strona główna Strona główna     mapa serwisu Mapa serwisu     kanały RSS RSS     kontakt Kontakt     wersja mobilna Wersja mobilna
Biuro matrymonialne > Poradnik > Randki > Randka idealna > Pierwsza randka - Oczaruj Go

Pierwsza randka - Oczaruj Go

Podziel się na:
Dodaj do gogole+
linkedin
pinterest

Wybierz idealne miejsce na pierwszą randkę, właściwy czas i strój...

Pierwsza randka-oczaruj go
Podobne artykuły
 Do łóżka na pierwszej randce?
 Nieudana pierwsza randka
 Prezenty dla kobiety
 Menu na randce
 Jak ubrać się na randkę?

Spotkanie z Kimś poznanym przez forum randkowe.

Nie codziennie umawiasz się na randkę z mężczyzną z portalu - forum randkowe to nie codzienność, prawda? Jesteś podekscytowana i trochę spięta. Nie jesteś pewna, czy ON od razu dostrzeże Twoje najlepsze strony, czy okaże się, że jesteście stworzeni dla siebie? Jeśli jesteś samotna i szukasz partnera, przeczytaj kilka wskazówek, które dodadzą Ci pewności siebie, wskażą idealne miejsce na pierwszą randkę i pomogą Ci interesująco się zaprezentować na Waszym pierwszym spotkaniu (tylko dla Pań). Dla Panów: Pierwsza randka, Twój Sukces.

Samotna kobieta wybiera strój i makijaż na randkę.

Jak się ubrać? Stoisz przed szafą i szukasz właściwego stroju na to spotkanie. Boisz się, że On może oczekiwać kogoś mało atrakcyjnego, gdyż szukać partnera przez forum randkowe jest dziwnie. Korci Cię więc, by zabłysnąć, by on od razu pomyślał, że jesteście stworzeni dla siebie. Jednocześnie nie chcesz, żeby pomyślał, że jesteś rozpaczliwie samotna. W końcu to będzie prawdziwe pierwsze wrażenie. Ale uwaga! Nie przesadź. Agresywny make up, ekstrawagancka mini, której wcale nie nosisz na co dzień, może go tylko odstraszyć. Szczególnie, gdy widzicie się  w ciągu dnia, polecamy lekki makijaż i jasne kolory. Nie wystąp jednak jak przysłowiowa "szara myszka" lub tak niestarannie ubrana, że dasz mu do zrozumienia, że właściwie to na nikim i niczym Ci nie zależy. Przecież szukasz i zależy Ci. Zrób wszystko, żeby była to pierwsza randka, Twój sukces. Pokaż to, ale z umiarem. Mężczyźni uwielbiają tajemnicę. Jeżeli więc chodzi o strój, bądź interesująca, ale niekoniecznie krzykliwie prowokująca. Powinnaś założyć coś wygodnego, co lubisz i czujesz się w tym swobodnie. Taki strój doda Ci pewności, a  samoocena wzrośnie. Bądź więc seksowna, ale nie odsłaniaj za dużo. Jeden zakątek Twojego ciała, gdzie będzie chciał zabłądzić jego wzrok, to zupełnie wystarczająco. Zwróć także uwagę, czy będziecie siedzieć w kawiarni lub restauracji, czy spacerować po parku. Do kawiarni - idealne miejsce na pierwszą randkę - nie polecamy bowiem bluzki zapiętej na ostatni guzik lub wielkiego szala, zza którego nie będzie Cię prawie widać, a Twoja superspódnica pozostanie kompletnie niezauważona. Pamiętaj więc: wybierz ubiór taki, jakie chcesz zrobić wrażenie i jakiej relacji oczekujesz od osoby, z którą się spotykasz.

O czym warto pamiętać:

 1. Punktualność. Szanuj czas zarówno swój,
  jak i cudzy.
 2. Komfort. Wyłącz telefon,
  by nie przeszkadzał Wam w spotkaniu.
 3. Image. Zrezygnuj ze zbyt wciętych dekoltów.
 4. Przestrzeń. Umówcie się w neutralnym miejscu:
  kawiarnia, restauracja, park.
 5. Otwartość. Jeśli masz więcej czasu,
  umów się na wcześniejszą godzinę.
 6. Takt. Nie wyśmiewaj. Nie obgaduj.
 7. Zainteresowanie. Słuchaj, o czym mówi 
  i nie przerywaj.
 8. Tajemnica. Zostaw nieco informacji o sobie
  na kolejne spotkania.
 9. Klasa. Jeśli spotkanie okaże się porażką,
  nie przedłużaj go na siłę.
 10. Bezpieczeństwo. Nie podawaj
  zbyt wielu danych osobowych.
  Nie pozwól odprowadzić się do domu.


Czy jesteśmy stworzeni dla siebie?

Czas spotkania. Radzimy już na początku określić ramy czasowe spotkania, aby była to pierwsza randka, Twój sukces. Zadbaj, żeby wybrać nie tylko idealne miejsce na pierwszą randkę, ale również przeznaczyć na nią właściwą ilość czasu. Zasygnalizuj, że masz coś ważnego do załatwienia lub jesteś umówiona. Szczególnie, gdy podoba Ci się nowo poznany mężczyzna, nie powinnaś przedłużać spotkania w nieskończoność. Dwie godziny spędzone razem na pierwszej randce to maksimum, by nie znużyć drugiej osoby i by Wasza relacja nie stała się przedwcześnie zbyt intymna; bliskość może Was przytłoczyć. Przecież i tak nie dowiesz się od razu czy jesteście stworzeni dla siebie. Pozwól, by Wasza znajomość rozwijała się powoli, ciesz się każdą chwilą wspólnie spędzoną. Pamiętaj, najlepszy czas, by się rozstać jest wtedy, gdy właśnie najlepiej Wam się rozmawia. Wtedy odczujesz jak naprawdę mocno osoba, z która spędziłaś miło czas, pragnie Cię znowu zobaczyć. 

Pierwsza randka, Twój sukces.

Pokonaj stres. Nie zalecamy picia alkoholu na spotkaniu. Podekscytowana możesz łatwo wypić kieliszek lub dwa za dużo. Nie zrobisz tym dobrego wrażenia. Może za dużo powiesz o sobie, albo umkną Ci ważne informacje o Twoim rozmówcy. Lepiej po prostu przyznaj, że jesteś spięta lub zablokowana. Możesz też powiedzieć, że nie masz doświadczenia w takich spotkaniach z prawie nieznajomymi poznanymi przez forum randkowe i to jest Twój pierwszy raz. Nie ukrywaj także, że Ci kogoś bliskiego brakuje. Nie mów, że nie szukasz partnera i że mogłabyś mieć ich "na pęczki". Nie chwal się szerokim wianuszkiem adoratorów lub duża grupą przyjaciół i znajomych. Nie mów też na pierwszej randce, że czujesz, iż jesteście stworzeni dla siebie (możesz go tym wyznaniem przestraszyć). Lepsze wrażenie zrobisz przyznając krótko, że czasem czujesz się samotna. To żaden wstyd. W końcu po to się spotkaliście, by ten stan zmienić. Bądź naturalna i bądź sobą, nie udawaj nikogo innego niż jesteś. W ten sposób także Twój rozmówca poczuje się pewniej i łatwiej mu będzie okazać uczucia i być bardziej autentycznym. A Ty dzięki temu masz okazję lepiej go poznać. Staraj się także nie przeceniać szans Waszego pierwszego spotkania. Możecie przecież nawet bardzo miło pożegnać się, a później okaże się, że On nie jest bardzo mocno Tobą zainteresowany. Po prostu nastaw się, że poznasz lepiej kogoś nowego i miło spędzisz czas. Takie podejście zrelaksuje Cię i właśnie wtedy zaprezentujesz się z najlepszej strony.


Serwis MyDwoje.pl

 

Serwis MyDwoje.pl zgadza się na przedruk tego artykułu w innych serwisach. Warunkiem publikacji jest umieszczenie pod artykułem następującej informacji wraz z linkiem do MyDwoje.pl:

Artykuł pochodzi z Poradnika w Serwisie Doboru Partnerskiego dla wymagających www.MyDwoje.pl

 


oceń artykuł:
[ 4 / 6 z 1 oddanych głosów ]
 

Komentarze (2)


dodaj komentarz
dodaj komentarz
 sewa mobil surabaya 2015-03-13 09:16:03 
komentarz usunięty przez moderatora
 Aniela 2014-04-08 22:28:47 
komentarz usunięty przez moderatora

Darmowa rejestracja

e-mail
hasło
minimum 6 znaków
Jesteś
kobietą mężczyzną
Data urodzenia
Skąd nas znasz?
Akceptuje Regulamin i Politykę prywatności
Kontakt z biurem
Test Doboru Partnerskiego
Twarze MyDwoje
doradca klienta, Białystok, 31 lat, KCF47F9D
KCF47F9D, 31 lat
doradca klienta, Białystok
emeryt, Olsztyn, 59 lat, M2F627F5
M2F627F5, 59 lat
emeryt, Olsztyn
 
 więcej mężczyzn  więcej kobiet
Opinie Użytkowników MyDwoje.pl
Angestellter, Magdeburg, 30 lat, M2F1E1D1
M2F1E1D1, 30 lat
Angestellter, Magdeburg
Pensionier, Bad Wörishofen, 60 lat, M17BB9CE
M17BB9CE, 60 lat
Pensionier, Bad Wörishofen
 więcej ofert zagranicznych
Wydarzenia dla singli
Wydarzenia dla Singli
 więcej wydarzeń
| Praca | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności | Usługi i cennik | Kontakt dla mediów | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu |

2007 - 2015 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij