strona główna Strona główna     mapa serwisu Mapa serwisu     kanały RSS RSS     kontakt Kontakt     wersja mobilna Wersja mobilna
Gdy singiel traci przyjaciół

Gdy singiel traci przyjaciół

Singiel, który traci przyjaciół jest zagrożeniem dla związku? Kryzys w przyjaźni równa się koniec przyjaźni? Niska samoocena i zazdrość o przyjaciółkę często idą w parze, a kolega - singiel staje mniej atrakcyjny, zwłaszcza, gdy pojawiają się dzieci przyjaciół.
Jestem singielką, bo mam wysokie wymagania

Jestem singielką, bo mam wysokie wymagania

Jesteś atrakcyjna, inteligentna, masz ciekawą pracę i poczucie humoru. Dodatkowo jesteś wolna, więc z chęcią weszłabyś już w związek – najlepiej już „ten” jeden związek.
Samotność a umiejętność dawania i brania

Samotność a umiejętność dawania i brania

Aby zbudować szczęśliwy związek, potrzeba kompromisu pomiędzy braniem a dawaniem. Z braku równowagi może wynikać długotrwała samotność lub problemy w związku. Przeanalizuj swoje oczekiwania względem partnera i stwórzcie udany związek.
Samotność w związku na odległość

Samotność w związku na odległość

Wyjazdy partnera zawsze rodzą samotność, w mniejszym lub większym stopniu, ale u obojga. Trudno bowiem przyzwyczaić się do tego, że nie ma bliskiej osoby wtedy, kiedy jej najbardziej potrzebujemy.
Singiel z kompeksami szuka miłości

Singiel z kompeksami szuka miłości

Naucz się pokonywać nieśmiałość i znajdź miłość. Singiel z kompleksami może pokonać nieśmiałość i zbudować szczęśliwy związek. Ważna jest Twoja samoocena. Dowiedz się, jak szukać miłości i jak o nią walczyć, gdy to właśnie my możemy siebie opisać jako „nieśmiały czy „nieśmiała”?
Singiel z kompleksami

Singiel z kompleksami

Pokochaj siebie takim jakim jesteś. Nie bądź już samotnym singlem - wypełnij atrakcyjny profil na portalu randkowym. Pozbądź się kompleksów, zaakceptuj siebie i bądź atrakcyjnym singlem.
Syndrom DDA – przyczyna Twojej samotności?

Syndrom DDA – przyczyna Twojej samotności?

Syndrom DDA i samotność idą w parze. Odczuwasz lęk przed porzuceniem i masz niskie poczucie własnej wartości? Może to syndrom DDA? Jak pokonać samotność i zbudować związek?
Trudna singielka

Trudna singielka

Znajomi mówią, że z ciebie trudna singielka, a twój potencjalny partner dziwnie się ociąga? Czego nie powinna robić samotna kobieta, jeśli chce, by mężczyzna prawdziwie się nią zainteresował?
Gdy zostałeś porzucony

Gdy zostałeś porzucony

Każdy, kto buduje nowy związek, bierze pod uwagę fakt, że więź z partnerem może się kiedyś skończyć. Kiedy rozpada się związek, zadajemy sobie pytanie: Dlaczego jestem samotny? Dlaczego zostałem porzucony? Czy to naprawdę koniec?
Puste gniazdo

Puste gniazdo

Nie daj się zwieść, puste gniazdo wcale nie oznacza samotności. Pomyśl, że odejście dzieci może teraz otworzyć Ci furtkę do nowych możliwości. Rozpoczynasz nowy etap w swoim życiu, wykorzystaj go i odszukaj swoją druga połówkę.
Żałoba po śmierci partnera

Żałoba po śmierci partnera

Zostanie samotnym, wdową, wdowcem to jedno z najsmutniejszych przeżyć. Śmierć współmałżonka należy do najbardziej tragicznych i traumatycznych zdarzeń w życiu człowieka. Bardzo trudno poradzić sobie ze stratą ukochanej osoby i samotnością, wydaje się, że świat rozpadł się na kawałki, że nie będziemy umieli żyć dalej.
Samoocena a partnerstwo

Samoocena a partnerstwo

Uśmiechasz się ironicznie sam do siebie: przecież to niemożliwe, by ktoś mógł Cię kochać i pożądać, skoro jesteś tak mało atrakcyjny, mniej inteligentny niż inni. Czy rzeczywiście tak jest? A może masz problem z niską samooceną?
Strach przed miłością

Strach przed miłością

Prawdziwa miłość - z jednej strony marzysz o niej, z drugiej, boisz się pokochać. Takie sprzeczne komunikaty opisują odczucia osób, które charakteryzuje silny lęk przed bliskością w związku partnerskim, który nie zawsze bywa uświadamiany.
Wychowanie a płeć psychologiczna

Wychowanie a płeć psychologiczna

Prawdziwy mężczyzna i prawdziwa kobieta: jacy powinni być? Jaką rolę odgrywa płeć psychologiczna? Czy wychowanie wpływa na płeć psychologiczną? Czy kobiety i mężczyźni wykazujący cechy nietypowe dla własnej płci są mniej wartościowi?
 

Darmowa rejestracja

e-mail
hasło
minimum 6 znaków
Jesteś
kobietą mężczyzną
Data urodzenia
Skąd nas znasz?
Akceptuje Regulamin i Politykę prywatności
Serwis krok po kroku
Kontakt z biurem
Twarze MyDwoje
emerytka, Świnoujście, 66 lat, K2545F55
K2545F55, 66 lat
emerytka, Świnoujście
Własna działalność, Szczecin, 62 lata, M68FFA14
M68FFA14, 62 lata
Własna działalność, Szczecin
 
 więcej mężczyzn  więcej kobiet
Opinie Użytkowników MyDwoje.pl
Wydarzenia dla singli
| Praca | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności | Usługi i cennik | Biuro prasowe | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu |

2007 - 2015 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij