Menu na randce - przez żołądek do serca?

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Smakowite menu kluczem do serca

Menu na randce
Czeka Cię randka w realu? Pewnie nie myślisz o jedzeniu… Może powinieneś/powinnaś? Przekonaj się, w jaki sposób możesz wykorzystać restauracyjne lub domowe menu, aby okazać partnerce/partnerowi swoje uczucia, ofiarować własne serce i podsycić apetyt na miłość, tworząc niezwykłe menu na randce. Wspólne gotowanie to także stworzenie świetnej okazji do lepszego poznania się. Nie musicie korzystać tylko z przedstawionych tu propozycji, możecie wymyślić własne, fantazyjne sposoby okazania swoich uczuć. Z pewnością nie zabraknie Wam wyobraźni. (Jeszcze szukasz wybranki? Czytaj:  Jak poderwać dziewczynę?)

Randka w restauracji czyli przez żołądek do serca

Popularnym miejscem randek jest restauracja, kawiarnia lub pub. Zadbajcie o to, żeby wam nie przeszkadzano. Gwar, ciasny lokal, gdzie ludzie z trudem przechodzą obok siebie, a wszystkie stoliki są zajęte nie będzie miejscem, w którym możecie liczyć na spokój i intymną atmosferę. Pomyślcie gdzie się umówić na randkę, aby zrobić wcześniej rezerwację. Zaoszczędzicie sobie w ten sposób niepotrzebnych nerwów i rozczarowań. Restauracja to świetne miejsce na flirt w myśl powiedzenia "przez żołądek do serca".

Jeśli zamówicie coś do jedzenia i picia. Ten wybór nie powinien być przypadkowy! Nie podejmuj pochopnej decyzji! Niech podstawą Twojej decyzji nie będą tylko i wyłącznie Twoje upodobania kulinarne. Na samym początku warto podpytać co partner/ka najbardziej lubi. Pomoże to przełamać pierwsze lody i nieco się poznać. Większość ludzi ma swoje ulubione potrawy i smaki. Może wywiązać się z tego ciekawa dyskusja, która przyczyni się do tego, iż będzie to udana pierwsza randka.

Zmysłowe gesty podsycą apetyt na miłość

Możecie zamówić dla Was obojga to samo lub każde z Was może zamówić coś innego. W miarę rozwoju sytuacji zdradź się z chęcią spróbowania, co dobrego na swym talerzu ma osoba z którą się umówiłeś/aś. Poczekaj na jej/jego reakcję. Może będzie próbował/a nakarmić Cię swoim jedzeniem lub pozwoli, abyś sam/a skosztował/a co nieco z jego talerza, co będzie okazją do zmniejszenia dystansu między wami, może pojawią się pierwsze zmysłowe gesty? Staraj się jednak, by partner/ka nie czuł/a skrępowania czy zmieszania. Nieodpowiedni moment może sprawić, że ukochany/a potraktuje to jako wtargnięcie na swoje terytorium, a nie niewinny flirt, wtedy nawet nie pomoże najlepsze menu dla zakochanych i smakowite afrodyzjaki. Skutkiem tego może być nieudana pierwsza randka.

A dlaczego nie zamówić czegoś razem i jeść ze wspólnego talerza? Świetnie nadaje się do tego popularna pizza. Nie zapomnij jednak przedyskutować z partnerem/partnerką, jakie składniki na pizzy wybierzecie. Puść wodze fantazji! Na pewno ukochana/y ucieszy się, gdy narysujesz keczupem serce. Może narysuj znak zapytania? Albo spróbuj coś napisać! Na pewno uda Ci się i partner/ka będzie mile zaskoczony/a. To pozwoli Ci dotrzeć przez żołądek do serca.

Dobrym rozwiązaniem i urozmaiceniem menu dla zakochanych będzie również zamówienie sałatki. Możecie karmić nią siebie nawzajem. Świetnie nadają się do tego też frytki albo pikantne skrzydełka kurczaka. A może lody z bitą śmietaną i owocami? Patrzcie sobie głęboko w oczy, uśmiechajcie się do siebie, okażcie sobie serce. Nie zapomnij jak ważne są zmysłowe gesty. Jeśli czujesz, że nie będzie to faux pas możesz delikatnie oblizać palce partnerki/partnera, bądź wykorzystać resztki sosu na jej/jego ustach jako okazję do delikatnego albo nawet gorącego pocałunku. Pamiętaj jednak, że musisz być ostrożny/a w tym, co robisz, aby nie urazić ukochanego/ej. Nie każdy będzie zachwycony tak szybkim tempem, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza randka, dlatego takie gesty powinny być niezwykle subtelne.

Przy rozmowie na temat waszego menu okazało się, że oboje przepadacie za spaghetti? Znakomicie! Czy myślałeś/myślałaś o tym, że długość tego makaronu może mieć swoje pozakulinarne zastosowanie? Wykorzystaj to, że makaron spaghetti ma dwa końce, które pomogą dotrzeć do siebie waszym ustom! Czy to nie są zmysłowe gesty? Czy takie afrodyzjaki nie są najlepsze?

Wspólne gotowanie okazją do flirtu

A co z napojami? Najczęściej zamawiamy to samo i chyba do tego się tutaj przychylimy. Oczywiście nie będzie błędem, jeśli partnerka zamówi wodę mineralną, a partner coca-colę. Nieładnie będzie wyglądało jednak, jeśli jedno z was będzie piło alkohol, a drugie nie będzie miało na to ochoty. Niech w kwestii napojów rządzi zasada podobieństwa charakteru tych trunków, np. napoje wyłącznie zimne dla dwojga, wyłącznie gorące dla dwojga albo wyłącznie piwo czy wino również dla Ciebie i partnera/partnerki. Pamiętajcie o tym, że istnieje słomka. Dzięki temu sprytnemu wynalazkowi możecie pić z jednej szklanki, co stanowi znakomitą okazję do flirtu i wzmaga apetyt na miłość.

A jeśli umówiliście się w domu? Może spróbujecie gotować razem. Będzie to okazja poznania swoich umiejętności, upodobań, fantazji oraz próba wspólnego działania. Wiele można się o sobie dowiedzieć robiąc coś wspólnie! Taka randka będzie wspaniałym relaksem dla obojga. Możecie wykorzystać wcześniejsze wskazówki dotyczące randki w restauracji. W domu macie nawet większe pole do popisu, bo wspólne gotowanie to świetna okazja by poflirtować. Przygotowując razem choćby kanapki możemy wycinać wzory z wędliny czy warzyw. Możemy wykorzystać pomidorki koktajlowe albo rzodkiewki do tworzenia romantycznych wyznań na talerzu. Na pewno każdy w domu ma chustkę lub apaszkę. Zawiąż oczy partnerowi/partnerce i częstuj go różnymi przysmakami. Możecie też upiec ciasteczka. W wielu sklepach można znaleźć foremki na muffinki kształtem przypominające serce lub dużą formę do ciasta o tym kształcie. Pokryte bitą śmietaną i truskawkami sprawi, że nabierzecie apetytu i wyobraźni, aby równie miło spędzić dalszą część randki.

Chyba każdy lubi dostawać prezenty. Jedzenie również świetnie nadaje się na podarunek. Warto miło zaskoczyć partnera/partnerkę wspomnianym ciastem w kształcie serca. Dobrym pomysłem jest kupno pudełka czekoladek, także bez okazji. Świetnym prezentem będzie ananas albo grejpfrut, koszyczek kiwi albo malin. Miłym gestem może być również, gdy ukochany/a zostanie obdarowany słoiczkiem miodu, dżemu lub powideł przygotowanych w domu. Jeśli wybieracie się na wspólny długi spacer, nie zapomnijcie zabrać ze sobą pożywnych kanapek przygotowanych z miłością.

Ustalcie, kto zapłaci rachunek w restauracji

Warto ustalić, kto płaci rachunek w restauracji. Tradycyjnie robi to mężczyzna. Tak też uważa większość singli. Jednak kobieta ma prawo mu odmówić, zwłaszcza wtedy, kiedy czuje, że stanowiłoby to dla niej swego rodzaju zobowiązanie. Równie dobrze każdy może płacić za siebie. Porozmawiajcie o tym wcześniej, gdyż kłótnie o pieniądze są absolutnie niedopuszczalne na randce. Rozwiejcie więc wszelkie wątpliwości, by  pierwsza randka naprawdę się udała, a afrodyzjaki spełniły swoje magiczne działanie.

Kto płaci w restauracji?

Czy to zawsze mężczyzna powinien zapłacić za rachunek na randceIdziesz na randkę i zastanawiasz się kto powinien zapłacić za rachunek na pierwszym spotkaniu? Czy mężczyzna, czy kobieta, czy każde za siebie? Kto powinien podjąć decyzję dotyczącą rachunku na randce? Czy to zawsze mężczyzna powinien płacić?

Zobacz także:

Udana randka

Błędy na randce - przestrogi dla mężczyzn

Przeczytaj w naszym Poradniku artykuł dotyczący rachunków i pieniędzy w związku:

Pieniądze w związku


 
Komentarze (3)

Menu na randce - przez żołądek do serca?  - dodaj komentarz
facet; 2018-05-05 22:39:53 
Jak to jakie menu.. najdroższe.. pańcie wtedy maja fantazje i wymagania.. bo nie płacą.
obiektywna; 2015-09-18 10:15:11 
Co kto lubi, gdyby mężczyzna z którym się umówiłam na pierwszą randkę, wyjadał mi z talerza, albo pił mój napój to szybko zakończyłabym to spotkanie. Byłaby to pierwsza i ostatnia randka. Myślę, że na takie posunięcie można sobie pozwolić, ale na kolejnej randce, gdy już zdecydowanie lepiej się znamy. To samo tyczy się gotowania w domu, owszem fajnie jest coś wspólnie ugotować, ale tylko wtedy jak łączy nas już pewna zażyłość. Nigdy nie zdecydowałabym się na taki krok na pierwszej randce.
sewa mobil surabaya; 2015-03-13 09:12:35 
komentarz usunięty przez moderatora

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz lub zadzwoń do nas
Tel: (22) 201 25 89
w dni powszednie 11:00-16:00Fax: (22) 201 25 87


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij