Biuro matrymonialne > Twoja sympatia z Internetu

Twoja sympatia z Internetu

Twoja sympatia z Internetu
Marzy Ci się idealna sympatia? I koniecznie musi to być sympatia romantyczna, szczera, urodziwa? Zastanów się z MyDwoje nad mądrą weryfikacją wymagań

Gdzie podziali się wartościowi partnerzy?

Dziś wielu ludzi ma problem ze znalezieniem swojej idealnej sympatii i wciąż zadaje sobie pytanie: mówimy poznam, więc gdzie leży przyczyna, że kobiety i mężczyźni nie mogą znaleźć partnera. Powodów bycia singlem jest mnóstwo i  trudno znaleźć jedną spójną receptę dla wszystkich, ale są pewne kwestie, na które warto zwrócić uwagę – być może pomogą spojrzeć inaczej na siebie, swoje oczekiwania i poszukiwanie partnera. To możliwe!

Sympatia romantyczna z Krakowa, Gdańska, Poznania, Wrocławia

27% mężczyzn i 20% kobiet poszukujących miłości singli nawet dla miłości niechętnie porzuci swoje miasto i otoczenie. Rezygnowanie w imię miłości - kompromisy dla partnera. Dlatego szukamy zwykle sympatii w naszej okolicy. Nie zastanawiaj się jednak długo, czy szukasz sympatii czy sympati. Twoja Sympatia Wrocław, dziewczyna z Krakowa lub chłopak z Wrocławia czekają na Ciebie w MyDwoje. Mówimy o przyjemnej sympatycznej znajomości. Zapraszamy do Flirtu dla singli. Z nami szybko nie zagłębiając się wczytując w długie profile możesz poznać co łączy Cię z innymi osobami. Jakie macie podobieństwa w zakresie charakteru, zainteresowań a także wzajemnych oczekiwań. Gdy to poznasz łatwo Ci będzie zdobyć sympatię drugiej osoby. Wiele kobiet (ale mężczyzn także!) lubi komplementy, prezenty i bycie w centrum zainteresowania drugiej osoby, gdy szukają partnera, co nie musi oznaczać, że tego zawsze oczekują i tylko na to liczą. Takie komplementy ONA/ ON chce usłyszeć Lubi – to znaczy jest jej/jemu miło, gdy doświadcza sytuacji, w których romantyczna sympatia robi coś z myślą o niej/nim, pamięta o tym, co lubi, a czego nie i wychodzi z inicjatywą. Bywa, że mężczyzna boi się słowa romantyczny, a kobieta niechętnie stawia w roli księżniczki. Czy sympatyczny mężczyzna powinien być zarazem rycerski, spełnia oczekiwania swojej damy i daje jej bezpieczeństwo? Warto więc spróbować szukać i poznać drugą osobę bez oceniania, czy wpisuje się w pewien stereotypowy model, czy od niego odbiega, bo to, co dla jednych jest sposobem wyrażenia uczuć, dla drugich może być nietaktem. Ważne są intencje i to, jak dana osoba okazuje uczucia, co zależne jest od jej temperamentu, wychowania i pewnych kulturowych uwarunkowań.

Sympatyczna, uczciwa, ale także szczera

… urodziwa – tak właśnie bywa postrzegana wymarzona sympatia, choć oczywiście ważne są także cechy dające poczucie bezpieczeństwa, wskazujące na szacunek do innego człowieka, czy zaradność życiową. Nie da się ukryć jednak, że dla większości ludzi ważnym kryterium pozostaje wygląd i to on w głównej mierze decyduje o pierwszym spotkaniu i kolejnych. Na szczęście nie ma jednego kanonu piękna i to, co podoba się jednemu, nie musi spodobać się drugiemu, ale trzeba mieć na uwadze, że inni będą patrzeć na charakter, ale i na to, jak się wygląda. Zbyt wygórowane oczekiwania odnośnie tego, jak ma wyglądać przyszły partner sprawiają, że trudno będzie znaleźć właściwą osobę albo też można tak bardzo skupić się na wyglądzie, że aż zapomnieć o istotnych na co dzień cechach wewnętrznych danej osoby. Czy sympatia może być szczera do bólu? Często nie chcąc kogoś urazić lub nie mając pomysłu jak kulturalnie zakończyć niechcianą znajomość popada się w kłamstwo i unikanie, zamiast powiedzieć, czy napisać wprost jaki jest stan rzeczy. Być może druga osoba nie będzie szczęśliwa z powodu tego, co usłyszy lub przeczyta na swój temat, ale pozbawi ją to złudzeń, jeśli chodzi o przyszłość ewentualnego związku. Szczerość w istotnych sprawach to bardzo ważna rzecz, ale w drobnych mówienie zawsze tego co się myśli (często nie znając stanu rzeczy), czy wydawanie swoich pochopnych sądów może więcej zaszkodzić, niż przynieść korzyści obu stronom.

Czy jestem wymarzoną sympatią?

Często oczekuje się, że potencjalny partner będzie miał określone cechy i przewidywalne reakcje na różne sytuacje, ale zupełnie zapomina się o sobie, a przecież trzeba pamiętać, że związek to tandem, czyli dwie bardzo różne osoby, partnerzy, którzy mają swoje prawa oraz oczekiwania względem drugiej osoby. W tej kwestii dobra komunikacja to podstawa. Być może na jakimś punkcie jest się przewrażliwionym i będzie się narzekać na partnera, ale czasem warto zastanowić się, czy aby sobie nie mamy nic do zarzucenia w innych kwestiach? Wyrozumiałość w związku, zwłaszcza jeśli chodzi o nasze pasje, przyzwyczajenia i słabostki to ważna cecha, którą należy odpowiednio pielęgnować.

Nader często trudności w znalezieniu partnera mają źródło w nas samych – oczywiście są sytuacje, gdy po prostu trafia się na osoby, które nie są warte zainteresowania, ale trzeba czasem nabrać dystansu do swoich niepowodzeń i spojrzeć na sytuację z pozycji osoby trzeciej. Być może okaże się, że dostrzeże się coś, czego wcześniej się nie widziało i podejście do poszukiwań sympatii diametralnie się odmieni? Chciałbyś usłyszeć Darling, chcę się z Tobą spotkać? Warto próbować, nie poddawać się po kilku niepowodzeniach, a już na pewno nie winić nikogo (także siebie) za dany stan rzeczy. Czasami wystarczy trochę popracować nad sobą, aby rezultat był na miarę naszych oczekiwań.
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij