Randka idealna - przygotuj się i przeżyj ją.

szukaj
Udana pierwsza randka - wynik sondaży
Kobiety słuchają, mężczyźni cenią atrakcyjny wygląd. Udana pierwsza randka, to gwarancja kolejnych spotkań. Nasze biuro matrymonialne zapytało: Co zrobić aby pierwsza randka była udana?
2017-11-17
Gdzie się umówić na randkę?
Gdzie zaprosić na pierwszą randkę, pierwsze spotkanie? Na myśl o pierwszej randce czujesz dreszcz emocji. Chciałbyś by wypadła jak najlepiej. Podpowiadamy, gdzie się umówić i kto powinien zapłacić za wyjście z dziewczyną.
2017-11-17
Jak ubrać się na randkę?
Nie da się ukryć, że na to czy randka okaże się Twoim sukcesem, wpływ ma odpowiedni strój. Nie zapomnij, że ubiór musi też pasować do miejsca wybranego na Waszą pierwszą randkę. Podpowiadamy również czego unikać na pierwszym spotkaniu.
2018-03-12
Pierwsza randka - Sondy MyDwoje
Wpisując w Google hasło „pierwsza randka” otrzymuje się kilkadziesiąt stron z wynikami. Najważniejsze by mieć poważne podejście i trafnie wybrać te, które dają szanse na poznanie kogoś. A do tego wystarczy mieć chęci i być wytrwałym.
2016-12-12
Jak być sobą na pierwszej randce
Single w portalach randkowych poszukują Partnera do rozmowy, do wspólnego spędzania czasu. Chcą pokazać się od najlepszej strony. O tym, że warto być sobą przekonasz się po lekturze tego artykułu.
2017-07-04
Pierwsza randka - Oczaruj Go
Jak oczarować Mężczyznę, byście oboje poczuli, że jesteście stworzeni dla siebie? Czy wystarczy wybrać idealne miejsce na pierwszą randkę? Czy może więcej uwagi poświecić wyborowi stroju? Przeczytaj, a dowiesz się czy odniesiesz sukces.
2016-06-29
Menu na randce - przez żołądek do serca?
"Przez żołądek do serca”, udowadniamy, że ta maksyma jest nadal żywa. Stworzenie na pierwszej randce, prawdziwego menu dla zakochanych jest niezwykłym afrodyzjakiem i wstępem do emocjonującego flirtu.
2017-11-17
Muzyka na randce - jak dobrać muzykę na pierwsze spotkanie?
Dobra muzyka na randce może być nie tylko wyjątkowym miłosnym wyznaniem, może porwać partnera do tańca i sprawić, że ukochana osoba zapomni o troskach dnia codziennego.
2016-06-29
Pierwsza randka - Twój sukces
Jeżeli już zacząłeś szukać Partnera w Internecie, na pewno myślisz o pierwszym spotkaniu. Radzimy, jak zadbać, by pierwsza randka była bezpieczna i okazała się sukcesem.
2017-11-17
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij