Jak poderwać dziewczynę z klasą?

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest
Jak poderwać dziewczynę z klasą?

Czy istnieje „podryw na poziomie”?

Każdorazowa próba uwiedzenia, poderwania kobiety, by była skuteczna, musi być „na poziomie”. Przedstawicielki płci pięknej odrzucają podryw na bylejakość, są wymagające, mają względem mężczyzn określone oczekiwania. Każdy mężczyzna pragnie wyjątkowej kobiety, a uwiedzenie wyjątkowej kobiety wymaga wysiłku – zaangażowania i kreatywności. Mężczyzna pragnący zdobyć serce swojej sympatii powinien pamiętać, że paniom z reguły podobają się panowie spełniający ich oczekiwania. Jest to spore wyzwanie, bowiem oczekiwania kobiet bywają bardzo wysokie. Z jednej strony może to być dla mężczyzny frustrujące i uciążliwe, ale z drugiej, dawać przestrzeń do rozwoju, wspierania własnej kreatywności, dbania o samoocenę i poczucie męskości. Mówi się przecież, że w każdym mężczyźnie drzemie pierwotny zdobywca. I kobiety przepadają za tym męskim pierwiastkiem. Potwierdzają to doniesienia psychologii ewolucyjnej. Natomiast z badań w obszarze psychologii społecznej, a także z doświadczenia specjalistów pracujących z ludźmi, wysnuć można wnioski na temat tego, co jeszcze lubią kobiety.

Jeżeli chcesz ją poderwać, pokaż, że Ci się podoba

Spojrzenie wyrażające podziw, komplement, dyskretne zwrócenie uwagi na zmianę w wyglądzie (inne uczesanie, nowa kreacja) są ważne dla kobiety. Istotne jest także to, by pochlebstwa wyrażane były w sposób taktowy, nienatarczywy, adekwatny do nastroju i sytuacji. Nieustające pochwały, przy wszystkich możliwych okazjach bywają drażniące i po prostu nudne, a panie za nudą nie przepadają.

Kobiety nie lubią nudy, wykaż inicjatywę

Wyszukane rozrywki, miłe niespodzianki, oddanie się rozmaitym aktywnościom, ceni niemalże każda dziewczyna. Kino, teatr, koncert, kawiarnia, wycieczka, przyjęcie – wiele jest sposobów na przyjemne i aktywne spędzanie czasu. Pierwsza randka - Twój sukces? Kobieta potrzebuje otrzymywać od mężczyzny propozycje. Coś, co sprawi jej radość, na co będzie się mogła przyszykować. Ważne jest, by to mężczyzna wykazał się inwencją, był stroną inicjującą, gdyż… Kobiety przepadają za mężczyznami z inicjatywą. Randka w realu. W tym względzie panie są tradycjonalistkami. Oczekują, że to nie one będą musiały prosić o numer telefonu, proponować i organizować spotkanie. Podoba się im męska inicjatywa. Faceci pewni siebie, energiczni, zaradni, pomysłowi, przedsiębiorczy,  posiadający własne zdanie, ambitni, wytrwale dążący do celu, mający pasję, szczególnie podobają się dziewczynom. Ale to nie wszystko. Fakt, że dla kobiet liczą się cechy mężczyzny, jego osobowość, wcale nie oznacza, że panie ignorują wygląd. Mitem jest powiedzenie, iż to jedynie mężczyźni są wzrokowcami. Dla kobiet także wygląd ma znaczenie.

Chcesz zwiększyć szansę na podryw? Zadbaj o siebie!

Nie każdej kobiecie chodzi o to, by facet wyglądał jak model. Mężczyźni przesadnie skupieni na własnym wyglądzie nie są w typie wszystkich kobiet. Najważniejsze, by facet był po prostu zadbany – ładnie pachnący, starannie ubrany i uczesany – odpowiednio do sytuacji. Warto pamiętać przy tym, że kobiety zwracają uwagę na szczegóły – widzą zegarek schowany pod mankietem koszuli, kolor skarpetek ukrytych pod spodniami, są wyczulone na dodatki. Atrakcyjny mężczyzna nie tylko porządnie wygląda, ale także posiada dobre maniery.

Ponadto kobiety cenią kulturę osobistą. Szarmanckiemu dżentelmenowi trudno się oprzeć. Jednak dżentelmen, prócz tego, że przepuszcza kobietę pierwszą otwierając jej drzwi i podaje płaszcz, zna również inne zasady savoir – vivre. Jest uprzejmy, wie jak zachować się w rozmaitych sytuacjach, jak prowadzić korespondencję, potrafi rozmawiać. A rozmowa dla kobiet ma szczególną wartość.

Kobiety potrzebują być wysłuchane i adorowane

Kobieta czuje się dobrze i blisko z mężczyzną, który jej wysłucha, wykaże zainteresowanie, postara się zrozumieć, gdy trzeba wesprzeć. Opowiedzenie o tym co się wydarzyło, co przeżyło, omówienie własnych rozterek, jest niezwykle ważne dla kobiety. Relację buduje rozmowa. Człowiek pozostawiany sam ze swoimi przeżyciami, oddala się. Poza tym…

Panie oczekują wyrazów sympatii, zainteresowania, zaangażowania, miłości. Zarówno na początku znajomości, jak i wiele lat po ślubie. Mężczyzna powinien okazywać swoje uczucia na co dzień, zachowaniem, spojrzeniem, słowem, pocałunkiem, zaproszeniem na randkę, kwiatami. Kobieta potrzebuje być adorowana, czuć że mężczyzna ceni nie tylko jej urodę fizyczną, ale także podziwia ją za to, jakim jest człowiekiem.

Autorka: psycholog Joanna Moczulska - Rogowska
http://www.dopsychologa.pl/
Mężczyzno, daj się kochać na co dzień

 
Czytaj również:
  

 

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij