Postanowienia noworoczne singli

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Jakie zmiany w życiu samotnych powinien przynieść rok 2017? IP 10.01.2017


Zaczął się nowy rok. Dla wielu jest to synonim nowego początku w życiu. Nie bez powodu, w końcu uważamy, że to świetny czas na zmiany, przewartościowania i decyzje. Jest to również czas nowych nadziei, marzeń i planów. To specjalny czas, który przygotowuje nas szczególnie do przeżycia reszty roku. Większość z nas chce, by był on zdecydowanie różny od poprzedniego. Dlaczego? Zapewne z tego powodu, że wcześniej coś zaniedbaliśmy. A może, w gonitwie związanej z codziennością, zapomnieliśmy, co tak naprawdę liczy się najbardziej. Jakie są więc postanowienia noworoczne singli? Portal randkowy MyDwoje przebadał blisko 1500 odpowiedzi udzielonych w badaniu o "Twoje postanowienie noworoczne". Zobacz, co najbardziej w swoim życiu chcą zmienić samotni single i samotne singielki.

Postanowienia noworoczne

Znaleźć swoją sympatię


Czego może pragnąć osoba samotna? Oczywiście tego, by znaleźć swoją sympatię . W końcu człowiek został stworzony po to, by żyć w parze z ukochaną osobą. Ponadto, niedawne święta zapewne sprzyjały nie tylko nostalgii i tęsknocie za drugą połówką, ale też stresującym, niezręcznym sytuacjom, w których powtarzało się pytanie „A Ty dalej sama?”. Nie dziwi zatem fakt, iż 45% kobiet i 59% mężczyzn, jako cel nadrzędny stawia sobie to, by znaleźć partnera, zakochać się. Zaskakuje jednak to, że prawie takie plany snuje aż o 15 % więcej singli niż singielek. Czyżby panowie znacznie gorzej radzili sobie w pojedynkę? 3% samotnych pragnie pójść o krok dalej i w ciągu najbliższych 12 miesięcy wyjść za mąż lub ożenić się, a 6% pań i 7% panów chce nie tylko znaleźć partnera, ale również założyć z nim rodzinę, czyli powiększyć ją o dzieci.

Postanowienia noworoczne singli

Zadbać o siebie i wyjść do ludzi


Panie zamierzają wykorzystać ten czas nieco bardziej praktycznie. Chcą poczuć się lepiej same ze sobą i zadbać przede wszystkim o siebie – zapewne wychodząc z założenia, że jeśli będą czuły się dobrze same ze sobą, również panowie poczują się dobrze w ich towarzystwie. 11% singielek chce wreszcie wyjść do ludzi, chodzić na randki we dwoje i otworzyć się na świat. To zdanie podziela 4% singli. 9% zapytanych kobiet pragnie zadbać o swój rozwój wewnętrzny. Tego typu plany ma zaledwie około 5% mężczyzn. 5% pań i 4% panów zdecydowało, że przede wszystkim znajdzie pracę lub zmieni ją na lepszą, by odczuć komfort i finansowo usamodzielnić się. 1% pragnie poczuć się docenionymi, dać z siebie więcej niż dotychczas i dodatkowo zrobić karierę, zdobyć uznanie lub sławę. Około 4% zapytanych chciałoby również zbudować dom lub kupić mieszkanie. 2% zapytanych uważa, że tylko wyjazd za granicę Polski zmieni coś w ich życiu na lepsze.

Pozbyć się zbędnego balastu


Część zapytanych Singli pragnie wejść w nowe życie bez bagażu, który komplikuje ich życie i utrudnia nie tylko znalezienie partnera, ale również życie w zgodzie ze samym sobą. Z całą pewnością komfort życia poprawi rzucenie nałogów. Zrezygnować z palenia ma zamiar 2% pań i 4% panów, natomiast rzucić alkohol postanowiło około 1% zapytanych. 9% zapytanych kobiet i 6% mężczyzn pragnie po prostu schudnąć. Jako, że nowy rok to również czas bilansu i podsumowań wiele osób zauważa, że powinno zmienić również coś w swoich relacjach z najbliższymi. 1% Singli uważa, że najwyższa pora, by poświęcić więcej czasu rodzinie, chcę oni również zażegnać wszelkie spory – być może ciągnące się latami i pogodzić się, by pozbyć się zbędnego balastu i móc wejść z podniesioną głową w kolejny etap życia.

Bądź w grupie 25%, którym uda się zrealizować postanowienia


Okazuje się, że to, co najbardziej pragną zmienić w swoim życiu single to właśnie samotność. Większość ich planów oscyluje wokół znalezienia nowej sympatii i partnera. Zaraz po tym znajdują się plany dbania o siebie, samorozwój i pozytywną zmianę w życiu singla. Dla wielu zapytanych ważne jest również to, by w Nowy Rok wchodzić bez obciążeń zmniejszających radość z życia. Robert Kiyosaki pisał: „W ciągu 7 dni 75% osób porzuci swoje postanowienia noworoczne (…) Bądź w grupie pozostałych 25%, którym uda się wytrwać”. Ważne zatem, by nie skupić się wyłącznie na marzeniach i potrzebach, ale przede wszystkim na konkretnym planie i działaniu.

Czytaj również:


 
Komentarze (2)

Postanowienia noworoczne singli - dodaj komentarz
Singiel; 2017-01-10 12:02:54 
Jako singiel chciałbym by w moim życiu pojawiła się bliska mi osoba i to jest dla mnie bardzo ważne, jednak nie to jest dla mnie postanowieniem noworocznym, nie można miłości traktować w kategorii wyznaczania sobie celów. Ja stawiam na rozwój wewnętrzny, by być jeszcze bardziej atrakcyjnym dla swojej wybranki ;).
ONA; 2017-01-10 09:57:52 
Każdy z nas ma postanowienia noworoczne i każdy życzy sobie, by ich dotrzymać. To super czas na refleksje. Ale chyba lepiej nie zafiksować się na tej dacie, ale regularnie kształtować siebie, swój świat, osobowość, przyzwyczajenia, ustawiać priorytety. regularnie dokonywać retrospekcji i wyciągać wnioski, które poprawią nasze życie:)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij