Błędy na randce - przestrogi dla mężczyzn | Wskazówki jak uszczęśliwić kobietę

W relacjach z kobietami mężczyźni często nie wiedzą, co mają robić, popełniają błędy na randce oraz zachowują się w sposób, który jest nieatrakcyjny dla kobiet. Na ogół to właśnie te błędy przyczyniają się do tego, iż jest to nieudana pierwsza randka. Nazywane jest to błędami krytycznymi, które sprawiają, że jeśli je popełnisz, dalsza cześć waszej znajomości po prostu może nie istnieć. Nie jest winą mężczyzn, że je popełniają. Po prostu nie miał im kto wytłumaczyć pewnych rzeczy. Umawiając się na randki we dwoje myślą, że wiedzą jak uszczęśliwić kobietę, tymczasem ich zachowanie przynosi zupełnie odwrotny skutek od zamierzonego.

Przestrogi dla mężczyzn starających się za bardzo

Mężczyźni mają przekonanie, że powinni być w stosunku do kobiet nad wyraz uprzejmi i mili, co sprawi, że ich sympatia będzie miała o nich dobre zdanie. Pewnie zauważyłeś, że piękne kobiety nie umawiają się na randki z miłymi facetami. Zatem czego pragną kobiety? Można je zobaczyć w towarzystwie typków, których nazwałbyś raczej złymi chłopcami. Uprzejmość w stosunku do kobiet nie jest ich mocną stroną, one szukają kogoś silnego psychiczne, w kim mogłyby znaleźć oparcie, więc niechętnie randkują z kimś, kto robi dla niej wszystko, czego ona tylko zechce. Ktoś stanowczy jest o wiele bardziej atrakcyjny, on wie jak uszczęśliwić kobietę niż facet, który o wszystko się jej pyta i o wszystko prosi. Spróbuj, to doda Ci pewności, a  samoocena wzrośnie. Na przykład sam wybierz menu na randce. Tylko nie przesadź, żeby nie miała wrażenia, że ma właśnie do czynienia z Narcyzem. Ktoś taki nie może stać się jej bliski, chyba że jako przyjaciel. Ona szuka mężczyzny o silnym charakterze, który wie czego chce i nie będzie pozwalać jej wchodzić sobie na głowę. Uprzejmość nie zawsze jest pociągająca.

Błędy w logicznym postrzeganiu kobiet

Kobiety postrzegają rzeczywistość inaczej niż mężczyźni. Mężczyźni patrzą na wszystko bardziej logicznie. Kobiety maja filtr emocjonalny, przez co dla nich wszystko przedstawia się raczej jako zbiór emocji. Dlatego też nie uda Ci się przekonać jej do różnych rzeczy stosując logikę. Twoja sympatia potrzebuje poczuć te sprawy. Ale, jeżeli zastanawiasz się jak uszczęśliwić kobietę, możesz dać jej pozytywne emocje, a ona w zamian da Ci siebie. Nawet przymknie oko na niektóre błędy na randce. To będzie Twój sukces!

Pokonaj strach przed błędami

Wielu facetów boi się podejść do nieznajomej kobiety i zacząć z nią rozmawiać. Wynika to z tego, że boją się nieznanego, złej reakcji oraz tego, że jeśli już się umówią, popełnią jakieś błędy na randce. Prawda jest taka, że kobiety uwielbiają być uwodzone, każda z nich naprawdę jest zadowolona kiedy podchodzi do niej nieznajomy mężczyzna, który zaczyna ją uwodzić, czuje się wtedy bardzo kobieco. Do tego czuje, że ten dwugodzinny makijaż i trzygodzinne strojenie przed lustrem miały sens. Nie ma się co oszukiwać - one naprawdę to lubią, więc nie ma się czego bać. Przecież sprawia jej to przyjemność. Każdy lubi przyjemne rzeczy. Niestety, okazując nieśmiałość, czy brak luzu przy poznawaniu nowej kobiety, mężczyzna pokazuje słabość psychiczną, w konsekwencji przestaje być atrakcyjny i dostaje kosza.

Nie bój się doświadczyć odrzucenia

Kobieta, która powie "nie", przeraża mężczyzn. Stąd często bierze się męska uprzejmość - panowie mają nadzieję, że kobiety trudniej odmawiają uprzejmym mężczyzną. Czy jest to jednak naprawdę tak straszne? Czy słowa kobiety: „nie chcę się z Tobą więcej umawiać na randki dla Singli”, „daj mi spokój” są aż tak złe, że sprawiają, że nie możesz z nimi rozmawiać? W tych słowach i reakcjach nie ma nic złego, ot po prostu kobieta jest zmęczona, miała zły dzień. Jeżeli spotka Cię coś takiego, nie powinno Cię to przerażać, a wywołać uśmiech na Twojej twarzy, w głowie powinna zrodzić się myśl: „Innym razem pouśmiechamy się razem i spędzimy super czas. Masz zły dzień, ok. Ja miałem wczoraj.” Jedna rada: nieprzyjemne jest to, co uważasz za nieprzyjemne, a przyjemne jest to, co uważasz za przyjemne. Strach przed odrzuceniem nie powinien istnieć w Twojej głowie. Pokonaj go, a przyjdzie czas na Twój sukces.

Kierowanie się opinią innych jest błędem

Co ludzie powiedzą, kiedy do niej podejdę i zacznę ją uwodzić przy nich wszystkich? Co sobie pomyślą? Często w głowach facetów jest taka myśl. Jednak ona jest zgubna, ponieważ blokuje Ciebie. Musisz zrozumieć, że Twoje życie to Twoje szczęście, a obcy ludzie, których widzisz pierwszy raz na oczy i najprawdopodobniej ostatni, nie mogą mieć wpływu na Twoje szczęśliwe historie. Jeżeli to, co oni sobie pomyślą, ma sprawić, że Ty nie będziesz mógł podejść do tej kobiety (a może to Twoja przyszła sympatia?) i być z siebie zadowolonym, to właśnie pokonała Cię myśl człowieka, którego nawet nie znasz. A to jest uległość psychiczna. Musisz uwolnić się od tego stereotypowego myślenia. Wiedz, że myśli innych, czy ich poglądy nie mogą Cię powstrzymać przed robieniem czegoś na co masz ochotę - w tym wypadku przed poznaniem kobiety.
 
Artykuł ten publikujemy dzięki uprzejmości www.all4men.pl, autorzy publikacji www.pickupclub.pl


 
Komentarze (15)

Błędy na randce - przestrogi dla mężczyzn | Wskazówki jak uszczęśliwić kobietę - dodaj komentarz
...; 2018-05-06 11:08:53 
Przestroga dla mężczyzn. Unikajcie pań, które mówią w rozmowie, że w związku nie jest dla niej istotna kasą faceta. Jest zazwyczaj odwrotnie.
rozmawiają dwie przyjaciółki
- dlaczego go rzuciłaś, przecież mówiłaś, że ma w sobie to coś ?
- tak, ale już wszystko wydał .
ile ludzi tyle charakterów; 2017-09-15 18:51:22 
ani zły ani dobry artykuł. Czy warto przeczytać?- tak. Lepiej przeczytać i coś wiedzieć niż nie przeczytać i żyć w błogiej nieświadomosci.
Małgorzata; 2016-07-16 18:06:42 
A ja lubię grzecznych tzw. "ciepłe kluchy", prawdziwych macho się boję.
Agata; 2015-09-15 16:11:03 
Tak jak napisała magda, kobiety są różne. Nie wszystkie poszukują samców alfa, są też kobiety, które lubią trzymać swojego mężczyznę pod pantoflem, bo same lubią dominować. Dla niektórych kobiet miły mężczyzna może być nawet pociągający. Ważne jest, by się odpowiednio dobrać, pod względem charakterów, osobowości i temperamentów. Zgodzę się natomiast z tym, że nie warto kierować się opiniami innych osób, bo to są nasze wybory i nasze szczęście.
tomek; 2015-09-04 06:33:00 
100% racji ktoś tu ma łeb na karku
ceimas; 2015-07-07 19:48:45 
Magda - 100% racji . To tak jak z seksem, ile pozycji tylu zwolenników .
dfrackowiak; 2015-04-14 09:54:32 
komentarz usunięty przez moderatora
do chlopa; 2013-09-16 10:16:17 
Świstaki zawijają wyroby czekoladowe w sreberka. Taka jest wartość twoich postów lazarusie jeden.Nie produkuj się bo jesteś nudna.
do chłopa; 2013-09-16 10:12:32 
Dlatego o świstakach? bo to one zawijają w sreberka wyroby czekoladowe.Posty twoje przylaszczko pospolita sa właśnie takiej wartości jak bajki o świstakach.Jesteś kobitką z paranoją.
chlop; 2013-06-12 19:22:02 
dobrze pani obiektywna napisze ksiazke o świstakach takas pani madra to wytłumacz mi dlaczego akurat ksiazke o swistakach a nie o owadach niech panie nie będą takie przemandrzale i wyszczekane

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij