Biuro matrymonialne > Zapoznanie

Zapoznanie miłości przez Internet jest możliwe

Zapoznanie miłości przez Internet jest możliwe
Interesuje Cię zapoznanie miłości przez Internet? Chcesz stworzyć udany związek i potrzebujesz kilku wskazówek? Czy dzielenie swoich zainteresowań, pasji z drugą osobą jest konieczne? Czy bez tego zapoznanie miłości jest możliwe?

Pragniesz zapoznania kogoś?

Ogłoszenia matrymonialne kobiet ze zdjęciem

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn ze zdjęciem

Zarejestruj się w MyDwoje

Interesuje Cię zapoznanie miłości przez Internet? Chcesz stworzyć udany związek i potrzebujesz kilku wskazówek? Zastanawiasz się, co powinno być fundamentem miłości? Jak szukać tego Jedynego? Stworzenie udanego związku jest możliwe. MyDwoje.pl to sprawdzone biuro matrymonialne, w którym zapoznanie Twojej Drugiej Połowy i zakochanie przyjdzie Ci z łatwością! Oferujemy Ci psychologiczny Test Doboru Partnerskiego, dzięki któremu poznasz osoby dopasowane charakterem, poznasz ich wartości i pasje. Daj sobie szansę na zapoznanie osoby, z którą stworzysz trwały związek! Zarejestruj się już dziś, a nasze sprawdzone biuro matrymonialne pomoże Ci zapoznać osoby dopasowane do Ciebie!

Wspólne hobby - jedna z możliwości czy konieczność?

Często, gdy oglądamy telewizyjne programy lub czytamy czasopisma, widzimy pary, które mają wspólne hobby i każdą wolną chwilę przeznaczają na daną aktywność we dwoje. Zazwyczaj potrafią opowiadać o tym godzinami, niekiedy nawet razem zaopatrują się w sprzęt i wspólnie z niego korzystają. Wiele osób, które dopiero wchodzą w związek jest przekonanych, że udana para to taka, która ma takie same zainteresowania, bo dzięki temu są wspólne tematy, wyjazdy, podobne patrzenie na świat. Ci z kolei, którzy lubią inaczej spędzać swój wolny czas, a układa im się w związku, nie uważają bynajmniej, że jest to jedyny sposób na zapoznanie i są sobie mniej przeznaczeni, niż gdyby mieli każdą chwilę przeżywać razem i dzielić się wszystkim. Jaki jest więc patent na zapoznanie miłości na całe życie? Dlaczego się zakochujemy? Jak podejść do tego tematu, czy dzielenie swoich zainteresowań z drugą osobą jest konieczne czy nie? Czy można czuć się dobrze w sytuacji, gdy pasje nas dzielą, a nie łączą? Czy powinno być to główne kryterium wyszukiwania?

Zainteresowania sposobem na zapoznanie miłości

Co może pomóc, by zapoznanie miłości było możliwe? Warto poszukać punktów stycznych. Znajdź coś, co Cię naprawdę interesuje i czynnie rozwijaj swoje hobby, a spotkasz podobne sobie osoby. Chodź na imprezy dla singli - tu także możesz znaleźć uczucie. Dzięki temu szansę poznać mnóstwo ludzi. Tym, co może zbliżyć jest np. wspólna pasja. Dzięki niej poznajemy człowieka w różnych sytuacjach (chociażby nie tylko, gdy wygrywa, ale i przegrywa), możemy zobaczyć jak wypada w relacjach z innymi - nie są to rodzice, rodzeństwo, przełożony, ale często przypadkowe osoby. Jeśli oboje lubimy dany sport, to jest wręcz wskazane, abyśmy chociaż od czasu do czasu uprawiali go razem z kandydatem na sympatię, jednak jeden warunek musi być spełniony – musimy oboje to lubić i musi nam to sprawiać przyjemność. Wspólna pasja nie jest jednak regułą w udanym związku. Brak wspólnej pasji nie jest przeszkodą dla zbudowania dobrego związku – jedna osoba może uwielbiać sporty ekstremalne, a druga spokojny wysiłek intelektualny i jeśli dla obojga czas poświęcony na trening osobno jest odskocznią od codzienności i nie sprawia, że dwie osoby się oddalają, to może to doskonale wpływać na relację. Najgorsza sytuacja jest wówczas, gdy na siłę szukamy pasji dla obojga lub jedna osoba próbuje polubić hobby partnera i tylko z tego względu go uprawia. Zatem wspólne pasje w związku zbliżają, ale wyłącznie pod warunkiem, że obie osoby naprawdę to lubią i chcą ten czas spędzić razem. Jeśli natomiast zakochani wolą rożne aktywności, to powinni to pielęgnować - mają przestrzeń dla siebie, mogą się realizować, bez zmuszania drugiej osoby do podzielania pasji, a także chętnie później dzielą się wrażeniami, stęsknieni po całym dniu spędzonym osobno.

Akceptacja pasji partnera kluczem do udanego związku

Często najgorsze jest nie to, że jedna osoba chce uczestniczyć w pasji drugiej i choć jej to nie pociąga w takim samym stopniu, jak partnera, to stara się być obok, gdy dzieje się coś ważnego lub spędzić czas tak, jak dyktuje to hobby jednej tylko osoby, ale to, że dwie osoby w ogóle nie mają żadnych zainteresowań. Poza pracą właściwie niechętnie podejmują jakąś aktywność, a także to, że jedna osoba ma coś swojego, a druga jest zazdrosna o czas poświęcony pasji, zamiast jej. To jest najczęstszą przyczyną nieporozumień w związku, zwłaszcza na początku jego formowania. Brak chęci zrozumienia bliskiej osoby, motywacji jej działań i zarzucanie licznych zaniedbań z powodu zainteresowań niszczą rodzące się uczucie. Warto pomimo wszystko zadbać o wyrozumiałość dla tej osoby, która ma swoje zamiłowania, pod warunkiem, że nie zaniedbuje wszystkiego, co dzieje się wokół niej i nie w każdej sytuacji na pierwszym miejscu stawia pasję. Wczucie się w drugą osobę, zrozumienie tego, jak ważne jest dla niej hobby, pozwoli na uniknięcie wielu nieporozumień i bycie wsparciem oraz największym kibicem, co z pewnością zaprocentuje w związku.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij