ABC randkowania dla singli

szukaj

Buziak, całus, pocałunek, co znaczy?
Buziak, całus, pocałunek, czy mają szczególne znaczenie? Czy w zależności od miejsca, na którym składamy swoje usta mają one wyjątkową wymowę? Jak pocałunek odbierają mężczyźni a jak kobiety? Jakie miejsca uwielbiają, gdy całuje partner i partnerka?
2017-07-04
Jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet?
Randka z dziewczyną poznaną w internecie? Czemu nie! Tak poznasz i zainteresujesz dziewczynę z sieci. Zobacz, jak zacząć rozmowę.
2018-02-27
Jak napisać pierwszy SMS do dziewczyny?
Pierwszy sms, pierwsza wiadomość to początek waszej znajomości. Dlatego poczekaj z wyznaniem uczucia ukochanej. Pamiętaj, że wysyłanie wiadomości to nie rozmowa „twarzą w twarz”.
2015-11-20
Prowadzenie rozmowy telefonicznej
Rozmowa telefoniczna jest szczególną formą kontaktu. Jest uboższa niż dialog na żywo i dlatego należy podchodzić do niej z ostrożnością. Pamiętajmy, że kiedy nie znamy naszego rozmówcy, nasze wyobrażenia mogą nas szybko zwieść i... uwieść.
2015-11-20
Randka w realu - zróbcie drugi krok
Gdzie umówić się na randkę z Singlem poznanym na jednej ze stron dla Samotnych Serc? Przede wszystkim w bezpiecznym miejscu, stosując zasadę ograniczonego zaufania. Pamiętaj spiesz się powoli, bo pośpiech nie służy poznawaniu drugiej osoby.
2017-07-04
Kiedy pierwsza randka? Najlepszy czas i miejsce, gdzie się umówić.
Dobrym wstępem do zorganizowania pierwszej randki „w realu” jest randka internetowa. Pozwala ona na zebranie informacji o poznanej osobie. Wówczas zachowując ostrożność i stosując zasady netykiety dąż do spotkania.
2017-03-16
Mars i Wenus - mężczyzna prosi o nr telefonu
Mars i Wenus mówią innymi językami. Jako mars, sprawdź jak zdobędziesz numer telefonu nowo poznanej kobiety, jak rozpoczniesz  rozmowę, by ona czekała na Twój telefon? Okaż zainteresowanie ale nie daj poznać po sobie niepewności, gdy ona z ciebie żartuje.
2016-12-12
Marsjanie i Wenusjanki w pierwszej fazie znajomości
Marsjanie i Wenusjanki w pierwszej fazie znajomości często popełniają nieświadomie błędy. Wenusjanki nie rozumieją męskiej potrzeby  kontemplacji ich kobiecości. Marsjanie mają małą wyrozumiałość do zwierzeń i emocjonalności partnerki.
2017-12-12
Mowa ciała na pierwszej randce
Idziesz na pierwszą randkę, pierwsze spotkanie? Zwracaj uwagę na mowę ciała partnera. Mowa ciała może ci pomóc w nawiązaniu dłuższej znajomości.
2017-12-12
Mężczyzna na randce: jak dobrać strój do wieku
Zdarzają się problemy z doborem stroju do okazji, a każdy wie, jak ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego radzimy jak dobrać strój do wieku i jak ubrać się na randkę. Dzięki Wzym radom sprawisz, że Twój przyszły Partner będzie zachwycony.
2018-01-24
Udana randka - temat rozmowy, strój i maniery
Kilka porad co zrobić, aby randka „w realu” była udana. Dzięki MyDwoje.pl możesz dowiedzieć się czy jest między Wami zgodność osobowości.
2015-10-25
Kiedy następne spotkanie?
Jaką podjąć decyzję? Czy umówić się na następne spotkanie? Co zrobić, gdy wielbiciel jednak nie zyskał Twojej sympatii? Doradzamy co zrobić, gdy czujesz, że jesteś gotowa na związek i już za pierwszym razem udało Ci się poznać właściwą osobę.
2015-10-20
Nieudana pierwsza randka
Dlaczego pierwsza randka nie udała się? Może stres na randce dał o sobie znać i przekreślił szanse na związek z nowym partnerem? Łatwiej będzie Ci odpowiedzieć na te pytania po lekturze naszego artykułu.
2015-09-30
Pierwsza randka samotnego mężczyzny
Pierwsza randka jest jak egzamin. Randkujący singiel szybko poddawany jest ostatecznej ocenie. Samotny mężczyzna może odnieść sukces i nie dać się zdyskwalifikować, czyli potencjalny partner wcale nie musi stać się niechcianym adoratorem.
2017-05-11
Uniknij ucieczki z pierwszej randki
Twoja randka to niewypał? Dowiedz się, jak szybko i uczciwie zakończyć nieudaną randkę? Przyczyną nieudanego spotkania czy pierwszej randki może być stres lub po prostu w ogóle do siebie nie pasujecie.
2017-05-11
Wyjątkowa randka czy randki na co dzień, pokonaj stres na randce.
Towarzyszy Ci zdenerwowanie, gdy umawiasz się na pierwsze randki? Czy pierwsza randka znaczy dla Ciebie duży stres? Nieśmiałości i błędy na randce utrudniają Ci zakochanie? Przeczytaj, jak okiełznać emocje pierwszego spotkania!
2017-07-04
Do łóżka na pierwszej randce?
 Czy można pójść do łóżka na pierwszej randce? Pytanie to zadają sobie głównie kobiety. Seks na pierwszej randce za i przeciw.
2015-10-31
Błędy na randce - przestrogi dla mężczyzn
Czego nie robić na randce? Jakich błędów można uniknąć? A wreszcie jak uszczęśliwić Kobietę? Podpowiadamy, by Twój randkowy sukces sprawił, że będą kolejne spotkania z wymarzonym Partnerem.
2017-09-04
Mam dość nieudanych randek!
Kolejna nieudana randka? Radzimy, jak przygotować się na spotkanie partnera znanego tylko z profilu na portalu. Pokazujemy, jakich błędów unikać, by dać sobie szansę na miłość.
2015-09-30
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas




tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij