Biuro matrymonialne > Poradnik > Randki w sieci > Randka idealna > Pierwsza randka - Oczaruj Go

Pierwsza randka - Oczaruj Go

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do gogole+
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest

Wybierz idealne miejsce na pierwszą randkę, właściwy czas i strój...

Pierwsza randka-oczaruj go

Nie codziennie umawiasz się na randkę z mężczyzną zapoznanym przez internetowe biuro matrymonialne, prawda? Odważyłaś się jednak - zaproponowałaś spotkanie, pamiętając, że teraz często właśnie kobieta robi pierwszy krok. Jesteś podekscytowana i trochę spięta. Nie jesteś pewna, czy ON od razu dostrzeże Twoje najlepsze strony i czy w ogóle jesteście stworzeni dla siebie? Jeśli jesteś singielką poszukującą partnera, przeczytaj kilka wskazówek, które dodadzą Ci pewności siebie, wskażą idealne miejsce na randkę i pomogą Ci interesująco się zaprezentować, zatem jeśli jest to pierwsza randka - oczaruj Go.

Zrób oszałamiające wrażenie

Stoisz przed szafą i myślisz jak ubrać się na randkę? Boisz się, że On może oczekiwać kogoś bardzo atrakcyjnego. Korci Cię, więc by zabłysnąć. Chcesz przecież na nim zrobić jak najlepsze wrażenie. Ale uwaga! Nie przesadź. Agresywny make up, ekstrawagancka mini, której wcale nie nosisz na co dzień, może go tylko odstraszyć. Szczególnie, gdy widzicie się  w ciągu dnia, polecamy lekki makijaż i jasne kolory. Nie wystąp jednak jak przysłowiowa "szara myszka" lub tak niestarannie ubrana, że dasz mu do zrozumienia, że właściwie to na nikim i niczym Ci nie zależy. Przecież szukasz i zależy Ci. Zrób wszystko, by była to udana pierwsza randka. Pokaż to, ale z umiarem. Mężczyźni uwielbiają tajemnicę, dlatego bądź interesująca, ale niekoniecznie krzykliwie prowokująca. Jeżeli zatem ma być to pierwsza randka. Bądź sobą! Powinnaś założyć coś wygodnego, co lubisz i czujesz się w tym swobodnie. Taki strój doda Ci pewności, a  samoocena wzrośnie. Bądź więc seksowna, ale nie odsłaniaj za dużo. Jeden zakątek Twojego ciała, gdzie będzie chciał zabłądzić jego wzrok, to zupełnie wystarczająco. Zwróć także uwagę, czy będziecie siedzieć w kawiarni lub restauracji, czy spacerować po parku. Do kawiarni nie polecamy zdecydowanie bluzki zapiętej na ostatni guzik lub wielkiego szala, zza którego nie będzie Cię prawie widać, a Twoja super spódnica pozostanie kompletnie niezauważona. Pamiętaj więc: wybierz ubiór taki, jakie chcesz zrobić wrażenie i jakiej relacji oczekujesz od osoby, z którą się spotykasz.

Zarezerwuj odpowiednią ilość czasu

Radzimy już na początku określić ramy czasowe spotkania, aby randka w realu była udana. Zadbaj, żeby wybrać nie tylko idealne miejsce na pierwszą randkę, ale również przeznaczyć na nią właściwą ilość czasu. Zasygnalizuj, że masz coś ważnego do załatwienia lub jesteś umówiona. Szczególnie, gdy podoba Ci się nowo poznany mężczyzna, nie powinnaś przedłużać spotkania w nieskończoność. Dwie godziny spędzone razem na pierwszej randce to maksimum, by nie znużyć drugiej osoby i by Wasza relacja nie stała się przedwcześnie zbyt intymna; bliskość może Was przytłoczyć. Przecież i tak nie dowiesz się od razu czy jesteście stworzeni dla siebie. Pozwól, by Wasza znajomość rozwijała się powoli, ciesz się każdą chwilą wspólnie spędzoną. Pamiętaj, najlepszy czas, by się rozstać jest wtedy, gdy właśnie najlepiej Wam się rozmawia. Wtedy odczujesz jak naprawdę mocno osoba, z która spędziłaś miło czas, pragnie Cię znowu zobaczyć.

Bądź sobą na randce

Pierwsza randka? Nie daj się zdyskwalifikować! Dlatego nie zalecamy picia alkoholu na spotkaniu. Podekscytowana możesz łatwo wypić kieliszek lub dwa za dużo. Nie zrobisz tym dobrego wrażenia. Może za dużo powiesz o sobie, albo umkną Ci ważne informacje o Twoim rozmówcy. Lepiej po prostu przyznaj, że dopadł Cię stres na pierwszej randce jesteś, więc spięta i zablokowana. Możesz też powiedzieć, że nie masz doświadczenia w takich spotkaniach z prawie nieznajomymi poznanymi przez forum randkowe i to jest Twój pierwszy raz. Nie ukrywaj także, że Ci kogoś bliskiego brakuje. Nie mów, że nie szukasz partnera i że mogłabyś mieć ich "na pęczki". Nie chwal się szerokim wianuszkiem adoratorów lub duża grupą przyjaciół i znajomych. Nie mów też na pierwszej randce, że czujesz, iż jesteście stworzeni dla siebie (możesz go tym wyznaniem przestraszyć). Lepsze wrażenie zrobisz przyznając krótko, że czasem czujesz się samotna. To żaden wstyd. W końcu po to się spotkaliście, by ten stan zmienić. Bądź naturalna i bądź sobą, nie udawaj nikogo innego niż jesteś. W ten sposób także Twój rozmówca poczuje się pewniej i łatwiej mu będzie okazać uczucia i być bardziej autentycznym. A Ty dzięki temu masz okazję lepiej go poznać. Staraj się także nie przeceniać szans Waszego pierwszego spotkania. Możecie przecież bardzo miło pożegnać się, a później może okazać się, że On nie jest Tobą zainteresowany. Po prostu nastaw się, że poznasz kogoś nowego i miło spędzisz czas. Takie podejście zrelaksuje Cię i właśnie wtedy zaprezentujesz się z najlepszej strony.

O czym warto pamiętać:

 1. Punktualność. Szanuj czas zarówno swój, jak i cudzy.
 2. Komfort. Wyłącz telefon, by nie przeszkadzał Wam w spotkaniu.
 3. Image. Zrezygnuj ze zbyt wciętych dekoltów.
 4. Przestrzeń. Umówcie się w neutralnym miejscu: kawiarnia, restauracja, park.
 5. Otwartość. Jeśli masz więcej czasu, umów się na wcześniejszą godzinę.
 6. Takt. Nie wyśmiewaj. Nie obgaduj.
 7. Zainteresowanie. Słuchaj, o czym mówi i nie przerywaj.
 8. Tajemnica. Zostaw nieco informacji o sobie na kolejne spotkania.
 9. Klasa. Jeśli spotkanie okaże się porażką, nie przedłużaj go na siłę.
 10. Bezpieczeństwo. Nie podawaj zbyt wielu danych osobowych. Nie pozwól odprowadzić się do domu.


 
Komentarze (3)

Pierwsza randka - Oczaruj Go - dodaj komentarz
Kamila; 2015-09-17 11:21:22 
Mam wrażenie, że kobiety szykując się na randkę, wpadają ze skrajności w skrajność. Albo ubierają się zbyt prowokująco – nadmiernie eksponują swój biust, nogi, albo przychodzą na spotkanie niczym szare myszki, schowane pod warstwą ubrań, od stóp po samą szyję. A najważniejsze jest to, aby zachować we wszystkim umiar i poczucie estetyki. Najlepiej postawić na subtelną elegancję – taki strój zawsze się sprawdza :)
sewa mobil surabaya; 2015-03-13 09:16:03 
komentarz usunięty przez moderatora
Aniela; 2014-04-08 22:28:47 
komentarz usunięty przez moderatora

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij