Randka w realu - zróbcie drugi krok

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Czas przenieść znajomość z Internetu do reala

Randka w realu

Poznałaś interesującego mężczyznę przez internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl, komunikujecie się za pomocą anonimowego systemu komunikacji online lub przez Skype? Czas na randkę w realu, zróbcie drugi krok. Najnormalniejszą rzeczą dla każdego związku, który musi się rozwijać jest wejście na kolejny etap. Komunikację online wykorzystajcie tylko tak długo, by przekonać się, że chcecie się spotkać w realu. Jednocześnie zadbaj, by była to bezpieczna randka z Internetu. Nie zapomnij o ochronie Twoich danych.

Gdzie się umówić na randkę w realu?

Jeśli chcesz, by była to udana randka, podejdź do niej z możliwie dużą nadzieją, ale staraj się nie wyolbrzymiać szans na Waszą wspólną przyszłość. Zrezygnuj z podejścia: to ten Jedyny / ta Jedyna. Przed Wami bowiem, jeszcze bardzo długa droga. Jeśli zastanawiasz się gdzie się umówić na randkę? Najlepszym miejscem będzie - kawiarnia, restauracja, najlepiej w ciągu dnia. Nie pozwól się odebrać z domu. Przed spotkaniem opowiedz swojemu przyjacielowi, przyjaciółce lub komuś z rodziny o swoich planach. Możesz nawet poprosić o sprawdzenie czy wszystko z Tobą w porządku po kilku pierwszych minutach od osobistego zapoznania. Pierwsza randka we czworo? To także dobre rozwiązanie, możesz poprosić zaprzyjaźnioną parę, aby wybrała się z Tobą na spotkanie, będziesz czuła się na pewno bezpieczniejsza i pewniejsza. Postaraj się, aby pierwsze spotkanie trwało 1 godzinę do 90 minut.

Odrobina ostrożności nie zaszkodzi

Gdy wyjeżdżasz na randkę w realu do innego miasta, nie pozwól, by osoba, którą znasz z portalu randkowego, rezerwowała Twój hotel lub odbierała Cię z dworca, nie pozostawiaj decyzji gdzie się umówić tylko jej. Dojedź do hotelu taksówką lub komunikacją miejską, nie pozwól wozić się cudzym samochodem, bądź zawsze niezależny, aby w każdej chwili móc zakończyć spotkanie, jeżeli randka w realu okaże się niemiła. Noś przy sobie telefon komórkowy i poproś kogoś zaufanego, aby zadzwonił do Ciebie w trakcie Twojej randki i sprawdził, że nie jesteś w niebezpieczeństwie. W trakcie spotkania nawet i może szczególnie, gdy będziecie się świetnie bawić nawet tańczyć, pamiętaj nie zostawiaj drinka i torebki na barze. Masz w niej przecież klucze do domu, pieniądze i dokumenty, z których można się dużo o Tobie dowiedzieć. Dbaj o ochronę danych. Nie chcesz chyba, żeby osoba, którą znasz ze strony dla samotnych serc wiedziała o Tobie od razu zbyt wiele. Jeśli jedno z Was, albo oboje pokonujecie duży dystans, aby się spotkać, umówcie się, ze spotykacie się na krótko, a jeśli oboje wyrazicie zgodę na kontynuacje, umówicie się znowu za kilka godzin lub następnego dnia. To odejmuje sporo presji związanej z pierwszym spotkaniem.

Od randki do związku - spiesz się powoli

Spiesz się powoli. Pośpiech nie służy poznawaniu drugiej osoby. Nastawienie: szukam żony, szukam męża i chcę ją/go znaleźć nie jest najlepsze. Gdy postanowicie się do siebie wzajemnie zbliżyć,  powinniście mieszkać przynajmniej przez jakiś czas w jednym mieście. Będziecie bowiem potrzebować podłoża wzajemnych doświadczeń. Im więcej wspólnych doświadczeń, tym mniej szans na niemiłe niespodzianki. Szczególnie w przypadku prozaicznej codzienności. Nie chodzi o to, żeby się spieszyć i myśleć o tym, by natychmiast znaleźć żonę czy męża.

Zadbaj o ochronę swoich danych

Naszym głównym zadaniem jest pomóc naszym Użytkownikom w znalezieniu życiowego partnera, bardzo ważna jest dla nas ochrona danych i bezpieczeństwo Twojego wizerunku. Wierzymy, że pośpiech w zawieraniu poważnych związków jest niewskazany. Postępuj więc powoli i rozważnie, ucz się na własnych doświadczeniach oraz zwracaj uwagę na...

 
Komentarze (5)

Randka w realu - zróbcie drugi krok  - dodaj komentarz
Iwona; 2015-09-11 08:57:55 
Nie ma co pisać w nieskończoność wiadomości. Randka w realu to ważny krok, bo dzięki spotkaniu możemy przekonać się czy znajomość ma szansę na głębszą relację czy lepiej sobie odpuścić. Im dłużej z kimś piszemy, tym bardziej się angażujemy, nieco idealizując drugą osobę. Bywa i tak, że podczas spotkania nie iskrzy, nie ma tzw. chemii, czujemy rozczarowanie i złość, bo straciliśmy czas. Lepiej, więc oszczędzić sobie tego uczucia i jak najszybciej skonfrontować swoje wyobrażenia z rzeczywistością.
Ewa; 2015-07-03 12:18:58 
randka w realu to super wazny krok. Nie uwazam, ze przez siec trzeba sie super dlugo poznawac. Po prostu ja najdalej po tygodniu sie umawiam. Zawsze jestem ostrozna, choc z mydwoje jeszcze nei poznalam zadnego oszoloma, sami sympatyczni faceci. Przeniesienie znajomosci do reala to naprawde podstawa by sie lepeij poznac a nie tylko zyc w utopii i mzonkach o parnterze, ktory faktycznie moze byc wlasnie zupelnie inny. Konfrontacja sieci z realem, to trzeba zrobic od razu, a wtedy szanse na zwiazek rosna jak jest iskra oczywiscie
Megan; 2015-05-05 11:35:20 
o tak, nie ma to jak sie zakochac w wyobrazeniu o kims a potem na spotkaniu peka banka mydlana. Fakt, lepie od razu sie spotkac i pozostawic fantazji innne pola dzialania...
Alicja; 2015-04-07 10:24:10 
psycholog ma racje, nie ma co miec za duzych oczekiwan. Z nich moze byc tylko rozczarowanie. Lepiej na trzeźwo konfrontowac od razu internetową znajomosc z rzeczywisctoscią
poszukujący mądrze; 2015-04-02 15:26:52 
Spiesz się powoli

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas



Konsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij