Jak szukać tego Jedynego? | Nie ograniczaj się tylko do Internetu

Jesteś singielką nie z wyboru?

Postanowiłaś, że wracasz do gry - wybrałaś odpowiedni portal randkowy, bo nie chcesz być już dłużej singielką? Gratulujemy tej mądrej decyzji! Nasza maksyma brzmi: Szczęściu możesz pomóc, a miłość to nie przypadek! Dlatego nasze gratulacje są prawdziwe i szczere. Prosimy jednak, byś rozegrała swój powrót jak zwycięska Olimpijka. Zrób to dla siebie, pomyśl pozytywnie o sobie. Gdy wracasz do gry, to przecież właśnie po złoto! Na początek zapytaj siebie, czy naprawdę chcesz poznać tego Jedynego? Czy tylko tak mówisz? Jeżeli szczerze uważasz, że jesteś gotowa na nowy związek, przejdź do ofensywy! Pożegnaj swoją samotność. Nie marudź, że nie możesz nikogo poznać, nie marnuj czasu na niekończące się wieczory z przyjaciółką, bądź otwarta i aktywnie poznawaj nowych ludzi, pokaż, że kochasz siebie i masz odwagę sięgać po to, co da Ci szczęście! Pokonaj lęk przed bliskością. Z odpowiednim nastawieniem poradzisz sobie lepiej niż myślisz!

Poszukuj partnera efektywnie

Lubimy ciepło maminej kuchni i ploteczki z przyjaciółką. Przyznaj, że lubisz spotykać się w gronie koleżanek singielek, zajadać lody, oglądać „Seks w wielkim mieście”, wzajemnie się pocieszać i złorzeczyć na płeć brzydką. Nie jest to jednak sposób, który choć na centymetr przybliży Cię do Twojego celu, czyli znalezienia tego jedynego mężczyzny, który przy Twoim boku będzie wiernie trwał, wspierając Cię w problemach i uwielbiając Cię, jakbyś była ósmym cudem świata. Boisz się, że zauważyłaś już u siebie syndrom „wyzwolonej, lecz sfrustrowanej singielki”? Lubisz poprawiać sobie nastrój chodząc na małe zakupy i fundować sobie luksusowe wakacje pod hasłem „Tylko Ja i SPA”? To miły, lecz groźny zapychacz czasu, gdy jesteś sama, samotna i wiesz, że chcesz stworzyć nowy związek. Pewnie chodząc po galerii handlowej myślisz, że właściwie życie singla jest bardzo przyjemnym stanem. Nie ma w tym nic złego, powinnaś kochać siebie i sprawiać sobie przyjemności. Czy przypadkiem nie robisz tego jednak zbyt często i nie tracisz z oczu swojego właściwego celu, czyli szczęścia. Dlatego, jeżeli nie chcesz zasypiać już więcej sama, przytulając się do wielkiej poduchy i marząc, że to ramię Twojego mężczyzny, z którym następnego dnia przeżyjesz moc przygód, wyzwań, romantycznych wyjazdów i zaplanujecie razem kolory w dziecięcym pokoju, zacznij działać! Zatem jak szukać, aby znaleźć? Wypieraj złe nawyki i zastępuj je takimi, które przybliżą Cię do celu. Twój następny projekt ma tytuł: "Nasze Szczęście We Dwoje".

Bądź dobra dla siebie

Zadbaj o siebie, bądź ponętna i pachnąca – to na początek. Obdarz samą siebie ciepłym uczuciem. Zadbaj o linię, uprawiaj regularnie sport. Mężczyźni o sportowej budowie poszukują partnerki o szczupłej, normalnej lub wysportowanej budowie ciała. Statystyki MyDwoje.pl potwierdzają upodobanie zadbanych panów do zgrabnej sylwetki u kobiety ich marzeń. Pielęgnacja Twojego ciała sprawi, że poczujesz się od razu bardziej atrakcyjna i zaczniesz myśleć o sobie jako o wartościowej kobiecie, z którą warto się związać. Twój minimalny kosmetyczny repertuar to zadbane włosy, skóra i paznokcie. Rozpieszczaj się i dbaj o siebie. Udzielaj się kulturalnie, bądź otwarta na nowych ludzi i nie czekaj na „księcia z bajki”, który odmieni Twoje życie, lecz stwórz sobie ciekawe życie sama. Zanim stworzysz nowy związek, musisz też umieć leczyć się z chandry samodzielnie. Pokochaj siebie. Twój przyszły partner nie będzie Twoim terapeutą, najlepiej dla Was jak nie będziesz tego od niego oczekiwać. Zapanuj więc sama nad swoim wyglądem i kondycją psychiczną.

Otwórz się na ludzi

Nie siedź sama w domu. Pokaż się co jakiś czas w towarzystwie. Nie nastawiaj się negatywnie i nie oczekuj też, że pierwszy nowo poznany mężczyzna będzie Twoim „lekiem na całe zło”. Najprawdopodobniej wcale nie będzie to ten właściwy kandydat na Twojego przyszłego męża lub partnera. Mimo to nie zaszkodzi miło porozmawiać. Szczególnie, gdy poznajesz nowe osoby drogą internetową, daj sobie czas i nie bierz wszystkiego, co piszecie, zbyt poważnie. Taka znajomość potrzebuje więcej „rozbiegu”, chociażby dla wyrównania dystansu związanego z tym, że poznajesz osobę zupełnie Ci obcą, nie znasz jej środowiska pracy, kolegów, nikogo z rodziny, często mieszkacie w różnych miastach tworząc związek na odległość. Najpewniej macie też odległe od siebie doświadczenia życiowe. Po prostu poznawaj nowych ciekawych ludzi, żartuj i baw się w ich towarzystwie, a zainteresowanie kimś szczególnym przyjdzie, gdy wcale nie będziesz się go spodziewać. Bądź uśmiechnięta i otwarta. To przyciąga jak magnes. Podstawą udanych randek jest właśnie otwartość i uśmiech. Tylko wtedy, gdy nie będziesz oczekiwać, że pierwsze spotkanie „to musi być to”, będziesz mieć właściwy dystans i siłę, by ewentualne niepowodzenia lub odrzucenie znieść z godnością, a nawet z nich żartować.

Jakie błędy popełniamy szukając miłości?


Jak szukać, żeby znaleźć właściwą osobę? Co robić, żeby znaleźć miłość? Jaki jest najgorszy błąd jaki możemy popełnić, kiedy chcemy poważnego związku i miłości? Jak nie popełniać błędów szukając uczucia? Jaka jest recepta na miłość?

Przeczytaj:

> Jak szukać, aby znaleźć?
> Jak pokonać nieśmiałość? 
Komentarze (7)

Jak szukać tego Jedynego? | Nie ograniczaj się tylko do Internetu - dodaj komentarz
Adam; 2017-12-21 14:13:42 
Ojejej lola ! ! ! co za dudy smolone bredzisz ? ? ? czy ty naprawdę jesteś tak bardzo samotna??????
lola; 2017-12-03 21:31:08 
słowo "jedyny" wymyśliły kobiety marzące o rycerzu na białym koniu, a taki nie istnieje, życie to nie jest bajka marzycielki, to zwykły przypadek lub zgadzanie się z konkretną osobą i wtedy jest się z nią bardzo długo
yasmin; 2015-08-24 15:41:41 
Wydaje mi się, że im dłużej kobieta jest singielką tym trudniej jest jej znaleźć odpowiedniego partnera. Ma już swoje przyzwyczajenia, jest niezależna, robi to na co ma ochotę. Jasne, warto dopomóc swojemu szczęściu, ale nie za wszelką cenę - zapewne odpowiedni partner pojawi się w odpowiednim czasie, albo wtedy, gdy najmniej się go spodziewamy ;) Poza tym kobieta, która zna swoją wartość, nigdy nie zwiąże się z pierwszym lepszym mężczyzną, byle by tylko był.
sewa mobil surabaya; 2015-03-13 09:00:17 
komentarz usunięty przez moderatora
..; 2014-01-18 20:51:08 
w niektórych związkach wieje nudą i to panowie szukają wrażeń niekoniecznie z mężatką, a nawet są skłonni płacić alimenty, żeby w ich życiu zaczęło się coś dziać.
Obiektywna; 2013-07-02 09:00:57 
W jakim celu szukać jednego, jedynego???? Istnieją singielki, które perfekcyjnie zajmują się żonatymi facetami z kasą. Takie kobitki nie zastanawiają się nad tym, że tam gdzie się pojawiają to tylko tragedie i łzy sieją, są pozbawione empatii.
Perfidia tych człekopodobnych istot polega na tym, że na bieżąco dokumentują własne przeżycia i marzenia ( czyt. mrzonki) w sieci. Opisują swoje ohydne czyny i szukają współczucia i ratunku bo są wyszturchane a szacunku zero.
mam was gdzies; 2013-05-24 02:52:57 
komentarz usunięty przez moderatora

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij