Jak szukać, aby znaleźć?

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Osiągnij sukces w portalu dla samotnych

Szukać i znaleźć

Pomóż swojemu szczęściu

Jak szukać miłości w Internecie? Nasze internetowe biuro matrymonialne może Ci w tym pomóc. Jeżeli bardzo czegoś pragniesz, możesz to osiągnąć. Możesz być szczęśliwy niezależnie od wyglądu i grubości portfela. Jednak dalecy jesteśmy od źle pojętego optymizmu i przekonywania, że wystarczy zaakceptować siebie, a miłość przyjdzie sama. Ważne jest, by pomóc szczęściu, bo ten, kto nie próbuje, nigdy nie odniesie sukcesu. Być może przetestowałeś już różnego rodzaju serwisy randkowe i zastanawiasz się czy to w ogóle ma sens, skoro do tej pory nikt do Ciebie nie napisał gorącego listu, a randka w realu nadal jest w sferze Twoich marzeń. Zadaj sobie, więc pytanie, czy robisz naprawdę wszystko, aby pomóc szczęściu? Bywa, że o szczęście i powodzenie w miłości trzeba zawalczyć, a my dajemy Ci do ręki oręż, który Ty musisz wykorzystać!

 

Zaintryguj swoją Wizytówką


Konieczność wypełniania Wizytówki czasem spotyka się z protestami nowych Użytkowników. A tak naprawdę to właśnie ona jest odbiciem Twojej osobowości, stylu życia i podejścia do poszukiwań partnera. W życiu codziennym o naszym stosunku do drugiego człowieka decyduje pierwsze kilka minut spotkania, w portalu dla samotnych – Wizytówka! Idąc na spotkanie, które może przerodzić się w randkę, staramy się wypaść jak najlepiej. Postaraj się, zatem stworzyć ciekawy profil randkowy. Jak? Oto kilka podpowiedzi!

  • Bądź prawdziwy! To pierwsza i naczelna zasada, na którą kładziemy nacisk! Zafałszowanie rzeczywistości w anonsach matrymonialnych, jak każde kłamstwo,  nie ma przyszłości i jego odkrycie może być dla Ciebie bardzo bolesne. Jeżeli już poznasz osobę, na której będzie Ci zależało, prędzej czy później dowie się ona o nieścisłościach pomiędzy tym, co znalazło się w Twojej Wizytówce, a rzeczywistością. Nie musimy chyba dodawać, że wprowadzona w błąd, będzie miała prawo czuć do Ciebie żal. W MyDwoje.pl swoją prawdomówność możesz dodatkowo potwierdzić Certyfikatem Wiarygodnego Profilu!
  • Motto życiowe jest szczególnie cenne! To ono wyróżnia niektóre oferty matrymonialne spośród innych. Być może to oryginalny cytat z ważnej dla Ciebie książki lub filmu, być może świadczy o szczególnym poczuciu humoru właściciela profilu! Twój sukces leży w Twoich rękach. Jeśli nie masz pomysłu na motto, zastanów się, czy nie warto zamiast wpisywać w tej rubryce oklepane "carpe diem" lub "co mnie nie zabije, to mnie wzmocni", warto poświęcić czas na zastanowienie się chwilę,  czym naprawdę kierujesz się w życiu lub stworzenie ciekawej charakterystyki.
  • Pole Charakterystyka. To bardzo ważna, jeśli nie najważniejsza, rubryka w Twojej Wizytówce! Mimo to, wypełnianie tego pola często Użytkownicy naszego portalu dla samotnych traktują jako zło konieczne. Deklarują, że nie lubią autoreklamy lub nie potrafią o sobie pisać. Jednak warto włożyć w uzupełnienie tego pola trochę wysiłku! Warto zdać sobie sprawę, że to na podstawie Twojej Wizytówki ktoś podejmuje decyzję, czy nawiąże z Tobą kontakt. Nie chodzi tu więc o chwalenie się i reklamowanie, ale o zamieszczenie kilku informacji, które przyciągną zainteresowane osoby. Napisz tu po prostu o swoich pasjach, zainteresowaniach, sposobach spędzania wolnego czasu lub wyznawanych wartościach. A może masz nietypowe hobby? Czytasz literaturę południowoamerykańską lub zgłębiasz tajniki toksykologii? Napisz o tym koniecznie! Będziesz miło zaskoczony, gdy właśnie na podstawie tych informacji uda Ci się szybko znaleźć pokrewną Ci duszę.

Nasze doświadczenia pokazują, iż solidnie uzupełnione anonse matrymonialne wzbudzają większe zainteresowanie – a to już połowa sukcesu! Pomyśl tylko: po raz kolejny w polu poświęconym charakterystyce czytasz: „jestem normalny”, „jestem mężczyzną”, „mam wady i zalety...

 
Komentarze (19)

Jak szukać, aby znaleźć?  - dodaj komentarz
sylwia; 2017-06-16 21:35:48 
a mój były (Michał) na 4 tyś.
Marek; 2017-05-31 21:44:06 
Jedna taka mówiła mi cały czas.. "nieważny jest wygląd, ważne jest wnętrze".
A następnie okradła mnie na 5 tys zł.
wiktor; 2017-05-31 21:42:27 
rozmawiają dwie przyjaciółki
- dlaczego go rzuciłaś, przecież mówiłaś, że ma w sobie to coś ?
- tak, ale już wszystko wydał .
Pani Porada ; 2016-04-06 14:22:35 
- Czy wy się wreszcie pobierzecie? - mówi matka do córki.
- Chciałabym, ale ilekroć pytam go: "kiedy ślub", to on mi zaczyna opowiadać o swojej żonie i dzieciach!
Alina; 2016-02-04 08:43:03 
Jak szukać ? żeby znaleźć ?? Media na całym świecie zaczęły się zastanawiać nad definicją słowa "kochanka". "Określanie kobiety zaangażowanej w długotrwały romans takim mianem jest już trochę passé, n’est-ce pas?", pisał dziennik "New York Times". Co w takim razie oznacza to określenie-ta-trzecia, Młode kobiety coraz później wychodzą za mąż, bo skupiają się na karierze i realizacji własnych marzeń, ale nie mają zamiaru żyć w celibacie, zanim spotkają tego jedynego i zdecydują się na ślub. Instytucja friends-with-benefits lub żonaty kochanek, który da im swobodę, to idealne rozwiązanie. Kochanka często jest w lepszej sytuacji od żony, bo atmosfera tajemnicy podsyca żar romansu, podczas gdy szara rzeczywistość zazwyczaj sprawia, że pożądanie znika. No i jest wszystko o.k.
Teraz należy włączyć strategiczne myślenie co dają takie chwile ,, szczęścia " ?:?? młodość rozmieniona została na drobne [[[[[ psychika zjechana ]]]]] przyzwyczajenie młodej kobiety do takiego życia [[[[ciekawość, poszukiwanie odpowiedniego rozmiaru ]]]]] nie kończy się z chwilą zawarcia małżeństwa bo taka i tak będzie bzykać się chociażby w dziecięcym pokoiku [[[[[ dzieciątko śpi ]]]]] , wiem o czym piszę. Trzeba szanować siebie - jakie to proste - iść tak przez życie żeby nikt przez nas nie płakał TRUDNE lecz do wykonania.
Ola; 2015-08-19 14:05:16 
Jeśli jest się zarejestrowanym od dłuższego czasu w portalu randkowym i nic z tego nie wynika, należy zastanowić się, co jest nie tak? Jeśli o mnie chodzi to już po tygodniu korzystania z serwisu mam nawiązany kontakt z jakąś osobą. Inną sprawą jest to, że jestem dość wymagająca i póki co nie trafiłam na tego jedynego. Dziwi mnie jednak, jak ktoś pisze, że przez 2 lata nie otrzymał żadnej wiadomości. Podstawa to zdjęcie, jak go nie ma, albo jest niekorzystne to jest mała szansa na nawiązanie jakiegokolwiek kontaktu. Nie należy też wypisywać banałów, no i nie robić błędów ortograficznych w wizytówce!
sewa mobil surabaya; 2015-03-13 09:17:07 
komentarz usunięty przez moderatora
Halin; 2013-10-26 10:52:03 
Mam pytanie do eduardo w jakim wieku jesteś
Jestem osobą lubiąćą przyrodę.Słucham muzykę.Lubię podróże,zwiedzać ciekawe miejsca.Szukam pana ,który ma podobne lub podobne zainteresowania
Zbyszko; 2013-09-02 17:47:19 
Szukaj dalej przylaszczko pospolita............,,2013-02-22 23:01:54 ona26 Mam 26 lat. Jestem w związku z 63 letnim facetem, a więc 37 lat różnicy.. i jest nam bardzo dobrze razem. M.in. przez wspólne zainteresowania czego zdecydowanie brakowało w poprzednim moim związku. Bardzo Go kocham, jest moim ideałem mężczyzny, chciałabym żeby to trwało wiecznie. Niestety czas upływa dlatego trzeba się cieszyć tym co jest teraz i mieć nadzieję że będzie trwało tak długo jak to możliwe.,, ..Zakochana: 15.01.2012, 15:20 Ja jestem w związku z facetem 15 lat starszym. Jesteśmy razem dopiero ponad rok, ale od początku naszego związku .................................itd do 15 lat
Amanda; 2013-08-10 00:27:12 
Szukam mężczyzny, z którym będę mogła pogadać na różne tematy, takiego na dobre i złe:)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres wymagany obowiązującymi przepisami prawa i maksymalnie trzydzieści lat od czasu ustania trwania umowy. Dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


  Akceptuję
zamknij