Pierwsza randka - Twój sukces | Na co zwracają uwagę samotne dziewczyny?

Chcesz by pierwsza randka była Twoim sukcesem? Randki internetowe to zwykle randki w ciemno pełne niepewności i obaw związanych z tym, że po raz pierwszy zobaczyć kobietę, która podoba Ci się na zdjęciach, ale nigdy nie widzieliście się w rzeczywistości.  Pytasz: jak zachwycić kobietę, co zadziała na nią jak magnes? Znasz uczucie, gdy stres na pierwszej randce paraliżuje Cię do tego stopnia, że nie umiesz wykrztusić z siebie słowa? Kobiety uwielbiają miłe słowa, podobnie jak eleganckich, wrażliwych i dowcipnych mężczyzn o wysokim statusie społecznym, nie przesadź jednak, aby nie pomyślała, że spotyka się z Narcyzem. Znajdziesz tutaj kilka wskazówek, jak może wyglądać pierwsze spotkanie z kobietą poznaną przez portal randkowy oraz jak to spotkanie możesz przekuć w swój prywatny sukces.

Odpowiednio przygotuj się do randki

Zasada numer 0 - Do tej pory umawiałeś się na randki w Internecie, teraz czeka Cię randka w realu. Powinieneś odpowiednio przygotować się do tego spotkania. A zatem, aby była to udana pierwsza randka - wyglądaj najlepiej jak możesz. Bądź schludny, ogolony, starannie ubrany, zaznacz swój styl we fryzurze i stroju. Przyjemny i interesujący wygląd działa jak magnes na kobiety. Pamiętaj o świeżym oddechu i zapachu. Nie zaszkodzi kilka ciekawych gadżetów jak na przykład ciekawy zegarek, długopis, portfel, nie zapomnij o odpowiednim zapachu. Ubierz się tak, że będzie jej trudno Ci się oprzeć. Taki strój doda Ci pewności, a samoocena wzrośnie. Pamiętaj również, by dać odczuć kobiecie, iż jest to bezpieczna randka z Internetu.

O czym warto pamiętać:

 1. Punktualność. Szanuj czas zarówno swój,
  jak i cudzy.
 2. Komfort. Wyłącz telefon,
  by nie przeszkadzał Wam w spotkaniu.
 3. Image. Zadbaj o schludny wygląd.
 4. Przestrzeń. Umówcie się w neutralnym miejscu:
  kawiarnia, restauracja, park.
 5. Otwartość. Jeśli masz więcej czasu,
  umów się na wcześniejszą godzinę.
 6. Takt. Nie wyśmiewaj. Nie obgaduj.
 7. Zainteresowanie. Słuchaj, o czym mówi 
  i nie przerywaj.
 8. Tajemnica. Zostaw nieco informacji o sobie
  na kolejne spotkania.
 9. Klasa. Jeśli spotkanie okaże się porażką,
  nie przedłużaj go na siłę.
 10. Bezpieczeństwo. Nie podawaj
  zbyt wielu danych osobowych.


 

Na randce okaż kobiecie zainteresowanie

Zasada numer 1 -  Pierwsza randka? Nie daj się zdyskwalifikować! Spodobasz jej się od razu, gdy po przywitaniu będziesz potrafił poprowadzić dalej rozmowę. Samotne dziewczyny zwracają na to uwagę. Bądź rozluźniony i mów pełnym głosem. Uśmiechaj się. Słuchaj uważnie i pytaj o tematy, które ją interesują. Nie opowiadaj tylko o sobie. Pytaj o jej zainteresowania i upodobania. Unikaj rozmów o problemach i głębokich wynurzeń. Starannie dobieraj tematy rozmowy. Nie wypytuj o sprawy bolesne lub trudne, jak dramaty rodzinne, rozstanie, upodobania seksualne lub sytuacje finansową. Tematem tabu na pierwszej randce powinna być Twoja mama, nawet gdy kochasz ją najbardziej pod słońcem, była dziewczyna lub żona. Kobiety nie lubią, kiedy mężczyźni poruszają te tematy na pierwszym spotkaniu. Wasza rozmowa i znajomość powinna rozwijać się swobodnie i nierozsądnie jest tu cokolwiek przyspieszać. Jeżeli czujesz, że zapadła niezręczna cisza, zachęć ją, by opowiedziała o sobie. Zapytaj czym się zajmuje, jaką wykonuje pracę, czy ma hobby, czy uprawia sport. Każdy czeka, by móc opowiedzieć o sobie. Jeżeli okażesz  jej zainteresowanie odbierze Cię od razu jako osobę sympatyczną. Bezpieczna randka to także bezpieczne tematy, jak: hobby, podróże, urządzanie mieszkania, upodobania.  Możecie rozmawiać także o koncertach, wyprawach i na inne miłe tematy.

Zwróć uwagę na mowę ciała

Zasada numer 2 - Twoja mowa ciała na pierwszej randce niech będzie lustrzanym odbiciem mowy ciała partnerki. Spróbuj przystosować swój oddech do jej oddechu i tempo rozmowy do jej tempa wypowiedzi, a ona poczuje, że odbieracie na wspólnych falach. Stosuj podobne pozy, gesty, co ona, a Wasze porozumienie będzie rosło. Znajdź odpowiedni ton i odpowiednie słowa. Utrzymuj kontakt wzrokowy. Spojrzenie jest jednym z najsilniejszych magnesów. Uśmiech wywołuje wydzielanie endorfin i uczucia szczęścia. Gdy patrzysz na kogoś, a Twoje oczy się śmieją, masz wielką siłę. Możesz przełamać bariery osoby, którą chcesz poznać. Prawdziwe słuchanie to wielka sztuka. Musisz bowiem skoncentrować całą swoją uwagę na Twojej rozmówczyni. Skup się na jej osobie i jej słowach. Pamiętaj, że Twój wzrok rozbiegany po sali na pewno ją rozdrażni, więc słuchaj jej uważnie. Słuchanie daje Ci też ogromną przewagę. Co możesz powiedzieć o sobie, już wiesz, co możesz usłyszeć, będzie dla Ciebie nowe.  Ważne jest, żeby pierwsze spotkanie z kobietą nie przerodziło się w Twój monolog. Pozwól Jej także opowiedzieć coś o sobie.


Tematy rozmowy


tematy rozmowy na randce

1. Jaki jesteś?

 • Masz przyzwyczajenia?
 • Sens Twojego życia?
 • Co Cię napędza?
 • Czego się boisz?
 • Czego unikasz?
2. Twoi ludzie
 • Kto jest dla Ciebie ważny?
 • Z jakimi ludźmi lubisz być?
 • Twoi mentorzy?
 • Z kim spędzasz czas?
3. Przeszłość
 • Czego żałujesz?
 • Daj sobie radę na 5 lat temu
 • Czego się nauczyłeś?
 • Co powinieneś odpuścić?
4. Jaki chcesz być?
 • Nad czym pracujesz?
 • Jaki masz cel za rok?
 • Kto już taki cel osiągnął?
 • Kim chcesz być za rok?
 • Gdybyś miał 1 miesiąc życia?
 • Co może dać Ci największe korzyści?
5. W co wierzysz?
 • Za co jesteś wdzięczny?
 • Z czego jesteś dumny?
 • Co chciałbyś robić pracując za darmo?
 • Twój idealny partner?
 • Twoja idealna kariera?

Zaintryguj kobietę swoją osobą

Zasada numer 3 – Jesteś ciekawy to zaciekawisz. Musisz mieć coś do powiedzenia. O to warto zadbać wcześniej. Zamiast więc użalać się nad sobą i zastanawiać dlaczego jestem samotny, rób ciągle coś ze swoim życiem, ważne jest, by szukać partnera w Internecie i nie tylko, ale dodatkowo odkrywaj, interesuj się ludźmi i światem, chodź na wystawy, na koncerty, uprawiaj sporty, graj na gitarze, pracuj w organizacji charytatywnej, a tematów do rozmowy znajdziesz bez liku. Radzimy, nie opowiadaj też tylko suchych faktów. Powiedz coś o sobie i od siebie w stylu np., że zaproponowałeś spotkanie w parku, bo lubisz ruch na świeżym powietrzu i chętnie uprawiasz sport. Zainteresowana rozmówczyni od razu podchwyci temat rozmowy. Mimochodem odkryjesz, co Was wspólnego łączy, czy macie podobne zainteresowania lub hobby.

Daj Jej odczuć, że jest to bezpieczna randka

Zasada numer 4 – Humor, przekorność i dobre maniery, uprzejmość jak w ruletce. Komplementuj i ironizuj. „Masz piękne paznokcie - prawdziwe?” I nie wolno Ci przestać się przy tym uśmiechać, bardzo dużo uśmiechać :) Komplement zabarwiony ironią oczyszcza atmosferę, ale uważaj w dozowaniu. Wszystko zależy od jej reakcji. Jak będzie wrażliwa i nie zrozumie Twojego poczucia humoru - wycofaj się z tej niebezpiecznej zabawy. Spraw, by czuła, że jest to bezpieczna randka, nie tylko pod względem fizycznym, zapewnij jej także komfort psychiczny. Czysty komplement jest zaś jak prezent płynący z serca. Jeżeli Ci się coś w kimś podoba, daj mu ten pozytywny feedback pełnymi słowami.

Zasada numer 5 – Zaznacz swój status społeczny. Kobiety uwielbiają, gdy w towarzystwie jesteś znany i lubiany. Gdy z kelnerem zamienisz kilka swobodnych zdań, gdy znasz się z szefem restauracji, rozumiesz bez słów z panem parkingowym, nie mówiąc o telefonie do znanego mechanika, który już jutro obejrzy jej zarysowane przy parkowaniu drzwi auta.

Uwierz w siebie i myśl pozytywnie

Zasada numer 6 – pozwól się zdobywać. Jeżeli znasz swoją siłę przyciągania i własnej atrakcyjności – to tak właśnie będziesz postrzegany. Uwierz w siebie: jesteś typem zwycięzcy, jesteś pociągający i godny miłości, cokolwiek się stanie, dasz radę! Mistrzowie flirtu wiedzą, że są sexy. Wiedzą, że mogą wnieść błysk światła  i salwy radości w życie innych. Pamiętasz, co powiedział Alberto Tomba na konferencji prasowej analizując  przebieg zawodów: „nie umiem znaleźć słów, by opisać moją wspaniałą jazdę” lub Tiger Woods po przegranym turnieju – „grałem bardzo dobrze, wiatr i warunki były niekorzystne”. Uwielbiają ich tłumy. Musisz czuć się w swojej skórze swobodnie, lubić się i być optymistą.

Czy jesteś promienny? Pozytywni ludzie są sexy. Czy w każdej sytuacji widzisz jej pozytywną lub zabawną stronę? Promienna osoba wyzwania traktuje jako okazję by czegoś nowego się z nich nauczyć, a w ludziach widzi ich zalety i mówi im o nich otwarcie.

I najważniejsza zasada - "Bądź sobą. Świat uwielbia autentyczność" Ingrid Bergman

Co zniechęca na pierwszej randce?

Co najbardziej zniechęca już podczas pierwszego spotkania? Zdecydowana większość naszych Singli mówi stanowcze NIE braku kultury osobistej (38,48%). Paniom szczególnie przeszkadza skąpstwo partnera i erotyczne przechwałki (aż 27,22%). Panowie natomiast negatywnie reagują na tatuaże, zbyt dużą ilość biżuterii i koty w domu partnerki. Ważny jest także zadbany wygląd partnera, to co zniechęca najbardziej to niezadbane włosy i paznokcie (19,52%).

Co zniechęci cię na pierwszej randce?


Czytaj również:


 
Komentarze (4)

Pierwsza randka - Twój sukces | Na co zwracają uwagę samotne dziewczyny? - dodaj komentarz
wiktor699; 2017-12-21 12:13:36 
komentarz usunięty przez moderatora
randka na wesoło; 2016-10-12 15:05:00 
Informatyk poznał nową dziewczynę. Zaprosił do siebie na chwilę relaksu. Jednak w momencie najwyższego uniesienia panienka okazała się epileptyczką. Dostała ataku padaczki. Zdezorientowany informatyk dzwoni na pogotowie:
- Przyjeżdżajcie szybko. Przyjaciółce zawiesił się orgazm!
Romeo; 2016-04-13 10:12:48 
komentarz usunięty przez moderatora
Agata; 2015-09-20 01:31:53 
Panowie koniecznie powinni przeczytać te porady, bo mam wrażenie, że co niektórzy w ogóle nie przygotowują się do pierwszej randki. Najlepsze jest to, że od kobiet wymagają wiele – aby była ładna, seksowna, inteligentna etc, a sami od siebie niewiele dają. A kobiety jak to kobiety, zwracają uwagę na detale – czy mężczyzna ładnie pachnie, czy patrzy w oczy, gdy coś się do niego mówi, czy zapłaci rachunek w restauracji czy może będzie czekał, aż to kobieta sięgnie po portfel?

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij