Jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet?

Świetne miejsce do poznawania dziewczyn


Randka z dziewczyną poznaną w internecie? Czemu nie! Portale randkowe to świetne miejsce, w którym można poznać  wiele fajnych dziewczyn i zacząć z nimi rozmowę. Zdecydowałeś się na darmowe randki i chcesz poznać miłą dziewczynę.Tylko jak to zrobić?

Pierwsza wiadomość: najważniejsza w rozmowie!

Zalogowałeś się na portalach randkowych, przejrzałeś setki profili dziewczyn, wybrałeś kilka lub kilkanaście z nich i zastanawiasz się, co dalej? Musisz zacząć rozmowę z dziewczyną, najlepiej w taki sposób, który wzbudzi w kobiecie bardzo duże zaciekawienie i chęć napisania automatycznej odpowiedzi. Musisz mieć na uwadze, że najbardziej atrakcyjne dziewczyny z portali randkowych mogą dostawać codziennie nawet po kilkadziesiąt wiadomości od różnych mężczyzn! W takim natłoku wiadomości łatwo przeoczyć którąś z nich, a część dziewczyn po prostu przegląda tylko niektóre wiadomości, resztę kasując lub pozostawiając nie otwartą.

Jak zatem można temu zaradzić?

Wyróżnij swoją wiadomość już na pierwszy rzut oka, dając jej wyjątkowy, oryginalny, może nawet zaskakujący tytuł. W tytule na pewno nie pisz tego, co piszą prawie wszyscy mężczyźni:

  • Nie praw dziewczynie banalnych komplementów, które ju na pierwszy rzut oka pokażą jej, że chcesz się najzwyczajniej podlizać, nie pisz też wiadomości w stylu: „Zapraszam do kontaktu”, „Poklikajmy razem”, "Hejka", "Co słychać" itd. To tylko pokazuje dziewczynie że nie wiesz jak do niej zagadać i liczysz na to, że to ona tak naprawdę sama rozpocznie i poprowadzi waszą rozmowę.
  • Jeżeli będziesz popełniał wspomniane powyżej błędy, to istnieje olbrzymia szansa na to, że Twoja wiadomość zginie w natłoku setek innych wiadomości, a Ty najzwyczajniej pozostaniesz bez żadnej odpowiedzi.
  • Jeżeli chodzi o sam tytuł wiadomości, to o wiele lepszym pomysłem jest tak zaskoczyć dziewczynę, aby ciekawość nie dawała jej spokoju i natychmiast chciała otworzyć Twoją wiadomość, aby zobaczyć co tam do niej napisałeś. Zobacz zresztą na tych kilka tytułów wiadomości, które oczywiście później muszą nawiązywać do treści danej wiadomości: „Zaskoczyło mnie to Twoje zdjęcie..”, „Wygląda na to, że jesteś MEGA odważna :)”, „Kto Cię tego nauczył?”, „Ty tak zawsze?”

Jak natomiast powinna wyglądać treść pierwszej wiadomości?


  • Na samym początku nie pisz kobiecie długiej wiadomości. Pierwsza wiadomość ma za zadanie tylko wzbudzić jej zainteresowanie Twoją osobą. Długiego wypracowania najzwyczajniej kobiecie nie będzie chciało się czytać. Pamiętaj o tym że bardzo atrakcyjne dziewczyny dostają codziennie nawet kilkadziesiąt wiadomości!
  • Poświęć trochę czasu, aby dokładnie przyjrzeć profil danej kobiety i zapoznać się z tym co tam zamieściła. Zwróć uwagę na takie elementy jak:    - zdjęcia,    - opis,    - zainteresowania,    - wymarzony partner,    - gdzie mieszka, gdzie pracuje itp.
  • W pierwszej wiadomości staraj się zamieścić nawet bardzo drobne spostrzeżenia na temat tego, co zauważyłeś na jednym z jej zdjęć, lub w jej opisie. Dzięki temu pokażesz kobiecie że nie wysyłasz masowo gotowych wiadomości do wszystkich kobiet. Mimo że nigdy wcześniej nie miałeś żadnego kontaktu z daną kobietą, to napisz do niej wiadomość jak do starej dobrej koleżanki. Bardzo ważną kwestią jest to, aby kobieta czuła się zupełnie swobodnie pisząc z Tobą wiadomości. Jeżeli w Twoich wiadomościach będzie widać niepewność i spory dystans do zawierania nowych znajomości, to kobieta szybko to zobaczy i zacznie odczuwać dokładnie to samo w stosunku do Ciebie.
  • Pamiętaj aby na samym końcu wiadomości zadać kobiecie jakieś pytanie! Musisz wiedzieć że kobiety przeważnie przyjmują pasywną postawę i bardzo rzadko się będzie zdarzać że którąś kobieta przejmie prowadzenie w rozmowie. Przynajmniej nie na samym początku. Jeżeli na końcu swojej wiadomości nie zadasz kobiecie żadnego pytania, to ona po jej przeczytaniu najzwyczajniej nie będzie wiedziała co ma Ci odpisać? Prowadź kobietę na początku waszej znajomości, a zobaczysz że ona fajnie za Tobą podąży.
  • Przed wysłaniem wiadomości, przeczytaj ją jeszcze raz dokładnie, aby sprawdzić czy to co napisałeś jest jasne i zrozumiałe. Posprawdzaj czy nie ma błędów ortograficznych, powstawiaj przecinki i twórz akapity. Mimo że wiele drobnych błędów może wynikać ze zwykłego pośpiechu, to jednak kobieta czytając taką wiadomość z miejsca może nabrać do Ciebie sporego dystansu.

Jeżeli chodzi o to jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet, to pole do popisu jest naprawdę duże i ogranicza Cię tylko Twoja kreatywność. Jeżeli mimo wszystko nadal nie będziesz miał pomysłu, jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet, to więcej rożnych podpowiedzi i gotowych przykładów znajdziesz również na moim blogu.


Adam - Trener rozwoju osobistego i uwodzenia kobiet
Czytaj cały artykuł:

http://uwodzenieuk.com/jak-napisac-pierwsza-wiadomosc-do-dziewczyny-na-portalu-randkowym/


Czytaj również:
 
Komentarze (9)

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet? - dodaj komentarz
Damian; 2023-12-04 13:25:29 
Cieszę się, że mogę podzielić się moim doświadczeniem. Kiedyś miałem trudności z znalezieniem dziewczyny, próbując na wielu portalach. Jednak w końcu trafiłem na miejsce, gdzie mi się udało. Dzięki tej platformie udało mi się budować wartościowe relacje online. Dla tych, którzy wciąż szukają, mogę polecić to miejsce. Zerknijcie tutaj: spotkajmilosc.pl.

Pozdrawiam serdecznie,
Damian
Zakochany-Konrad; 2021-01-12 09:48:11 
Też się zgodzę, że na myDwoje.pl zarejestrowane są raczej osoby, które nie szukają sponsora, lecz ludzie pragnący poznać kogoś na poważnie i na stałe. Bardzo polecam to miejsce wszystkim tym, którzy są jeszcze niezdecydowani, gdzie rozpocząć poszukiwania partnera, partnerki. W Sieci faktycznie aż roi się od różnego rodzaju portali, ale MyDwoje zdecydowanie wyróżnia się na ich tle profesjonalizmem, poważnym podejściem do klienta, czytelnością strony i bezpieczeństwem.
Michal51wawa; 2021-01-07 15:59:02 
komentarz usunięty przez moderatora
Sławko-Zz; 2021-01-07 13:43:15 
Ja zgodzę się z autorami artykułu, że pierwsza wiadomość do dziewczyny poznanej na portalu randkowym jest bardzo ważna. Połowa sukcesu to takie skonstruowanie tytułu i reszty treści, aby wybrana dziewczyna kliknęła i otworzyła wiadomość. Co do tytułu, ja zazwyczaj nawiązuje do któregoś z umieszczonych przez nią zdjęć. Co do treści, to swobodnie odnoszę się do opisu, który zamieściła na profilu, zadaję jedno lub dwa pytania (nie więcej, wiadomość nie ma być kwestionariuszem osobowym). Wszystko w lekkim, miejscami żartobliwym tonie. Można użyć delikatnego komplementu, ale bez przesady. Całość ma być bezpośrednia (absolutnie nie kopiuj tej samej wiadomości do 10 kobiet !), prosta i uprzejma.
Klemens; 2020-06-20 23:19:02 
Polecam my dwoje. Mam już 3 żonę:)
mała; 2019-07-30 19:33:53 
komentarz usunięty przez moderatora
grześ; 2018-07-28 09:05:59 
Serio Marek odniosłeś takie wrażenie? Właśnie na tym portalu, czy mówisz ogólnie, o internecie? Bo moim zdaniem mydwoje akurat pod tym względem mocno się odróżnia od innych portali, że kobiety tutaj mają właśnie inne podejście i nie szukają sponsora, tylko partnera. I działa to też podobno w drugą stronę, kobiety, z którymi się spotkałem, chwaliły sobie, że na tym portalu nie ma takich facetów, którzy lecą tylko na wygląd i szukają łatwego seksu, czyli takich facetów, których jest sporo na innych portalach.
Marek; 2018-04-28 07:35:30 
Rozmowę nalezy zacząć od uprzedzenia kobiety, że nie jest sie sponsorem...większośc kobiet tutaj szuka traktuje facetów jak bankomaty
raven164; 2017-01-17 20:20:32 
komentarz usunięty przez moderatora

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij