Jak szukać tego Jedynego?

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Nie ograniczaj się tylko do Internetu

Jak szukać tego jedynego?

Jesteś singielką nie z wyboru?

Postanowiłaś, że wracasz do gry - wybrałaś odpowiedni portal randkowy, bo nie chcesz być już dłużej singielką? Gratulujemy tej mądrej decyzji! Nasza maksyma brzmi: Szczęściu możesz pomóc, a miłość to nie przypadek! Dlatego nasze gratulacje są prawdziwe i szczere. Prosimy jednak, byś rozegrała swój powrót jak zwycięska Olimpijka. Zrób to dla siebie, pomyśl pozytywnie o sobie. Gdy wracasz do gry, to przecież właśnie po złoto! Na początek zapytaj siebie, czy naprawdę chcesz poznać tego Jedynego? Czy tylko tak mówisz? Jeżeli szczerze uważasz, że jesteś gotowa na nowy związek, przejdź do ofensywy! Pożegnaj swoją samotność. Nie marudź, że nie możesz nikogo poznać, nie marnuj czasu na niekończące się wieczory z przyjaciółką, bądź otwarta i aktywnie poznawaj nowych ludzi, pokaż, że kochasz siebie i masz odwagę sięgać po to, co da Ci szczęście! Pokonaj lęk przed bliskością. Z odpowiednim nastawieniem poradzisz sobie lepiej niż myślisz!

Poszukuj partnera efektywnie

Lubimy ciepło maminej kuchni i ploteczki z przyjaciółką. Przyznaj, że lubisz spotykać się w gronie koleżanek singielek, zajadać lody, oglądać „Seks w wielkim mieście”, wzajemnie się pocieszać i złorzeczyć na płeć brzydką. Nie jest to jednak sposób, który choć na centymetr przybliży Cię do Twojego celu, czyli znalezienia tego jedynego mężczyzny, który przy Twoim boku będzie wiernie trwał, wspierając Cię w problemach i uwielbiając Cię, jakbyś była ósmym cudem świata. Boisz się, że zauważyłaś już u siebie syndrom „wyzwolonej, lecz sfrustrowanej singielki”? Lubisz poprawiać sobie nastrój chodząc na małe zakupy i fundować sobie luksusowe wakacje pod hasłem „Tylko Ja i SPA”? To miły, lecz groźny zapychacz czasu, gdy jesteś sama, samotna i wiesz, że chcesz stworzyć nowy związek. Pewnie chodząc po galerii handlowej myślisz, że właściwie życie singla jest bardzo przyjemnym stanem. Nie ma w tym nic złego, powinnaś kochać siebie i sprawiać sobie przyjemności. Czy przypadkiem nie robisz tego jednak zbyt często i nie tracisz z oczu swojego właściwego celu, czyli szczęścia. Dlatego, jeżeli nie chcesz zasypiać już więcej sama, przytulając się do wielkiej poduchy i marząc, że to ramię Twojego mężczyzny, z którym następnego dnia przeżyjesz moc przygód, wyzwań, romantycznych wyjazdów i zaplanujecie razem kolory w dziecięcym pokoju, zacznij działać! Zatem jak szukać, aby znaleźć? Wypieraj złe nawyki i zastępuj je takimi, które przybliżą Cię do celu. Twój następny projekt ma tytuł: "Nasze Szczęście We Dwoje".

Bądź dobra dla siebie

Zadbaj o siebie, bądź ponętna i pachnąca – to na początek. Obdarz samą siebie ciepłym uczuciem. Zadbaj o linię, uprawiaj regularnie sport. Mężczyźni o sportowej budowie poszukują partnerki o szczupłej, normalnej lub wysportowanej budowie ciała. Statystyki MyDwoje.pl potwierdzają upodobanie zadbanych panów do zgrabnej sylwetki u kobiety ich marzeń. Pielęgnacja Twojego ciała sprawi, że poczujesz się od razu bardziej atrakcyjna i zaczniesz myśleć o sobie jako o wartościowej kobiecie, z którą warto się związać. Twój minimalny kosmetyczny repertuar to zadbane włosy, skóra i paznokcie. Rozpieszczaj się i dbaj o siebie. Udzielaj się kulturalnie, bądź otwarta na nowych ludzi i nie czekaj na „księcia z bajki”, który odmieni Twoje życie, lecz stwórz sobie ciekawe życie sama. Zanim stworzysz nowy związek, musisz też umieć leczyć się z chandry samodzielnie. Pokochaj siebie. Twój przyszły partner nie będzie Twoim terapeutą, najlepiej dla Was jak nie będziesz tego od niego oczekiwać. Zapanuj więc sama nad swoim wyglądem i kondycją psychiczną.

Otwórz się na ludzi

Nie siedź sama w domu. Pokaż się co jakiś czas w towarzystwie. Nie nastawiaj się negatywnie i nie oczekuj też, że pierwszy nowo poznany mężczyzna będzie Twoim „lekiem na całe zło”. Najprawdopodobniej wcale nie będzie to ten właściwy kandydat na Twojego przyszłego męża lub partnera. Mimo to nie zaszkodzi miło porozmawiać. Szczególnie, gdy poznajesz nowe osoby drogą internetową, daj sobie czas i nie bierz wszystkiego, co piszecie, zbyt poważnie. Taka znajomość potrzebuje więcej „rozbiegu”, chociażby dla wyrównania dystansu związanego z tym, że poznajesz osobę zupełnie Ci obcą, nie znasz jej środowiska pracy, kolegów, nikogo z rodziny, często mieszkacie w różnych miastach tworząc związek na odległość. Najpewniej macie też odległe od siebie doświadczenia życiowe. Po prostu poznawaj nowych ciekawych ludzi, żartuj i baw się w ich towarzystwie, a zainteresowanie kimś szczególnym przyjdzie, gdy wcale nie będziesz się go spodziewać. Bądź uśmiechnięta i otwarta. To przyciąga jak magnes. Podstawą udanych randek jest właśnie otwartość i uśmiech. Tylko wtedy, gdy nie będziesz oczekiwać, że pierwsze spotkanie „to musi być to”, będziesz mieć właściwy dystans i siłę, by ewentualne niepowodzenia lub odrzucenie znieść z godnością, a nawet z nich żartować.

Jakie błędy popełniamy szukając miłości?


Jak szukać, żeby znaleźć właściwą osobę? Co robić, żeby znaleźć miłość? Jaki jest najgorszy błąd jaki możemy popełnić, kiedy chcemy poważnego związku i miłości? Jak nie popełniać błędów szukając uczucia? Jaka jest recepta na miłość?

Przeczytaj:

> Jak szukać, aby znaleźć?
> Jak pokonać nieśmiałość? 
Komentarze (7)

Jak szukać tego Jedynego?  - dodaj komentarz
Adam; 2017-12-21 14:13:42 
Ojejej lola ! ! ! co za dudy smolone bredzisz ? ? ? czy ty naprawdę jesteś tak bardzo samotna??????
lola; 2017-12-03 21:31:08 
słowo "jedyny" wymyśliły kobiety marzące o rycerzu na białym koniu, a taki nie istnieje, życie to nie jest bajka marzycielki, to zwykły przypadek lub zgadzanie się z konkretną osobą i wtedy jest się z nią bardzo długo
yasmin; 2015-08-24 15:41:41 
Wydaje mi się, że im dłużej kobieta jest singielką tym trudniej jest jej znaleźć odpowiedniego partnera. Ma już swoje przyzwyczajenia, jest niezależna, robi to na co ma ochotę. Jasne, warto dopomóc swojemu szczęściu, ale nie za wszelką cenę - zapewne odpowiedni partner pojawi się w odpowiednim czasie, albo wtedy, gdy najmniej się go spodziewamy ;) Poza tym kobieta, która zna swoją wartość, nigdy nie zwiąże się z pierwszym lepszym mężczyzną, byle by tylko był.
sewa mobil surabaya; 2015-03-13 09:00:17 
komentarz usunięty przez moderatora
..; 2014-01-18 20:51:08 
w niektórych związkach wieje nudą i to panowie szukają wrażeń niekoniecznie z mężatką, a nawet są skłonni płacić alimenty, żeby w ich życiu zaczęło się coś dziać.
Obiektywna; 2013-07-02 09:00:57 
W jakim celu szukać jednego, jedynego???? Istnieją singielki, które perfekcyjnie zajmują się żonatymi facetami z kasą. Takie kobitki nie zastanawiają się nad tym, że tam gdzie się pojawiają to tylko tragedie i łzy sieją, są pozbawione empatii.
Perfidia tych człekopodobnych istot polega na tym, że na bieżąco dokumentują własne przeżycia i marzenia ( czyt. mrzonki) w sieci. Opisują swoje ohydne czyny i szukają współczucia i ratunku bo są wyszturchane a szacunku zero.
mam was gdzies; 2013-05-24 02:52:57 
komentarz usunięty przez moderatora

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij