Biuro matrymonialne > Poradnik > Poszukiwanie partnera > Poznaj miłość przez Internet

Poznaj miłość przez Internet

szukaj
Dlaczego warto szukać partnera w Internecie?
Coraz więcej osób szuka swojej drugiej połowy w sieci. Znajomi mówią Ci: poznaj miłość przez Internet. We wrześniu 2009 przeprowadziliśmy sondę - pytaliśmy czy Internet jest dobrym miejscem, aby szukać miłości. Zdecydowana większość pytanych właśnie w Internecie ma nadzieję znaleźć miłość.
2017-10-27
Sympatyczne nawiązanie znajomości
Czy wiesz jak kulturalnie, romantycznie lub zabawnie zaproponować znajomość? W MyDwoje zależy nam bardzo, aby żadne zaproszenie do kontaktu nie pozostało bez odpowiedzi. Ważne jednak, by znajomość nawiązać i sympatycznie i grzecznie.
2017-05-11
Znajomości internetowe na odległość
Znajomości internetowe mogą przerodzić się w trwały wiązek. Komunikacja pozwala stworzyć i utrzymać więź pomiędzy osobami, które są daleko od siebie; związek na odległość ma szanse przetrwać, jeśli rozmawiamy o swoich potrzebach. 
2018-02-08
Dlaczego randkujemy w internecie?
Gdy nie wchodzi w rachubę nieudany związek i potrzebny jest wymarzony partner przydatne stają się portale matrymonialne. Przeczytaj dlaczego single decydują się na nawiązywanie znajomości i randki w sieci.
2016-12-12
Jak szukać miłości w Internecie?
Liczba osób zarejestrowanych w portalu MyDwoje.pl jest ogromna. Wypełniając Test Doboru Partnerskiego, ustalając własne kryteria i zapoznając się z Wizytówkami innych singli, każdy ma możliwość  odnalezienia idealnie dopasowanego partnera.
2016-06-22
Kobieta robi pierwszy krok
Kobieta robi pierwszy krok, kobieta przejmuje inicjatywę i proponuje pierwszy kontakt na portalu matrymonialnym? Kto powinien wysłać pierwszą wiadomość, by znaleźć miłość w Internecie?
2017-12-12
Tak kulturalnie zakończysz znajomość
Zadbaj o kulturalne zakończenie znajomości. Niechciany adorator? Ważne jest odmawianie grzecznie. Jak odmawiać z uśmiechem? Grzeczne zakończenie znajomości w sieci i netykieta w odmawianiu
2015-10-26
Jak być uprzejmym w sieci?
„Uprzejmość to jedyna dopuszczalna forma hipokryzji” - napisał w XIX wieku amerykański nowelista Ambrose Bierce i tak też niektórzy interpretują zachowania ludzi uprzejmych. Ale czym jest uprzejmość: dobrym wychowaniem czy przesadą?
2017-04-28
Bliskość powstaje w sieci szybciej i gwałtowniej
Internet jest dzisiaj niewątpliwie potężną mocą. Jak każde dobro, może jednak zostać źle wykorzystane. Pamiętajmy, iż uczucia wyrażone prze e-mail nigdy nie będą miały tej samej mocy co słowa wypowiedziane patrząc w oczy ukochanej osoby.
2015-10-21
Jak wybrać serwis randkowy?
Każdy świadomy Użytkownik Internetu powinien w pierwszej kolejności zorientować się w kwestii wiarygodności usługodawcy i bezpieczeństwa strony, którą odwiedza. Zawsze warto zapoznać się z Polityką prywatności i Regulaminem.
2016-06-20
Profil w portalu matrymonialnym
Jak możesz zachęcić Użytkowników do poznania Ciebie? Wypełnij Wizytówkę na portalu matrymonialnym, by opowiedzieć innym Użytkownikom o sobie, o swoich oczekiwaniach, życiowych drogowskazach i co za tym idzie poznać przeznaczoną Tobie osobę.
2017-11-17
Emotikony, Emoty, Buźki, Uśmieszki
Elektroniczne buźki znane są już każdemu, kto korzysta z komputera i Internetu, a szczególnie tym, którzy umawiają się na randki internetowe. Przypuszczalnie na dobre zadomowiły się już we współczesnej komunikacji. Oferuje je także nasz Serwis!
2017-10-27
Cyberromans - wieczny internetowy romans
Cyberromans to „związek uczuciowy lub seksualny zainicjowany w sieci i utrzymywany głównie przy użyciu komputera”. Część romansów w sieci nigdy nie wychodzi poza nią, gdyż Internet to łatwe narzędzie dla chcących anonimowo poflirtować.
2016-07-07
Internetowy oszust matrymonialny, uważaj!
Jak uniknąć oszusta matrymonialnego, cyberoszusta i scammera? Bezpieczeństwo Użytkowników, anonimowość, ochrona danych i wizerunku stoją w MyDwoje.pl na pierwszym miejscu. Zależy nam, by kontakty zawarte z naszą pomocą były wiarygodne i bezpieczne. Dlatego przeczytaj kilka naszych porad.
2017-04-28
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij