Biuro matrymonialne > Poradnik > Poszukiwanie partnera > Poznaj miłość przez Internet

Poznaj miłość przez Internet

Dlaczego warto szukać partnera w Internecie?
Coraz więcej osób szuka swojej drugiej połowy w sieci. Znajomi mówią Ci: poznaj miłość przez Internet. We wrześniu 2009 przeprowadziliśmy sondę - pytaliśmy czy Internet jest dobrym miejscem, aby szukać miłości. Zdecydowana większość pytanych właśnie w Internecie ma nadzieję znaleźć miłość.
2016-06-21
Sympatyczne nawiązanie znajomości
Czy wiesz jak kulturalnie, romantycznie lub zabawnie zaproponować znajomość? W MyDwoje zależy nam bardzo, aby żadne zaproszenie do kontaktu nie pozostało bez odpowiedzi. Ważne jednak, by znajomość nawiązać i sympatycznie i grzecznie.
2015-11-01
Znajomości internetowe na odległość
Znajomości internetowe mogą przerodzić się w trwały wiązek. Komunikacja pozwala stworzyć i utrzymać więź pomiędzy osobami, które są daleko od siebie; związek na odległość ma szanse przetrwać, jeśli rozmawiamy o swoich potrzebach. 
2016-05-27
Dlaczego randkujemy w internecie?
Gdy nie wchodzi w rachubę nieudany związek i potrzebny jest wymarzony partner przydatne stają się portale matrymonialne. Przeczytaj dlaczego single decydują się na nawiązywanie znajomości i randki w sieci.
2016-12-12
Jak szukać miłości w Internecie?
Liczba osób zarejestrowanych w portalu MyDwoje.pl jest ogromna. Wypełniając Test Doboru Partnerskiego, ustalając własne kryteria i zapoznając się z Wizytówkami innych singli, każdy ma możliwość  odnalezienia idealnie dopasowanego partnera.
2016-06-22
Kobieta robi pierwszy krok
Kobieta robi pierwszy krok, kobieta przejmuje inicjatywę i proponuje pierwszy kontakt na portalu matrymonialnym? Kto powinien wysłać pierwszą wiadomość, by znaleźć miłość w Internecie?
2016-12-12
Tak kulturalnie zakończysz znajomość
Zadbaj o kulturalne zakończenie znajomości. Niechciany adorator? Ważne jest odmawianie grzecznie. Jak odmawiać z uśmiechem? Grzeczne zakończenie znajomości w sieci i netykieta w odmawianiu
2015-10-26
Jak być uprzejmym w sieci?
„Uprzejmość to jedyna dopuszczalna forma hipokryzji” - napisał w XIX wieku amerykański nowelista Ambrose Bierce i tak też niektórzy interpretują zachowania ludzi uprzejmych. Ale czym jest uprzejmość: dobrym wychowaniem czy przesadą?
2015-10-26
Bliskość powstaje w sieci szybciej i gwałtowniej
Internet jest dzisiaj niewątpliwie potężną mocą. Jak każde dobro, może jednak zostać źle wykorzystane. Pamiętajmy, iż uczucia wyrażone prze e-mail nigdy nie będą miały tej samej mocy co słowa wypowiedziane patrząc w oczy ukochanej osoby.
2015-10-21
Jak wybrać serwis randkowy?
Każdy świadomy Użytkownik Internetu powinien w pierwszej kolejności zorientować się w kwestii wiarygodności usługodawcy i bezpieczeństwa strony, którą odwiedza. Zawsze warto zapoznać się z Polityką prywatności i Regulaminem.
2016-06-20
Profil w portalu matrymonialnym
Jak możesz zachęcić Użytkowników do poznania Ciebie? Wypełnij Wizytówkę na portalu matrymonialnym, by opowiedzieć innym Użytkownikom o sobie, o swoich oczekiwaniach, życiowych drogowskazach i co za tym idzie poznać przeznaczoną Tobie osobę.
2015-11-01
Emotikony, Emoty, Buźki, Uśmieszki
Elektroniczne buźki znane są już każdemu, kto korzysta z komputera i Internetu, a szczególnie tym, którzy umawiają się na randki internetowe. Przypuszczalnie na dobre zadomowiły się już we współczesnej komunikacji. Oferuje je także nasz Serwis!
2015-11-17
Cyberromans - wieczny internetowy romans
Cyberromans to „związek uczuciowy lub seksualny zainicjowany w sieci i utrzymywany głównie przy użyciu komputera”. Część romansów w sieci nigdy nie wychodzi poza nią, gdyż Internet to łatwe narzędzie dla chcących anonimowo poflirtować.
2016-07-07
Internetowy oszust matrymonialny, uważaj!
Bezpieczeństwo Użytkowników, anonimowość, ochrona danych i wizerunku stoją w MyDwoje.pl na pierwszym miejscu. Zależy nam, by kontakty zawarte z naszą pomocą były wiarygodne i bezpieczne. Dlatego przeczytaj kilka naszych porad.
2015-09-04
 
Dołącz do nas!
e-mail:*
hasło:*
(min. 6 znaków)
powtórz hasło:*
Jesteś:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
Data urodzenia:*
Skąd znasz
mydwoje.pl?
*pole obowiązkowe
   *Akceptuję Regulamin oraz Politykę prywatności Serwisu
   Tak, chcę być informowany o trendach i ofertach specjalnych dla Singli. Rezygnacja jest możliwa w każdej chwili

lub
facebook register
Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 9.00 - 24.00
Twarze MyDwoje
Oferty zagraniczne mężczyzn
poprzedni
następny
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij