Biuro matrymonialne > Poradnik > Życie Singla > Rozrywka dla Singla

Rozrywka dla singla - pomysły jak ciekawie spędzić czas bez partnera

szukaj
Sylwester 2017/2018 - pomysły na Nowy Rok dla singli i samotnych
Chcesz przeżyć wyjątkowy i oryginalny wieczór sylwestrowy? Szukasz kulturalnego Sylwestra czy niebanalnej, nietuzinkowej imprezy sylwestrowej? A może interesuje Cię wyjazd sylwestrowy? Sprawdź, co znalazł dla Ciebie Serwis MyDwoje.pl i skorzystaj z możliwości znalezienia partnera/partnerki.A może nie masz pary na Sylwestra? Zamieść komentarz pod artykułem: podaj swój login, napisz jak chcesz spędzić Sylwestra i kogo szukasz!
2017-12-13
 Jak przetrwać zimę (nie)samotnie? - porady dla Singla
Drogi Singlu! Nie traktuj zimy jak niedźwiedź i nie zapadaj w zimowy sen! Wykorzystaj ten czas owocnie! Zimowe otoczenie, to idealne miejsce na randkę!  Profesjonalny serwis randkowy MyDwoje.pl podpowiada, jak przetrwać zimę (nie)samotnie!
2017-01-10
Ranking filmów na samotny wieczór
Niejedna z nas, Drogie Panie, lubi czasem zorganizować kameralny babski wieczór, a od czasu do czasu spędzić go we własnym jednoosobowym towarzystwie. Oto dziesięć wyjątkowo dobrych filmów, które najlepiej sprawdzą się w tym wypadku.
2015-11-23
Walentynki Antywalentynki Singli - jak je przetrwać?
Sposobów na udane Walentynki jest mnóstwo. Wielu Singli zadaje sobie to samo pytanie – jak przetrwać to święto. Walentynki dla Singla nie są przyjemnym czasem, ale warto spędzić je wśród przyjaciół i zorganizować antywalentynki.
2016-01-13
Andrzejki - święto singli i samotnych, wróżby i zabawy
Dzień św. Andrzeja już dawno został uznany za święto Singli, w którym wyjątkowo dobrze bawią się właśnie osoby samotne. Dlaczego? Bo większość wróżb, obrzędów i zwyczajów andrzejkowych dotyczy… czekającej nas miłości i małżeństwa!
2017-11-17
Obrzędy sobótkowe - letnia noc singli
Święto to było jednym z najradośniejszych w całym roku. Od zamierzchłych czasów była to noc pełna zabaw, śpiewów, tańców i wróżb.  Obchody  święta związane były z dwoma żywiołami, którym przypisywano oczyszczającą moc: wodą i ogniem.
2015-12-08
Zwierzęta dla Singli - pupil domowy i przyjaciel
Pozbierać się po rozstaniu pomoże Ci... zwierzak. Umili samotne wieczory, ukoi samotne serca. A może zabierzesz go na wspólne Wakacje dla Singli, może to będą ostatnie samotne wakacje?
2015-12-07
Przyjaciel Robinsona - pupile samotników
Często Single mają dość życia w pojedynkę i tego, że czują się samotni w Święta, w Sylwestra. Może zaproszenie do swojego mieszkania zwierzaka jest dobrym pomysłem, szczególnie, jeśli wciąż towarzyszy Ci uczucie samotności?
2016-10-10
Singiel na wakacjach, dokąd jechać samemu?
Jeśli do tej pory nie wyjeżdżałeś/łaś na wypoczynek, bo jesteś Singlem/Singielką, czas to zmienić! Nie rezygnuj z wakacji, tylko dlatego, że jesteś sam! Singiel na wakacjach to nowy trend. Ostatnio wyraźnie powiększyła się oferta wakacji właśnie dla Was.
2016-07-01
Samotne wakacje  - pomysły na udany urlop dla singla
Singiel wyjeżdża na samotne wakacje? Ależ tak! Wyjazdy w pojedynkę to nowy trend, przybywa miejsc, których profil dostosowano dla samotnych. Taki urlop to doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości. Zachęcamy, by korzystać z uroków wolności i swobody.
2018-02-22
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij