Biuro matrymonialne > Poradnik > Samotność > Sposób na samotność > Pożegnaj swoją samotność

Pożegnaj swoją samotność

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Porzuć samotność. Szukaj drugiej połówki w portalu matrymonialnym.

Pożegnaj swoją samotność

Znajomości internetowe mają plusy i minusy. Mogą być traktowane jako zabawa, ale też jako poważne poszukiwanie drugiej połówki. I tu pada pytanie: jak szukać miłości w Internecie, by pożegnać swoją samotność? W każdym wariancie należy zachować zdrowy dystans i pamiętać, że człowiek to całokształt, nie zaś zespół wybranych cech. Wprawdzie świat, a ściślej technologia, idzie coraz bardziej do przodu i być może niedługo komunikowanie się przez serwisy randkowe zastąpi nam w całości tradycyjny sposób poszukiwania drugiej połówki, ale należy pielęgnować to, co jest wytworem kultury, a nie zatracać się bez reszty w nowinkach, ponieważ możesz kiedyś zatęsknić za normalną rozmową i związaną z nią kurtuazją...

Jesteś singlem? Korzystaj z portali matrymonialnych

W świecie, w którym tematy tabu odchodzą do lamusa, a od człowieka wymaga się coraz więcej i więcej, single rozpaczliwie poszukują drugiej połówki, czasem dążą do przeobrażenia się w kogoś innego, niekiedy bardziej wartościowego we własnym przekonaniu, koloryzują swe cechy, by zagłuszyć kompleksy. Wszystko to związane jest z wielką potrzebą znalezienia partnera i pożegnania swojej samotności. Jednocześnie samotni zapominają, że ewentualna wzajemna fascynacja może okazać się tak wielką, że znajomość za pośrednictwem biura matrymonialnego przestanie wystarczać i wtedy – prędzej czy później – wszystkie niewinne nawet kłamstewka wyjdą na jaw, zdemaskuje je choćby pierwsza randka. Dlatego, korzystając z portali matrymonialnych, warto być szczerym. Wielu singli stawia na pierwsze wrażenie, jakie wywołuje w „realu” fizyczność drugiej osoby, a tu – jak powszechnie wiadomo – nie każdy wpisuje się idealnie w kanon piękna, jaki kreują media i Internet. Wielu użytkowników portali matrymonialnych otwiera się podczas rozmów na tyle, że opowiadają o swoich marzeniach, zyskując siłę do działania i poparcie. Zwierzają się z dręczącej ich samotności, dzięki czemu uzyskują nowe, świeże i z pewnością bardziej obiektywne spojrzenie.

Sposób na pożegnanie samotności

Dzięki wirtualnemu światu można zaoszczędzić wiele czasu na poszukiwaniu drugiej połówki, która - być może - spełni nasze oczekiwania i tym samym sprawi, że szybciej pożegnamy naszą samotność. Portale matrymonialne, jak np. MyDwoje.pl, wymagają bowiem od każdego nowego Użytkownika wypełnienia profilu - jest to swego rodzaju szansa na autoreklamę dla singli – dając swobodę wypowiedzi lub też podsuwając pytania pomocnicze. Ma to na celu zwrócenie uwagi singla na określone osoby, które również chcą pożegnać swoją samotność, a które wskazała wyszukiwarka po tym, jak wpisał on interesujące go kryteria. Niewątpliwie jest to wielkie ułatwienie, choć z drugiej strony może rozleniwiać na tyle, że rozmowy przez portale matrymonialne staną się jedynym sposobem samotnych na poznawanie innych singli.

Internet pomaga singlom znaleźć partnera

Niewątpliwie poznanie przyszłego partnera za pośrednictwem Internetu jest możliwe. Oczywiście zachowaj ostrożność - marzy Ci się udana pierwsza randka z Internetu, jednocześnie pamiętaj o tym, że w gąszczu wielu milionów singli zarejestrowanych na portalach matrymonialnych można trafić na prawdziwą perłę, dzięki której wkrótce pożegnasz się ze swoją samotnością! Ty sam jesteś tego doskonałym przykładem. Dowodzą tego również opinie i szczęśliwe historie par, które znalazły partnera w Internecie, z pomocą MyDwoje.pl. Oni również, będąc singlami, wiele zaryzykowali umawiając się na randki: kolejne rozczarowania czy zranienia. Dziś jednak zgodnie potwierdzają, że poszukiwania drugiej połówki w portalach matrymonialnych jest doskonałym sposobem dla singli na pożegnanie samotności

Czytaj także:

Portal z czatem dla samotnych
Forum dla samotnych
Strona dla samotnych
Imprezy dla samotnych
Przyczyny samotności
Samotni na Facebooku
Długo byłeś sam - związek po przerwie
Rozstanie - znowu jesteś sam


 
Komentarze (4)

Pożegnaj swoją samotność  - dodaj komentarz
Bella; 2015-11-15 23:44:56 
Dobrze, że są różnego rodzaju serwisy randkowe. Trzeba tylko wybrać odpowiedni, w zależności od tego jaka relacja nas interesuje. Nie wszyscy poszukują partnera na całe życie, są osoby które nastawione są tylko na flirt, niezobowiązujące spotkania, dlatego lepiej unikać portali typu – poznaj znajomych z okolicy. Uważam, że serwis MyDwoje, jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób które poważnie myślą o zbudowaniu trwałego związku. Jeśli ktoś czuje się bardzo samotny, na pewno warto spróbować, a nuż uda się odnaleźć swoją miłość.
do naiwnej; 2013-08-27 17:02:53 
komentarz usunięty przez moderatora
zdzichu; 2013-02-10 11:09:30 
komentarz usunięty przez moderatora
Evi-Devi; 2012-04-29 01:08:29 
Nie bardzo wiem,czy jestem tutaj na wlasciwym forum,ale pomimo to
napisze kilka slow.Mieszkam od wielu lat poza granicami kraju.Od trzech
lat jestem sama(wdowa)szukam przyjazni,troche ciepla,rozmowy-nawet
wirtualnej.Moze ktos mnie doradzi,gdzie znajde kogos w podobnej
sytuacji zyciowej,kogos kulturalnego z kim mozna wymienic pare normal
nych zdan ? napiszcie,z gory dziekuje !

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij