Randka w realu - zróbcie drugi krok

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Czas przenieść znajomość z Internetu do reala

Randka w realu

Poznałaś interesującego mężczyznę przez internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl, komunikujecie się za pomocą anonimowego systemu komunikacji online lub przez Skype? Czas na randkę w realu, zróbcie drugi krok. Najnormalniejszą rzeczą dla każdego związku, który musi się rozwijać jest wejście na kolejny etap. Komunikację online wykorzystajcie tylko tak długo, by przekonać się, że chcecie się spotkać w realu. Jednocześnie zadbaj, by była to bezpieczna randka z Internetu. Nie zapomnij o ochronie Twoich danych.

Gdzie się umówić na randkę w realu?

Jeśli chcesz, by była to udana randka, podejdź do niej z możliwie dużą nadzieją, ale staraj się nie wyolbrzymiać szans na Waszą wspólną przyszłość. Zrezygnuj z podejścia: to ten Jedyny / ta Jedyna. Przed Wami bowiem, jeszcze bardzo długa droga. Jeśli zastanawiasz się gdzie się umówić na randkę? Najlepszym miejscem będzie - kawiarnia, restauracja, najlepiej w ciągu dnia. Nie pozwól się odebrać z domu. Przed spotkaniem opowiedz swojemu przyjacielowi, przyjaciółce lub komuś z rodziny o swoich planach. Możesz nawet poprosić o sprawdzenie czy wszystko z Tobą w porządku po kilku pierwszych minutach od osobistego zapoznania. Pierwsza randka we czworo? To także dobre rozwiązanie, możesz poprosić zaprzyjaźnioną parę, aby wybrała się z Tobą na spotkanie, będziesz czuła się na pewno bezpieczniejsza i pewniejsza. Postaraj się, aby pierwsze spotkanie trwało 1 godzinę do 90 minut.

Odrobina ostrożności nie zaszkodzi

Gdy wyjeżdżasz na randkę w realu do innego miasta, nie pozwól, by osoba, którą znasz z portalu randkowego, rezerwowała Twój hotel lub odbierała Cię z dworca, nie pozostawiaj decyzji gdzie się umówić tylko jej. Dojedź do hotelu taksówką lub komunikacją miejską, nie pozwól wozić się cudzym samochodem, bądź zawsze niezależny, aby w każdej chwili móc zakończyć spotkanie, jeżeli randka w realu okaże się niemiła. Noś przy sobie telefon komórkowy i poproś kogoś zaufanego, aby zadzwonił do Ciebie w trakcie Twojej randki i sprawdził, że nie jesteś w niebezpieczeństwie. W trakcie spotkania nawet i może szczególnie, gdy będziecie się świetnie bawić nawet tańczyć, pamiętaj nie zostawiaj drinka i torebki na barze. Masz w niej przecież klucze do domu, pieniądze i dokumenty, z których można się dużo o Tobie dowiedzieć. Dbaj o ochronę danych. Nie chcesz chyba, żeby osoba, którą znasz ze strony dla samotnych serc wiedziała o Tobie od razu zbyt wiele. Jeśli jedno z Was, albo oboje pokonujecie duży dystans, aby się spotkać, umówcie się, ze spotykacie się na krótko, a jeśli oboje wyrazicie zgodę na kontynuacje, umówicie się znowu za kilka godzin lub następnego dnia. To odejmuje sporo presji związanej z pierwszym spotkaniem.

Od randki do związku - spiesz się powoli

Spiesz się powoli. Pośpiech nie służy poznawaniu drugiej osoby. Nastawienie: szukam żony, szukam męża i chcę ją/go znaleźć nie jest najlepsze. Gdy postanowicie się do siebie wzajemnie zbliżyć, powinniście mieszkać przynajmniej przez jakiś czas w jednym mieście. Będziecie bowiem potrzebować podłoża wzajemnych doświadczeń. Im więcej wspólnych doświadczeń, tym mniej szans na niemiłe niespodzianki. Szczególnie w przypadku prozaicznej codzienności. Nie chodzi o to, żeby się spieszyć i myśleć o tym, by natychmiast znaleźć żonę czy męża.

Zadbaj o ochronę swoich danych

Naszym głównym zadaniem jest pomóc naszym Użytkownikom w znalezieniu życiowego partnera, bardzo ważna jest dla nas ochrona danych i bezpieczeństwo Twojego wizerunku. Wierzymy, że pośpiech w zawieraniu poważnych związków jest niewskazany. Postępuj więc powoli i rozważnie, ucz się na własnych doświadczeniach oraz zwracaj uwagę na realną stronę Twojej nowej znajomości. Nie podejmuj nigdy zbytniego ryzyka. Podejście: szukam żony tu i teraz może doprowadzić do pochopnych decyzji, a przecież małżeństwo to jedna z najważniejszych decyzji w życiu i powinna być podjęta rozsądnie. Jeżeli odczuwasz choćby najmniejszy niepokój, natychmiast przerwij znajomość. Może to być internetowy oszust matrymonialny, uważaj! Internet jest pełen kłamców i hochsztaplerów, podobnie jak nocne kluby. Dlatego zalecamy ostrożność, co najmniej taką jak w realnym życiu!

Jeżeli masz jakiekolwiek istotne uwagi dotyczące osoby dobranej Ci przez portal randkowy w tym także nasz Serwis, nie wahaj się skontaktować się z Biurem Serwisu. Twoje uwagi utrwalą pozycję MyDwoje.pl jako bezpiecznego miejsca na zawieranie nowych znajomości w sieci. Wyślij swoje uwagi na adres: biuro@mydwoje.pl Mamy nadzieję, że ten przewodnik sprawi, ze Twoje znajomości okażą się wyłącznie szczere i miłe, a Ty znajdziesz z nami swoją Wielką Miłość!

Kto powinien zaproponować spotkanie w realu?

Kto powinien zaproponować pierwszą randkę, spotkanie w realu? Do kogo należy inicjatywa z pierwszą randką? Większość z Was jest zdania, iż to mężczyzna powinien pierwszy zaproponować spotkanie w realu, aż 33% z Was sądzi jednak, iż nie ma to większego znaczenia.  

Kto powinien zaproponować spotkanie w realu?

Czytaj również: 
Komentarze (5)

Randka w realu - zróbcie drugi krok  - dodaj komentarz
Iwona; 2015-09-11 08:57:55 
Nie ma co pisać w nieskończoność wiadomości. Randka w realu to ważny krok, bo dzięki spotkaniu możemy przekonać się czy znajomość ma szansę na głębszą relację czy lepiej sobie odpuścić. Im dłużej z kimś piszemy, tym bardziej się angażujemy, nieco idealizując drugą osobę. Bywa i tak, że podczas spotkania nie iskrzy, nie ma tzw. chemii, czujemy rozczarowanie i złość, bo straciliśmy czas. Lepiej, więc oszczędzić sobie tego uczucia i jak najszybciej skonfrontować swoje wyobrażenia z rzeczywistością.
Ewa; 2015-07-03 12:18:58 
randka w realu to super wazny krok. Nie uwazam, ze przez siec trzeba sie super dlugo poznawac. Po prostu ja najdalej po tygodniu sie umawiam. Zawsze jestem ostrozna, choc z mydwoje jeszcze nei poznalam zadnego oszoloma, sami sympatyczni faceci. Przeniesienie znajomosci do reala to naprawde podstawa by sie lepeij poznac a nie tylko zyc w utopii i mzonkach o parnterze, ktory faktycznie moze byc wlasnie zupelnie inny. Konfrontacja sieci z realem, to trzeba zrobic od razu, a wtedy szanse na zwiazek rosna jak jest iskra oczywiscie
Megan; 2015-05-05 11:35:20 
o tak, nie ma to jak sie zakochac w wyobrazeniu o kims a potem na spotkaniu peka banka mydlana. Fakt, lepie od razu sie spotkac i pozostawic fantazji innne pola dzialania...
Alicja; 2015-04-07 10:24:10 
psycholog ma racje, nie ma co miec za duzych oczekiwan. Z nich moze byc tylko rozczarowanie. Lepiej na trzeźwo konfrontowac od razu internetową znajomosc z rzeczywisctoscią
poszukujący mądrze; 2015-04-02 15:26:52 
Spiesz się powoli

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij