Jak szukać, aby znaleźć?

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Osiągnij sukces w portalu dla samotnych

Szukać i znaleźć

Pomóż swojemu szczęściu

Jak szukać miłości w Internecie? Nasze internetowe biuro matrymonialne może Ci w tym pomóc. Jeżeli bardzo czegoś pragniesz, możesz to osiągnąć. Możesz być szczęśliwy niezależnie od wyglądu i grubości portfela. Jednak dalecy jesteśmy od źle pojętego optymizmu i przekonywania, że wystarczy zaakceptować siebie, a miłość przyjdzie sama. Ważne jest, by pomóc szczęściu, bo ten, kto nie próbuje, nigdy nie odniesie sukcesu. Być może przetestowałeś już różnego rodzaju serwisy randkowe i zastanawiasz się czy to w ogóle ma sens, skoro do tej pory nikt do Ciebie nie napisał gorącego listu, a randka w realu nadal jest w sferze Twoich marzeń. Zadaj sobie, więc pytanie, czy robisz naprawdę wszystko, aby pomóc szczęściu? Bywa, że o szczęście i powodzenie w miłości trzeba zawalczyć, a my dajemy Ci do ręki oręż, który Ty musisz wykorzystać!

 

Zaintryguj swoją Wizytówką


Konieczność wypełniania Wizytówki czasem spotyka się z protestami nowych Użytkowników. A tak naprawdę to właśnie ona jest odbiciem Twojej osobowości, stylu życia i podejścia do poszukiwań partnera. W życiu codziennym o naszym stosunku do drugiego człowieka decyduje pierwsze kilka minut spotkania, w portalu dla samotnych – Wizytówka! Idąc na spotkanie, które może przerodzić się w randkę, staramy się wypaść jak najlepiej. Postaraj się, zatem stworzyć ciekawy profil randkowy. Jak? Oto kilka podpowiedzi!

  • Bądź prawdziwy! To pierwsza i naczelna zasada, na którą kładziemy nacisk! Zafałszowanie rzeczywistości w anonsach matrymonialnych, jak każde kłamstwo,  nie ma przyszłości i jego odkrycie może być dla Ciebie bardzo bolesne. Jeżeli już poznasz osobę, na której będzie Ci zależało, prędzej czy później dowie się ona o nieścisłościach pomiędzy tym, co znalazło się w Twojej Wizytówce, a rzeczywistością. Nie musimy chyba dodawać, że wprowadzona w błąd, będzie miała prawo czuć do Ciebie żal. W MyDwoje.pl swoją prawdomówność możesz dodatkowo potwierdzić Certyfikatem Wiarygodnego Profilu!
  • Motto życiowe jest szczególnie cenne! To ono wyróżnia niektóre oferty matrymonialne spośród innych. Być może to oryginalny cytat z ważnej dla Ciebie książki lub filmu, być może świadczy o szczególnym poczuciu humoru właściciela profilu! Twój sukces leży w Twoich rękach. Jeśli nie masz pomysłu na motto, zastanów się, czy nie warto zamiast wpisywać w tej rubryce oklepane "carpe diem" lub "co mnie nie zabije, to mnie wzmocni", warto poświęcić czas na zastanowienie się chwilę,  czym naprawdę kierujesz się w życiu lub stworzenie ciekawej charakterystyki.
  • Pole Charakterystyka. To bardzo ważna, jeśli nie najważniejsza, rubryka w Twojej Wizytówce! Mimo to, wypełnianie tego pola często Użytkownicy naszego portalu dla samotnych traktują jako zło konieczne. Deklarują, że nie lubią autoreklamy lub nie potrafią o sobie pisać. Jednak warto włożyć w uzupełnienie tego pola trochę wysiłku! Warto zdać sobie sprawę, że to na podstawie Twojej Wizytówki ktoś podejmuje decyzję, czy nawiąże z Tobą kontakt. Nie chodzi tu więc o chwalenie się i reklamowanie, ale o zamieszczenie kilku informacji, które przyciągną zainteresowane osoby. Napisz tu po prostu o swoich pasjach, zainteresowaniach, sposobach spędzania wolnego czasu lub wyznawanych wartościach. A może masz nietypowe hobby? Czytasz literaturę południowoamerykańską lub zgłębiasz tajniki toksykologii? Napisz o tym koniecznie! Będziesz miło zaskoczony, gdy właśnie na podstawie tych informacji uda Ci się szybko znaleźć pokrewną Ci duszę.

Nasze doświadczenia pokazują, iż solidnie uzupełnione anonse matrymonialne wzbudzają większe zainteresowanie – a to już połowa sukcesu! Pomyśl tylko: po raz kolejny w polu poświęconym charakterystyce czytasz: „jestem normalny”, „jestem mężczyzną”, „mam wady i zalety...

 
Komentarze (19)

Jak szukać, aby znaleźć?  - dodaj komentarz
sylwia; 2017-06-16 21:35:48 
a mój były (Michał) na 4 tyś.
Marek; 2017-05-31 21:44:06 
Jedna taka mówiła mi cały czas.. "nieważny jest wygląd, ważne jest wnętrze".
A następnie okradła mnie na 5 tys zł.
wiktor; 2017-05-31 21:42:27 
rozmawiają dwie przyjaciółki
- dlaczego go rzuciłaś, przecież mówiłaś, że ma w sobie to coś ?
- tak, ale już wszystko wydał .
Pani Porada ; 2016-04-06 14:22:35 
- Czy wy się wreszcie pobierzecie? - mówi matka do córki.
- Chciałabym, ale ilekroć pytam go: "kiedy ślub", to on mi zaczyna opowiadać o swojej żonie i dzieciach!
Alina; 2016-02-04 08:43:03 
Jak szukać ? żeby znaleźć ?? Media na całym świecie zaczęły się zastanawiać nad definicją słowa "kochanka". "Określanie kobiety zaangażowanej w długotrwały romans takim mianem jest już trochę passé, n’est-ce pas?", pisał dziennik "New York Times". Co w takim razie oznacza to określenie-ta-trzecia, Młode kobiety coraz później wychodzą za mąż, bo skupiają się na karierze i realizacji własnych marzeń, ale nie mają zamiaru żyć w celibacie, zanim spotkają tego jedynego i zdecydują się na ślub. Instytucja friends-with-benefits lub żonaty kochanek, który da im swobodę, to idealne rozwiązanie. Kochanka często jest w lepszej sytuacji od żony, bo atmosfera tajemnicy podsyca żar romansu, podczas gdy szara rzeczywistość zazwyczaj sprawia, że pożądanie znika. No i jest wszystko o.k.
Teraz należy włączyć strategiczne myślenie co dają takie chwile ,, szczęścia " ?:?? młodość rozmieniona została na drobne [[[[[ psychika zjechana ]]]]] przyzwyczajenie młodej kobiety do takiego życia [[[[ciekawość, poszukiwanie odpowiedniego rozmiaru ]]]]] nie kończy się z chwilą zawarcia małżeństwa bo taka i tak będzie bzykać się chociażby w dziecięcym pokoiku [[[[[ dzieciątko śpi ]]]]] , wiem o czym piszę. Trzeba szanować siebie - jakie to proste - iść tak przez życie żeby nikt przez nas nie płakał TRUDNE lecz do wykonania.
Ola; 2015-08-19 14:05:16 
Jeśli jest się zarejestrowanym od dłuższego czasu w portalu randkowym i nic z tego nie wynika, należy zastanowić się, co jest nie tak? Jeśli o mnie chodzi to już po tygodniu korzystania z serwisu mam nawiązany kontakt z jakąś osobą. Inną sprawą jest to, że jestem dość wymagająca i póki co nie trafiłam na tego jedynego. Dziwi mnie jednak, jak ktoś pisze, że przez 2 lata nie otrzymał żadnej wiadomości. Podstawa to zdjęcie, jak go nie ma, albo jest niekorzystne to jest mała szansa na nawiązanie jakiegokolwiek kontaktu. Nie należy też wypisywać banałów, no i nie robić błędów ortograficznych w wizytówce!
sewa mobil surabaya; 2015-03-13 09:17:07 
komentarz usunięty przez moderatora
Halin; 2013-10-26 10:52:03 
Mam pytanie do eduardo w jakim wieku jesteś
Jestem osobą lubiąćą przyrodę.Słucham muzykę.Lubię podróże,zwiedzać ciekawe miejsca.Szukam pana ,który ma podobne lub podobne zainteresowania
Zbyszko; 2013-09-02 17:47:19 
Szukaj dalej przylaszczko pospolita............,,2013-02-22 23:01:54 ona26 Mam 26 lat. Jestem w związku z 63 letnim facetem, a więc 37 lat różnicy.. i jest nam bardzo dobrze razem. M.in. przez wspólne zainteresowania czego zdecydowanie brakowało w poprzednim moim związku. Bardzo Go kocham, jest moim ideałem mężczyzny, chciałabym żeby to trwało wiecznie. Niestety czas upływa dlatego trzeba się cieszyć tym co jest teraz i mieć nadzieję że będzie trwało tak długo jak to możliwe.,, ..Zakochana: 15.01.2012, 15:20 Ja jestem w związku z facetem 15 lat starszym. Jesteśmy razem dopiero ponad rok, ale od początku naszego związku .................................itd do 15 lat
Amanda; 2013-08-10 00:27:12 
Szukam mężczyzny, z którym będę mogła pogadać na różne tematy, takiego na dobre i złe:)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij