Biuro matrymonialne > Darling, chcę się z Tobą spotkać

Darling, chcę się z Tobą spotkać

Darling, chcę się z Tobą spotkać
Mój Darling, My Darling, Moje Kochanie, Moja Słodka chcielibyśmy usłyszeć lub mówić do swojego nowego partnera. Gdzie spotkać swoją nową miłość i jak rozpoznać swojego przyszłego partnera?

Wspólne zainteresowania rozpalą płomień miłości

Dzięki temu, że internet ma dziś tak znaczący wpływ na nasze życie, można poznać kogoś nie opuszczając domu. Takie możliwości jak powszechny e-darling, czy mydwoje.pl, czyli umawianie się i poszukiwanie partnera online mają pomóc. Nie zastąpią jednak nigdy kontaktu osobistego, do którego prędzej czy później dojdzie, jeśli dwie osoby naprawdę szukają miłości. Warto więc zadbać o pierwsze spotkanie, dobre wrażenie i jeśli spodoba się nam druga osoba tak samo jak w kontakcie wirtualnym, a może nawet  bardziej – zrobić wszystko, by podtrzymać tę znajomość. Niewątpliwie okres wiosenno - letni sprzyja zawieraniu nowych znajomości – ładna pogoda, liczne imprezy plenerowe, wycieczki, atrakcje w miastach i daleko poza nimi przyciągają rzesze zainteresowanych randkami singli, chcących mieć wreszcie przy boku swoją miłość, partnera. Już samo pojawienie się na tym samym koncercie czy imprezie sportowej może zbliżyć do drugiej osoby, ponieważ ma się ze sobą coś wspólnego i w podobny sposób spędza się czas.

Anonse kobiet Twarze MyDwoje
Anonse panów Twarze MyDwoje

Pierwsze wrażenie na przyszłej ukochanej

Pomysłów na zagajnie rozmowy jest mnóstwo, ale najlepiej sprawdzają się te, które akurat w danej sytuacji, niejako spontanicznie, przychodzą nam do głowy. Mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze dla przyszłości związku. Jednak wiele par często opowiada o niełatwych początkach i zupełnym braku zainteresowania jednej ze stron, co później i tak ostatecznie przeradza się w uczucie. Niemniej jednak, jeśli mamy taką możliwość, wypada starać się raczej robić dobre wrażenie na randce, bo może to będzie nasz przyszły partner, partnerka, ukochana. Pamiętajcie jednak by być sobą i nie udawać kogoś, kim się nie jest. Tym, co hamuje w relacjach z drugą osobą jest nieśmiałość, strach przed oceną innych i wyciągnięciem pochopnych wniosków na nasz temat. Warto jednak się przemóc i zrobić pierwszy krok, bo prawdopodobnie potencjalna ukochana odczuwa podobnie, a druga szansa może się już nie powtórzyć.

Nasz wewnętrzny głos powie nam czy to Ona/ On

Miejsc na randkę jest tak wiele, że ile par, tyle będzie odpowiednich lokalizacji, chociaż przeważają kawiarnie, puby i plenery w większych miastach. Przed pierwszą randką często trudności sprawia strój – nie wiemy za bardzo, na co możemy sobie pozwolić na pierwszym spotkaniu, by z jednej strony wyglądać swobodnie, z drugiej nie przesadnie na luzie. To naturalne, że chcemy być pozytywnie odebrani, jednak często w przygotowaniach do pierwszego spotkania zapominamy o wewnętrznym głosie, który na co dzień podpowiada nam co włożyć, co kupić, jak postąpić. Jeśli będzie to znajomość perspektywiczna, to na pewno nasz wewnętrzny głos jeszcze nie raz da o sobie znać. Należy także pamiętać o tym, że podświadomie zwracamy uwagę na mowę ciała potencjalnego partnera i to również ma wpływ na nasze pierwsze wrażenie o drugiej osobie. 

Moje kochanie, my darling kochaj mnie jakim jestem

Warto skupić się na eksponowaniu swoich atutów, ale nie tuszować wszystkich mankamentów – wszak tacy właśnie jesteśmy i zapewne nie zmienimy się za sprawą drugiej połówki w zupełnie inną osobę. Warto na pewno pozostać w zgodzie ze sobą – to będzie się potrafiło obronić w każdej sytuacji. A może się okaże, że jakaś nasza osobliwa cecha urzeknie drugą osobę? Twoja sympatia z Internetu się zachwyci. Intuicję ma każdy, ale nie każdy bierze ją pod uwagę, rozważając różne sytuacje w życiu. Korzystając z takich form jak mydwoje.pl lub e-darling czyli poszukując swojego szczęścia w sieci należy starać się być możliwie jak najbardziej prawdziwymi, co sprawi, że uniknie się wielu nieporozumień i wyobrażeń na temat partnera jeszcze zanim dojdzie do spotkania. A jeśli komuś miałoby się nie przypaść do gustu, to z pewnością lepiej z racji tego, że takim się właśnie jest, niż dlatego, że udawało kogoś, kim się być chce. Jesteście stworzeni dla siebie? Powiedz więc wreszcie moje kochanie, chcę być tylko z Tobą.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij