Dlaczego warto szukać partnera w Internecie? | Mnóstwo poszukujących singli, wygoda i dostępność to przewagi internetu

W Sieci możesz znaleźć miłość

Ogłoszenia matrymonialne kobiet ze zdjęciem

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn ze zdjęciem

Coraz więcej osób mówi: szukam partnera i kieruje kroki do Internetu w poszukiwaniu swojej drugiej połówki. Nie widać w tym niczego dziwnego, skoro dla wielu z nas Internet jest najatrakcyjniejszą formą poszukiwań. We wrześniu 2009 roku przeprowadziliśmy w Łodzi sondę - pytaliśmy czy Internet jest dobrym miejscem do poszukiwań miłości? Jak szukać, aby znaleźć? Nasza sonda pokazała, iż zdecydowana większość Użytkowników Serwisu MyDwoje.pl ma nadzieję znaleźć miłość właśnie w Internecie. Poszukiwanie partnera przez internetowy portal matrymonialny to najkrótsza droga do szczęścia.

Większość singli wierzy, że właśnie poszukiwania partnera przez Internet mają największą szansę powodzenie. Nic dziwnego. Z roku na rok przybywa par, które znajomość nawiązały w Internecie.  Świadczą o tym między innymi publikowane w naszym portalu szczęśliwe historie. Dlaczego, więc taka „szczęśliwa historia” nie miałaby być Twoim udziałem?

Poznawanie przez Internet to nic trudnego. Uwierz, że warto szukać miłości przez Internet. To miejsce jak każde inne, a nawet lepsze. Ma bowiem zalety, jakich inne miejsca nie posiadają! Tutaj brak czasu przestaje być problemem. W naszym portalu wszyscy są singlami szukającymi miłości! Jeśli zależy Ci na stworzeniu trwałego związku, w MyDwoje znajdziesz poważne oferty matrymonialne. O taką ofertę trudno w codziennym życiu. Pamiętaj, Internet pozwala także pokonać nieśmiałość, a pisanie listów to bardzo romantyczny sposób rozpoczęcia znajomości. Wreszcie, w obliczu prawdziwej miłości okazuje się, że kilometry przestają być przeszkodą.

Randkowanie online to wygoda

Dlaczego randkujemy w internecie? Flirt online to sama wygoda! Brak czasu przestaje być problemem. Internet „działa” dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nie musisz czekać do siedemnastej, aż wyjdziesz z pracy, nie musisz z utęsknieniem wyczekiwać weekendu, aby wybrać się do kawiarni lub na dyskotekę w poszukiwaniu partnera. Nieważne czy minęła północ, czy właśnie zaczyna się niedzielny poranek. Portal randkowy działa non stop. E-maila możesz wysłać zawsze. I – co ważne – nie musisz martwić się, czy druga osoba ma akurat wolny czas, gdyż wiadomość odbierze i odpisze Ci na nią w dogodnym dla siebie momencie. Właśnie dla wygody i bez uczucia zażenowania. Na dobrą sprawę flirtujesz, nie ruszając się z kanapy. Nie musisz też mieć pełnego makijażu i zabójczej kreacji (w przypadku panów eleganckiego garnituru). Możesz uwodzić drugą osobę… w piżamie i kapciach, oszczędzając sobie wyczekiwania na księcia z bajki w barze czy na dyskotece. Możesz skupić się dzięki temu na tym, co chcesz napisać, nie martwiąc się, czy nie czas poprawić makijaż. Oszczędzasz sobie stresu związanego z bezpośrednim spotkaniem oraz nie tracisz czasu i energii na bezowocne wychodzenie do klubów i na imprezy dla singli lub na wieczorki towarzyskie w celu spotkania potencjalnego partnera.

Brak czasu przestaje przeszkadzać singlom w nawiązaniu znajomości. Dzięki temu nawet bardzo zajęci i zapracowani single mają szansę flirtować 24 godziny online. Ważne jest tylko byś bezpiecznie flirtował. W Internecie czeka Cię morze ofert - musisz określić tylko kryteria wyszukiwania. Kto wie, może w tej chwili Twój komputer daje Ci sygnał: Masz wiadomość :)

Dlaczego warto korzystać z portali i serwisów randkowych, żeby kogoś poznać?


Dlaczego warto szukać miłości przez serwisy randkowe lub internetowe biura matrymonialne? Na co zwrócić uwagę przy wyborze serwisu? Jak korzystać z sieci, żeby kogoś poznać? Dlaczego bezpieczeństwo w Internecie jest kwestią kluczową? Czym zajmuje się dział moderacji w portalach i serwisach randkowych? Jeżeli chcesz poznać zalety szukania miłości przez Internet, zobacz 6 film z cyklu „MyDwoje na randce”.

Czytaj również:

Przeczytaj jak nasz serwis dba o Twoje bezpieczeństwo:

Wiarygodność Portalu

Katarzyna i Jan poznali się przez MyDwoje


 
Komentarze (6)

Dlaczego warto szukać partnera w Internecie? | Mnóstwo poszukujących singli, wygoda i dostępność to przewagi internetu - dodaj komentarz
maladie; 2021-12-19 11:19:33 
Oczywiscie, ze warto szukac w internecie milosci zycia. Choc pozornie jest to dosc ryzykowne, bo nigdy nie wiemy, kto siedzi po drugiej stronie monitora, to wirtualne rozmowy zawsze mozna przeniesc po pewnym czasie do realnego swiata. Sama tak zrobilam i do dzisiaj jestem szczesliwa mezatka:)
Krystyna; 2017-01-30 02:03:46 
komentarz usunięty przez moderatora
wedr; 2016-11-02 22:23:07 
Niestety dziewczyny nie szanują sobie zainteresowania w internecie. Najczęściej portale randkowe służą im do dowartościowania się męską uwagą i tyle. Bez względu na portal, serwis czy czat kobieca psychika działa zawsze tak samo. Nie szanuje czegokolwiek co ma w nadmiarze lub na to nie zapracuje.
Kasiek; 2015-09-20 15:31:52 
komentarz usunięty przez moderatora
suzi; 2015-08-13 13:44:38 
Myślę, że wiele osób poszukuje partnera w Internecie ze względu na wygodę. Nie każdy ma czas, aby wyjść po pracy na poszukiwania. Randkowanie w sieci jest o wiele prostsze. Jak zostało tu wspomniane, nie trzeba się specjalnie przygotowywać, można leżeć sobie w łóżku i flirtować ;) Jest to również świetne rozwiązanie dla nieśmiałych, którzy w realu nie mieliby odwagi podejść i zagadać. Poza tym, jeśli okaże się, że to nie ta osoba, łatwo można zakończyć taką znajomość. W Internecie następuje też szybka selekcja.
palopa; 2015-02-26 11:02:26 
No i nic dziwnego, że coraz więcej osób szuka drugiej połówki przez internet. Jak teraz wszystko załatwiamy przez internet, przed kupnem jakiejś rzeczy sprawdzamy ją w internecie, zamawiamy jedzenie przez internet, kupujemy ubrania, rozmawiamy ze znajomymi, to czemu tam nie mielibyśmy też szukać miłości? Zwłaszcza, tak jak tutaj zostało napisane, single są dostępni przez 24h. Nie mam za dużo czasu, w tygodniu raczej nie ma szans, żebym wyszła gdzieś do miasta, do kina czy spotkać się ze znajomymi. Do domu z pracy wracam wieczorem, a rano znowu trzeba wstać. A z kolei nie ma problemu, żeby usiąść z laptopem przy lampce wina i porozmawiać z kimś czy poszukać tego idealnego dla mnie?:) A właśnie, to jest kolejna kwestia, chodzi o test dopasowania, jaki tutaj na mydwoje można znaleźć, mocno mi pomaga w doborze odpowiedniego partnera, wiem ile mamy punktów dopasowania i zamiast szukać wśród wszystkich facetów, ograniczam poszukiwania tego jedynego do grona tych, którzy mają najwięcej punktów dopasowania ze mną. Kolejna sprawa, która umożliwia zaoszczędzenie czasu. I podejrzewam, że ten trend będzie się cały czas rozwijał, w końcu internet coraz większą rolę odgrywa w naszym życiu.

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij