Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Media o MyDwoje > Ciężkie życie singli. INNPoland.pl

Ciężkie życie singli. INNPoland.pl

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest
INNPoland.pl

Polskie firmy nie przejmują się potrzebami singli. "Na rynku przeważają pseudoprodukty"


Są coraz liczniejszą i zamożną grupą. Zdawałoby się - idealny cel dla polskich przedsiębiorstw. Te jednak wciąż ignorują potrzeby singli, traktując ich jak obywateli gorszej kategorii.

INNPoland.pl zastanawia się czy „niesparowani” muszą zadowolić się pojedynczymi sukcesami

Według danych GUS w Polsce żyje około 7 mln singli, z czego 500 tys. w samej Warszawie. Ich średnie wynagrodzenie to 4,4 tys. złotych. Zdawałoby się więc, że dla polskich przedsiębiorstw ta grupa społeczna powinna stanowić łakomy kąsek. Tym bardziej, że o rosnącej grupie samotnych konsumentów zaczęło się mówić jakieś 10 lat temu – rynek miał więc czas, by dojrzeć do zmian.
Te postępują jednak w ślimaczym tempie. W sklepach wciąż dominują tzw. „Family Pack”. Według wyliczeń przeprowadzonych przez mfind.pl single, by tani jeździć samochodem najlepiej...znaleźć sobie współmałżonka. Polisy OC/AC dla tej grupy są bowiem droższe średnio o 483 zł.

Single nie dopominają się o część usług

– Single nie dopominają się o część usług – tłumaczy Katarzyna Bieber z serwisu MyDwoje.pl. Ekspertka zauważa, że z badań przeprowadzonych przez jej portal wynika, że tylko 17 proc. z nich ma zamiar wyjechać na wakacje samemu. Wynika to z tego, że niezbyt komfortowo czujemy się w roli singli – aż 40 proc. ma silną potrzebę posiadania partnera i do tego dąży (ponad 50 proc. singli deklaruje znalezienie partnera jako swój główny noworoczny cel). Tylko 20 proc. singli twierdzi, że czuje się szczęśliwa, gdyż uważa się za kogoś wartościowego, lubi spędzać samotnie czas, pełną piersią korzysta z wolności i wychodzi do ludzi. – To właśnie potencjalni klienci sektora rozrywkowego, nie kojarzonego stricte z szukaniem partnera – opowiada.

Czytaj całość: innpoland.pl

Czytaj również:
 
Komentarze (2)

Ciężkie życie singli. INNPoland.pl - dodaj komentarz
Barbara; 2017-03-28 11:32:55 
prawda jest taka, ze nie każdy może sobie na takie przyjemności pozwolić. Ludzie korzystają z płatnych biur matrymonialnych online czy tradycyjnych by szybko poznać partnera i robić te wszystkie fajne rzeczy, wyjazdy i wyjścia ze swoją miłością a nie z przypadkowymi ludźmi. Może bardzo młodzi ludzie, którzy nie chcą się wiązać mogą w ten sposób zawrzeć nowe luźne znajomości, ale tak naprawdę to oni poznają ciągle nowych ludzi na studiach i na imprezach. Single nie dopominają się o część usług znaczy po prostu nie ma popytu i temat można zamknąć.
Tomek; 2017-03-27 11:14:25 
Tak, to prawda, że nie ma oferty stricte dla singli, ale też nie wszyscy single mieszkają w pojedynkę. Ja bym chętnie skorzystał z oferty dla singla na zgrabne autko;)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij