Jestem singlem/ syngielką, bo mam wysokie wymagania

Jestem singlem/ syngielką, bo mam wysokie wymagania

Jesteś atrakcyjna, inteligentna, masz ciekawą pracę i poczucie humoru. Dodatkowo jesteś wolna, więc z chęcią weszłabyś już w związek – najlepiej już „ten” jeden związek.
Jesteś singlem z kompleksami?

Jesteś singlem z kompleksami?

Pokochaj siebie takim jakim jesteś. Nie bądź już samotnym singlem - wypełnij atrakcyjny profil na portalu randkowym. Pozbądź się kompleksów, zaakceptuj siebie i bądź atrakcyjnym singlem.
Gdy zostałeś porzucony - to pomoże Ci przetrwać

Gdy zostałeś porzucony - to pomoże Ci przetrwać

Każdy, kto buduje nowy związek, bierze pod uwagę fakt, że więź z partnerem może się kiedyś skończyć. Kiedy rozpada się związek, zadajemy sobie pytanie: Dlaczego jestem samotny? Dlaczego zostałem porzucony? Czy to naprawdę koniec?
Puste gniazdo, czyli o poszukiwaniu miłości po 50-tce

Puste gniazdo, czyli o poszukiwaniu miłości po 50-tce

Nie daj się zwieść, puste gniazdo wcale nie oznacza samotności. Pomyśl, że odejście dzieci może teraz otworzyć Ci furtkę do nowych możliwości. Rozpoczynasz nowy etap w swoim życiu, wykorzystaj go i odszukaj swoją druga połówkę.
Żałoba po śmierci partnera

Żałoba po śmierci partnera

Zostanie samotnym, wdową, wdowcem to jedno z najsmutniejszych przeżyć. Śmierć współmałżonka należy do najbardziej tragicznych i traumatycznych zdarzeń w życiu człowieka. Bardzo trudno poradzić sobie ze stratą ukochanej osoby i samotnością, wydaje się, że świat rozpadł się na kawałki, że nie będziemy umieli żyć dalej.
Pokochaj siebie, pokochasz partnera

Pokochaj siebie, pokochasz partnera

Uśmiechasz się ironicznie sam do siebie: przecież to niemożliwe, by ktoś mógł Cię kochać i pożądać, skoro jesteś tak mało atrakcyjny, mniej inteligentny niż inni. Czy rzeczywiście tak jest? A może masz problem z niską samooceną?
Strach przed miłością, gdy boisz się pokochać

Strach przed miłością, gdy boisz się pokochać

Prawdziwa miłość - z jednej strony marzysz o niej, z drugiej, boisz się pokochać. Takie sprzeczne komunikaty opisują odczucia osób, które charakteryzuje silny lęk przed bliskością w związku partnerskim, który nie zawsze bywa uświadamiany.
Wychowanie a płeć  i związki partnerskie

Wychowanie a płeć i związki partnerskie

Prawdziwy mężczyzna i prawdziwa kobieta: jacy powinni być? Jaką rolę odgrywa płeć psychologiczna? Czy wychowanie wpływa na płeć psychologiczną? Czy kobiety i mężczyźni wykazujący cechy nietypowe dla własnej płci są mniej wartościowi?
 

Darmowa rejestracja

e-mail
hasło
minimum 6 znaków
Jesteś
kobietą mężczyzną
Data urodzenia
Skąd nas znasz?
Akceptuje Regulamin i Politykę prywatności
Twarze MyDwoje
MC9D2231, 23 lata
Student, Szczecin
K6DA779C, 57 lat
przedsiębiorca, Warszawa
 
 więcej Twarzy  więcej Twarzy
| Praca | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności | Usługi i cennik | Kontakt | Kontakt dla mediów | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu |

2007 - 2014 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

Biuro matrymonialne MyDwoje stosuje metodę kojarzenia partnerów według ich zgodności osobowości opartą na psychologicznym Teście Doboru Partnerskiego MyDwoje, stworzonym przez znanego, polskiego psychologa Andrzeja Rutowskiego. Test bazuje na wieloletniej praktyce terapeutycznej par małżeńskich naszego psychologa oraz na pracach naukowych z zakresu psychologii humanistycznej Fromma, psycholanalizy Junga i teorii testów psychologicznych Cattella, Eysencka, Gougha i Heilbruna.

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij