Biuro matrymonialne > Poradnik > Randki w sieci > ABC randkowania > Kiedy następne spotkanie?

Kiedy następne spotkanie?

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Twój wielbiciel zaprasza na następną randkę? A może On jednak nie chce się umówić?

Kiedy następne spotkanie?

Gdy rozmowa płynie naturalnie, a wraz z nią rośnie Wasze porozumienie, na pewno będziecie mieli ochotę znów się spotkać. Czujesz, że była to udana randka, podobne wrażenie ma również Twoja sympatia. Zastanawiasz się, kiedy następne spotkanie? Możesz sama je od razu zaproponować. Oszczędzicie sobie w ten sposób stresu i niepewności ponownego umawiania się. Może to właśnie teraz Ty i Twoja nowa sympatia dołączycie do grona tych, którym przydarzają się szczęśliwe historie.

Kiedy On chce się spotkać, a Ty nie

Jeżeli Twojemu  wielbicielowi bardzo zależy na następnym spotkaniu z Tobą, bo jest zachwycony tym, jak przebiegło Wasze spotkanie, a Ty nie podzielasz tego entuzjazmu, uważasz wręcz, iż była to  nieudana pierwsza randka, nie umawiaj się. Lepiej wyjaśnij tę kwestię od razu i nie rób mu złudnych nadziei. Mówiąc, że „wolisz by Wasza znajomość zatrzymała się na tym etapie”, że go doskonale rozumiesz, ale nie jesteś gotowa na związek - tak kulturalnie zakończysz znajomość. W żadnym razie nie krytykuj drugiej osoby, bo możesz ją niepotrzebnie zranić. Po prostu powiedz o sobie, że zapoznanie było miłe, ale z Twojej strony ta znajomość nie ma perspektyw. W zupełnej ostateczności zastosuj technikę zdartej płyty i powtórz ten sam argument kilkakrotnie, a kiedyś Twój wielbiciel wreszcie się podda.

Brak zainteresowania kolejnym spotkaniem

Jeżeli nie jesteś pewna, czy Twojemu rozmówcy podobało się Wasze spotkanie, czy była to dla niego udana pierwsza randka, a Ty chętnie znów się umówisz, powiedz - „To było miłe spotkanie. Chętnie Cię znowu zobaczę”. Zwróć przy tym szczególną uwagę na jego mowę ciała i mimikę twarzy. Jeżeli jest niespokojny, patrzy w bok, skubie kurtkę lub dotyka nosa lub włosów, być może jest mu niezręcznie odmówić. Wsłuchaj się także dokładnie w jego odpowiedz. Jeżeli usłyszysz raczej niezobowiązujące „odezwę się”, „bądźmy w kontakcie” możesz sądzić, że nie koniecznie zależy mu na ponownym spotkaniu. Jeżeli zapytasz, kiedy dokładnie zadzwoni, bo nie nosisz przy sobie cały czas telefonu i usłyszysz wymijającą odpowiedź, możesz być prawie pewna, że nie ma ochoty się więcej spotkać. Nic na siłę.

Gotowi na następne spotkanie

Jeżeli umówiliście się ponownie... Od tej chwili Wasza znajomość powinna rozwijać się najzwyczajniej w świecie, jakbyście poznali się w tzw. realu. Wspólne wyjścia, wyjazdy, spotkania ze znajomymi. Twój wielbiciel zapewne będzie Cię zapraszał na randki. Sama zdecydujesz kiedy dopuścisz do głosu erotykę. Jeżeli będziesz próbowała ten temat odwlec, a Twoja sympatia będzie nadmiernie naciskała, szybko się zorientujesz, czy zależy mu na przelotnej znajomości, czy też szuka stałego związku.

Wynik kojarzenia nadzieją na związek

Fakt, że jesteś gotowa na związek i umawiasz się z wieloma mężczyznami, a mimo to wciąż jesteś singielką, nie znaczy, że nie jesteś atrakcyjna. Po prostu nie byłaś w typie mężczyzn, których do tej pory spotkałaś lub sama byłaś zbyt wymagająca. Nie ma to żadnego związku z Twoją wartością jako człowieka lub atrakcyjnością. Traktuj Twoje pierwsze randki bezstresowo. Bądź rozluźniona i swobodna. Nie każde spotkanie w sprawie pracy kończy się propozycją zatrudnienia. Tak samo podchodź do pierwszych randek z portalu. Wynik Kojarzenia pozwala Ci z wielkiej liczby wybrać panów o podobnym do Ciebie usposobieniu, zainteresowaniach, planach życiowych, szukających partnerki na stałe, pragnących posiadać dzieci bądź też nie. Kontaktując się z osobami z listy tak przefiltrowanej, masz niejako "usunięte" z drogi główne przyczyny rozpadów związków, które mógłby Ci w przyszłości przeszkodzić w szczęściu. Czy jednak strzała Amora dosięgnie każdą parę z Wyniku Kojarzenia, nie możemy zagwarantować. Pewne jest tylko, jeżeli taka para się zwiąże, to jej szanse na długotrwały związek są dużo większe niż każdej innej statystycznej pary, poznanej przez "szczęśliwy zbieg okoliczności", gdzie dopiero w późniejszych fazach związku może okazać się, że jedno z dwojga np. nie myśli o zakładaniu rodziny, ma swobodny stosunek do wierności lub pragnie poświęcić się karierze, co może fundamentalnie zagrażać tej relacji.


 
Komentarze (1)

Kiedy następne spotkanie?  - dodaj komentarz
Pati; 2015-09-13 13:00:56 
Już podczas randki można zorientować się czy jest szansa na kolejne spotkanie czy nie. Jeśli to my nie jesteśmy zainteresowani, lepiej od razu powiedzieć, że nic z tego nie będzie, po co robić komuś nadzieje. Chociaż zdarzają się osobniki oporne na słowo „nie”, wtedy najlepiej jest ignorować i nie odpowiadać na smsy i telefony, tłumaczenie się i powtarzanie kolejny raz tego samego, nie jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli ktoś nie rozumie prostego przekazu to jego problem.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij