Biuro matrymonialne > Poradnik > Samotność > Sposób na samotność

Sposoby radzenia sobie z samotnością

szukaj
Samotność - jak sobie z nią radzić?
Z samotnością zmagają się nie tylko osoby porzucone lub nieśmiałe, lecz również ludzie ambitni, każdemu z nich samotność doskwiera w większym lub mniejszym stopniu. Single szukają partnera, by z nim zbudować związek.
2019-04-04
Życie w samotności - jak pokonać lęk i bezradność
Jeśli kilka razy próbowałeś nawiązać relację, zawrzeć związek i za każdym razem nie udawało Ci się, możesz rozwinąć się w Tobie wyuczona bezradność, a co za tym idzie, zniechęcenie, brak motywacji i  zgoda na wieczną samotność.
2017-04-12
Czujesz się sam wśród par?
Życie w pojedynkę nie jest łatwe, samotność odczuwasz zwłaszcza wśród zakochanych par. Status Singla doskwiera szczególnie na weselach, uroczystościach rodzinnych i w święta Singli. Imprezy dla Singli są trudnym tematem, ale z nami dowiesz się, jak pozbyć się zbędnego stresu.
2015-12-08
Idol na Facebooku, samotny w życiu
Życie facebookowych znajomych odbieramy jako bezproblemowe i o wiele lepsze od naszego. Jest to swojego rodzaju ucieczka przed samotnością.
2016-10-10
Samotni rodzice w poszukiwaniu miłości
Raport serwisu MyDwoje.pl o tym, jak samotni rodzice poszukują miłości. Czy samotna mama lub samotny ojciec mają szansę znaleźć partnera akceptującego ich dziecko?
2015-11-16
Pożegnaj swoją samotność
Porzuć samotność. Szukaj drugiej połówki w portalu matrymonialnym. W świecie, w którym tematy tabu odchodzą do lamusa, a od człowieka wymaga się coraz więcej i więcej, single rozpaczliwie poszukują drugiej połówki.
2017-05-11
Samotność w związku - razem ale osobno
Kiedy czujesz, że jesteście razem, ale jednak osobno. Dociera do Ciebie, że w Twoim związku zagościła samotność, zastanawiasz się co zrobić. Spróbuj pomyśleć, jakie są tego przyczyny, a potem działaj. Nie pozwól, by dłużej cierpiały dwa samotne serca.
2015-11-16
Samotna w wielkim mieście
Kolejne felietony Antoniny Kostrzewy dla Użytkowników MyDwoje.pl. Wakacyjne felietony z "Samotna w wielkim mieście": „Wakacyjne wymówki – spędzanie samotne wakacji”, „Wakacyjne wymówki – samotność boli”.
2015-11-16
Jak samotny mężczyzna odczuwa samotność
Samotny mężczyzna z wyboru lub mimo woli. Dwa typy mężczyzn. Mężczyżni głęboko przeżywają samotność, choć często tłumią swój smutek. Mężczyżni samotni często boją się odrzucenia, są nieśmiali i niepewni swojej wartości. Samotność jest dla wielu mężczyzn tylko etapem w życiu. 
2017-11-17
Stres straty przyczyną odczuwania samotności
Portal dla Singli pomoże Ci pokonać samotność. Pora opuścić swój kącik dla samotnych i rozpocząć poszukiwania miłości. Najwygodniej przez MyDwoje.pl, nie musisz wychodzić z domu, a możesz poznać wymarzonego partnera.
2016-10-10
Dwa kolory, zalety i wady samotności.
Samotność z wyboru to mit. W każdej chwili można napisać -  pierwszy e-mail - poznać się przez Internet, wystarczy tylko pamiętać, jak ważna jest netykieta korespondencji i że trzeba pokonać nieśmiałość.
2017-03-16
Samotność w Sylwestra dotyczy 40% singli!
Biuro matrymonialne MyDwoje.pl w swojej sondzie odkryło, że sylwester  singli  to czas, kiedy szczególnie dokucza im dotkliwa samotność. Jakie zatem powinny być postanowienia noworoczne singli, aby miały szansę się spełnić?
2015-11-19
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij