Biuro matrymonialne > Poradnik > Poszukiwanie partnera > Poznaj miłość przez Internet

Poznaj miłość przez Internet

szukaj
Dlaczego warto szukać partnera w Internecie?
Coraz więcej osób szuka swojej drugiej połowy w sieci. Znajomi mówią Ci: poznaj miłość przez Internet. We wrześniu 2009 przeprowadziliśmy sondę - pytaliśmy czy Internet jest dobrym miejscem, aby szukać miłości. Zdecydowana większość pytanych właśnie w Internecie ma nadzieję znaleźć miłość.
2017-10-27
Sympatyczne nawiązanie znajomości
Czy wiesz jak kulturalnie, romantycznie lub zabawnie zaproponować znajomość? W MyDwoje zależy nam bardzo, aby żadne zaproszenie do kontaktu nie pozostało bez odpowiedzi. Ważne jednak, by znajomość nawiązać i sympatycznie i grzecznie.
2017-05-11
Znajomości internetowe na odległość
Znajomości internetowe mogą przerodzić się w trwały wiązek. Komunikacja pozwala stworzyć i utrzymać więź pomiędzy osobami, które są daleko od siebie; związek na odległość ma szanse przetrwać, jeśli rozmawiamy o swoich potrzebach. 
2018-02-08
Dlaczego randkujemy w internecie?
Gdy nie wchodzi w rachubę nieudany związek i potrzebny jest wymarzony partner przydatne stają się portale matrymonialne. Przeczytaj dlaczego single decydują się na nawiązywanie znajomości i randki w sieci.
2016-12-12
Jak szukać miłości w Internecie?
Liczba osób zarejestrowanych w portalu MyDwoje.pl jest ogromna. Wypełniając Test Doboru Partnerskiego, ustalając własne kryteria i zapoznając się z Wizytówkami innych singli, każdy ma możliwość  odnalezienia idealnie dopasowanego partnera.
2016-06-22
Kobieta robi pierwszy krok
Kobieta robi pierwszy krok, kobieta przejmuje inicjatywę i proponuje pierwszy kontakt na portalu matrymonialnym? Kto powinien wysłać pierwszą wiadomość, by znaleźć miłość w Internecie?
2017-12-12
Tak kulturalnie zakończysz znajomość
Zadbaj o kulturalne zakończenie znajomości. Niechciany adorator? Ważne jest odmawianie grzecznie. Jak odmawiać z uśmiechem? Grzeczne zakończenie znajomości w sieci i netykieta w odmawianiu
2015-10-26
Jak być uprzejmym w sieci?
„Uprzejmość to jedyna dopuszczalna forma hipokryzji” - napisał w XIX wieku amerykański nowelista Ambrose Bierce i tak też niektórzy interpretują zachowania ludzi uprzejmych. Ale czym jest uprzejmość: dobrym wychowaniem czy przesadą?
2017-04-28
Bliskość powstaje w sieci szybciej i gwałtowniej
Internet jest dzisiaj niewątpliwie potężną mocą. Jak każde dobro, może jednak zostać źle wykorzystane. Pamiętajmy, iż uczucia wyrażone prze e-mail nigdy nie będą miały tej samej mocy co słowa wypowiedziane patrząc w oczy ukochanej osoby.
2015-10-21
Jak wybrać serwis randkowy?
Każdy świadomy Użytkownik Internetu powinien w pierwszej kolejności zorientować się w kwestii wiarygodności usługodawcy i bezpieczeństwa strony, którą odwiedza. Zawsze warto zapoznać się z Polityką prywatności i Regulaminem.
2016-06-20
Profil w portalu matrymonialnym
Jak możesz zachęcić Użytkowników do poznania Ciebie? Wypełnij Wizytówkę na portalu matrymonialnym, by opowiedzieć innym Użytkownikom o sobie, o swoich oczekiwaniach, życiowych drogowskazach i co za tym idzie poznać przeznaczoną Tobie osobę.
2017-11-17
Emotikony, Emoty, Buźki, Uśmieszki
Elektroniczne buźki znane są już każdemu, kto korzysta z komputera i Internetu, a szczególnie tym, którzy umawiają się na randki internetowe. Przypuszczalnie na dobre zadomowiły się już we współczesnej komunikacji. Oferuje je także nasz Serwis!
2017-10-27
Cyberromans - wieczny internetowy romans
Cyberromans to „związek uczuciowy lub seksualny zainicjowany w sieci i utrzymywany głównie przy użyciu komputera”. Część romansów w sieci nigdy nie wychodzi poza nią, gdyż Internet to łatwe narzędzie dla chcących anonimowo poflirtować.
2016-07-07
Internetowy oszust matrymonialny, uważaj!
Jak uniknąć oszusta matrymonialnego, cyberoszusta i scammera? Bezpieczeństwo Użytkowników, anonimowość, ochrona danych i wizerunku stoją w MyDwoje.pl na pierwszym miejscu. Zależy nam, by kontakty zawarte z naszą pomocą były wiarygodne i bezpieczne. Dlatego przeczytaj kilka naszych porad.
2017-04-28
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij