten. Dodatkowo Mydwoje jest bardzo porzadne i szanuje swoich uzytkwoinikow a mialam juz kilka kontaktow z biurem obslugi, wiec nie zamirzam nigdzie sie przenosic. Internet jest swietny dla singli.

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij