Imprezy dla singli - tu także możesz znaleźć uczucie | Uczęszczaj w wydarzeniach dla samotnych

Wyjdź do ludzi

Małe przyjęcie, prywatka u znajomych lub  imprezy dla samotnych. To świetny sposób na zawieranie nowych znajomości. Czasem warto oderwać się od randek internetowych, wyjść do ludzi, może właśnie na którejś z imprez spotkasz tego Jedynego? Możliwe, że nie poznasz go za pierwszym razem, ale na pewno bywając wśród ludzi i dobrze się bawiąc zwiększysz swoje szanse na znalezienie miłości. Dlatego, jeżeli martwi Cię to, że wciąż jesteś singielką, rusz śmiało na parkiet! Pożegnaj swoją samotność!

Dobrze się zaprezentuj

Jeśli zdecydowałaś się wyjść do ludzi - świetnie. Bywanie w towarzystwie na pewno zwiększa szanse na to, że ktoś zaprosi Cię na randkę. Pamiętaj, że mowa ciała na pierwszej randce oraz strój wiele o Tobie mówi. Ubiór opisuje wyznawane wartości i zainteresowania. Określa Twój charakter, styl i relację, jaką możesz zawrzeć z nowo poznaną osobą. Na podstawie ubioru można ocenić jak żyjesz, jaka jesteś. Pokaż, że myślisz pozytywnie o sobie, a propozycje randek posypią się same! Ubierz się w to, co naprawdę Ciebie oddaje, a wizja poznania tego Jedynego stanie się coraz bardziej realna. Najlepsza rada, jaką możemy Ci dać - idąc na imprezę, podkreśl strojem swoje najlepsze strony. Oczywiście musisz wyglądać schludnie, ale najważniejsze, abyś pokazała prawdziwą siebie.  Nie zapominaj także o tym, iż Twoim celem jest dobra zabawa wśród ludzi, których lubisz oraz zawieranie nowych znajomości, które mogą zaowocować zaproszeniem na randkę. Podstawą jest żebyś w swoim ubraniu czuła się się dobrze i swobodnie. Zastanów się też czy wolisz strzelać czy dać się ustrzelić? Jak pokonać nieśmiałość?

Baw się wśród singli

Nie wychodź na imprezę z młodszą siostrą, którą musisz o 23.00 odwieźć do domu, lub z zapłakaną koleżanką, cierpiącą jeszcze, po rozstaniu z wieloletnim chłopakiem ze studiów. Umów się raczej z inną singielką, która podobnie jak Ty będzie otwarta na nowe znajomości, nie obrazi się, gdy zostawisz ją w czasie zabawy i sama wróci taksówką do domu. Wobec przyjaciół bądź zawsze fair, spotykaj się z nimi regularnie i róbcie razem zwariowane rzeczy. Pamiętaj jednak, że równie ważne jest, abyś brała udział w imprezach dla singli. Przyjaciele są Twoją podporą, powiedzą Ci bolesną prawdę, ale też wezmą Twoją stronę i poradzą - jak ubrać się na randkę? Z pewnością to właśnie udział w wydarzeniach dla singli znacznie zwiększy Twoje szanse na poznanie potencjalnego partnera.

Nie zniechęcaj się

Nawet gdy za pierwszym razem się nie uda, próbuj dalej. Bierz udział w wydarzeniach dla singli, bądź atrakcyjna, swobodna w towarzystwie, flirtuj - w ten sposób będziesz wysyłała niewerbalne sygnały zainteresowania. Choć może okazać się, że to tylko towarzyskie spotkanie i trening, nie zniechęcaj się, nie panikuj. Jeszcze będziesz miała wiele okazji, by spełnić swoje najskrytsze marzenia o poznaniu idealnego partnera i stworzeniu szczęśliwego związku. W życiu poznajesz setki ludzi, dlaczego właśnie teraz Amor miał strzelać? Nie przywiązuj się też za szybko do nikogo i traktuj takie „wyjścia” jako ćwiczenia. Mężczyzna, którego widziałaś zaledwie kilka razy w życiu lub wymieniliście zaledwie kilka e-maili, nie stanowi przecież głównej treści Twojej egzystencji. Odpocznij i za kilka dni znowu wróć do gry. Najważniejsze, abyś dbała o siebie, uśmiechała się i cieszyła życiem, a miłość przyjdzie znienacka w najmniej oczekiwanym momencie!

Bądź duszą towarzystwa

Nie spóźniaj się. To nie w Twoim interesie. Trudno Ci będzie wkręcić się w jedną z uformowanych grupek i wejść w klimat imprezy. Skoro już zdecydowałaś się wyjść do ludzi, nie zachowuj się jak zgorzkniała singielka, bądź duszą towarzystwa: baw się, bądź promienna, flirtuj. Pamiętaj, żeby przywitać się z gospodarzami i pożegnać z wdzięcznością. Rzuć się w wir zabawy. Bądź w ciągłym ruchu i nie przesiaduj ciągle ze starymi znajomymi, narzuć sobie pewien reżim otwartości. Pokonaj nieśmiałość. Poznaj choć jedną nową osobę (najlepiej mężczyznę). Jak na duszę towarzystwa przystało, podczas imprezy inicjuj rozmowę na lekki temat. Przedstaw się i przedstawiaj sobie ludzi, których właśnie poznałaś, innym gościom. Zadawaj pytania, wszyscy uwielbiają opowiadać o sobie. Podziękuj za gościnę następnego dnia, a następne zaproszenie na imprezę (a może nawet randkę...) już będzie na Ciebie czekać.

Nie wywieraj presji

Nie oczekuj, że każdy mężczyzna na pewno odwzajemni Twoje zainteresowanie. Tak jak Ty nie rzucasz się na szyję pierwszemu poznanemu mężczyźnie, tak on niekoniecznie zapłonie miłosnym uczuciem właśnie do Ciebie. Im mniejsze Twoje oczekiwania, tym większa będzie radość, gdy jednak zainteresowanie będzie odwzajemnione. Gdy do nowej znajomości podejdziesz „na luzie”, trochę poflirtujecie, pójdziecie na randkę i zjecie razem pyszny deser, macie szansę na to, iż romans rozwinie się bez zbędnej presji. Nie wyobrażaj go sobie od razu czekającego na Ciebie w głównej nawie przed ołtarzem. Małżeństwo nie musi być jedynym celem. On zobaczy to w Twoich oczach i możesz go łatwo spłoszyć. Zawieranie nowych znajomości ma być dla Ciebie dobrą zabawą. W końcu chodzi przecież o to, byście w miłej atmosferze poznali się bliżej, spędzili miło czas, może umówili do kina, na imprezę, na spacer, na rower.... Najseksowniejsza będziesz będąc właśnie promienna i towarzyska. Spraw, by pomyślał, że właśnie z Tobą jego życie nabierze kolorów, bo właśnie Ty dzielisz jego zainteresowania, tak samo jak on kochasz przygodę i masz wielu ciekawych przyjaciół. Obiektem pożądania staniesz się, gdy będziesz świadoma swojej wartości i będziesz dawać z siebie to, co w Tobie jest najlepsze. Gdy partner poczuje, że lubisz siebie, będziesz mogła oglądać jak na zwolnionym filmie, jak „chwyta haczyk”.

Gdzie szukasz drugiej połowy?

Gdzie szukać drugiej połowy. Gdzie dzisiejsi single szukają miłości? Większość Singli najaktywniej poszukuje swojej drugiej połowy w Internecie, aż 63,89% osób uważa, iż jest to najlepszy sposób na znalezienie ukochanej osoby.

Gdzie szukasz drugiej połowy?

 
Komentarze (1)

Imprezy dla singli - tu także możesz znaleźć uczucie | Uczęszczaj w wydarzeniach dla samotnych - dodaj komentarz
Ania; 2015-08-25 15:03:28 
Jasne, czasem warto gdzieś wyjść, ale najczęściej jest tak, że nie ma się z kim iść na imprezę, bo wokół same parki, albo brakuje czasu. Ludzie rejestrują się w portalach randkowych, bo tak jest łatwiej. Na imprezę trzeba się odpowiednio ubrać, przygotować, dojechać. Poza tym nie każdy jest duszą towarzystwa, są osoby nieśmiałe, bez wiary w siebie, które nie wyobrażają sobie przebywania na imprezie wśród obcych ludzi.

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij