Biuro matrymonialne > Poradnik > Życie Singla > Rozrywka dla Singla > Jak przetrwac (nie)samotnie zimę?

Jak przetrwać zimę (nie)samotnie? - porady dla Singla

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Nie zapadaj w zimowy sen!

Jak przetrwać (nie) samotnie zimę?
Drogi Singlu! Nie traktuj zimy jak niedźwiedź i nie zapadaj w zimowy sen! Wykorzystaj ten czas owocnie! Jeśli znudziło Ci się życie w pojedynkę, rozejrzysz się za swoją drugą połówką. Zimowe otoczenie to idealne miejsce na randkę! Zimą nie trzeba się nudzić. Portal dla Singli MyDwoje.pl podpowiada, jak przetrwać zimę (nie)samotnie - porady dla Singla.

Randki w zimowej scenerii

Jeśli nie należysz jeszcze do frakcji tzw. „sparowanych”, nie załamuj rąk! Może wyjazdy dla Singla? Sprawdź wszystkie dostępne oferty biur podróży, przeglądnij serwisy tematyczne. Sprawdź, co obejmuje cennik wycieczki. Życie płata różne niespodzianki i podsuwa kogoś wyjątkowego w chwili najmniej spodziewanej, więc nie zapadaj w zimowy sen. Pamiętajmy, że szczęściu trzeba pomagać! To, że odwiedzasz internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl dowodzi temu, że dewiza ta nie jest Tobie obca. Bardzo nas to cieszy, że nie boisz się wziąć sterów życia w swoje ręce. W wirtualnym świecie spotkać można wielu wartościowych – jak Ty – ludzi, czasem tylko trzeba na to więcej czasu i uwagi.

Długie, zimowe wieczory nastrajają do intensywniejszej wymiany internetowej korespondencji. Umawiaj się z na randki internetowe. Randka w ciemno - czemu nie? Zimowa sceneria to idealne miejsce na randkę. Pamiętaj jednak, że przed spotkaniem w tzw. realu jak najlepiej poznać drugą osobę. Czasem, za pośrednictwem Internetu, jesteśmy w stanie przełamać pierwszą nieśmiałość w kontakcie z drugą osobą. Nawet rozmowa internetowa przez portal z czatem dla samotnych może sprawić, że poczujesz się intymnie na tyle, by opowiedzieć współrozmówcy więcej ponad hobby, czy wykonywane zajęcie.

Wirtualny świat nie może być jednak substytutem prawdziwego życia. Dlatego w erze Internetu nie wolno zaprzestać realizowania własnych realnych pragnień – duchowych i cielesnych. Człowiek został powołany do istnienia w tzw. realu, nie wirtualu. Nie można zatracić niezdrowo proporcji. Pozwól sobie więc na to, czego dotychczas nie mogłeś, bo czas Tobie nie pozwalał! Rozwijaj swoje pasje! Uważasz, że sporty zimowe nie są dla Ciebie? Przełam się i spróbuj! Przekonasz się, ile radości daje zabawa na śniegu! Odkryj w sobie na nowo dziecko i ciesz się! Nikt nie lubi smutasów - pamiętaj! Ludzie zadowoleni wysyłają do innych pozytywne wibracje i przyciągają do siebie. Kto wie, może niepozornie zapowiadająca się znajomość ze stoku narciarskiego przerodzi się w gorące uczucie? Może początkowa zabawa ze sportem stanie się Twoją pasją? Może to być sposób na to jak przetrwać zimę. Nie zapadaj w zimowy sen, tylko działaj. Oczywiście umawiaj się na randki internetowe, ale działaj także w realu: poznawaj nowych ludzi, chodź na imprezy dla singli. A może randka w ciemno jest tym, czego szukasz? Może okazać się, że ośnieżony park to idealne miejsce na randkę.

Zimą nie trzeba się nudzić

Inwestuj w siebie, myśl pozytywnie o sobie! Bycie Singlem ma tę niewątpliwą zaletę, że można za priorytet uznać własne potrzeby i realizować je ot tak, po prostu. Marzysz o nauce francuskiego - jednego z bardziej romantycznych języków – nie zwlekaj, zapisz się do szkoły językowej. Czytaj książki! Zimą nie trzeba się nudzić. Kto wie, może Twoja skradająca się nieśmiało miłość, lubi tego twórcę, co Ty? Ludzie oczytani są bardziej elokwentni.

Interesuj się nowinkami kulturalnymi, czy technicznymi. Mogą one dostarczyć wielu fascynujących tematów do rozmów. Nie unikaj wszelkiego rodzaju imprez, jak np. premiery teatralne, kinowe albo koncerty, tylko dlatego, że nie pokażesz się z partnerem. W dzisiejszym świecie wyjście w pojedynkę już nikogo nie bulwersuje. Jeśli jednak brak Ci odwagi na samotne bywanie w miejscach spotkań,  zaproponuj wspólną rozrywkę przyjaciołom. Człowiek to zdecydowanie istota stadna, która obok relacji damsko-męskiej potrzebuje też bliskiego towarzystwa innych, sprzyjających mu ludzi.

Książki, muzyka, czy spektakle teatralne wpływają na rozwój duchowy. Zmuszają do refleksji. Nierzadko pomagają zrozumieć siebie. To z kolei może przyczynić się do lepszego komunikowania się z otoczeniem. Człowiek rozpieszczony to człowiek zadowolony, a ludzie radośni, jak magnes przyciągają do siebie innych. A może Twój znajomy zorganizuje dla Ciebie randkę? Taka randka w ciemno może być dobrym pomysłem na zimowy wieczór. Dlatego ciesz się każdą chwilą spędzoną w towarzystwie partnera lub własnym i celebruj ją, to najlepszy sposób na to, jak przetrwać zimę. Pamiętaj, tylko od Ciebie zależy, czy ta zima będzie nudna oraz czy skorzystasz z naszej porady!


Czytaj również:


 
Komentarze (2)

 Jak przetrwać zimę (nie)samotnie? - porady dla Singla  - dodaj komentarz
Martyna; 2015-12-08 00:31:18 
Każda pora roku jest dobra do poszukiwań partnera, ale można rozpocząć poszukiwania zimą, aby wiosną być już w stałym związku :) Miłość może nas dopaść wszędzie, nie tylko na portalu randkowym, jeśli więc po pracy mamy trochę wolnego czasu, możemy zapisać się na jakiś kurs, ale koniecznie na taki, na który chodzą zarówno mężczyźni jak i kobiety, np. kurs językowy, na dodatkowych zajęciach, również można odnaleźć swoją drugą połówkę.
Ziutka; 2015-07-13 11:10:35 
uchu ha! zia zła! Ciężko ruszyć się z domu. Ale z miłą osobą z MyDwoje? Czemu nie?

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij