Randka w realu - zróbcie drugi krok | Czas przenieść znajomość z Internetu do reala

Poznałaś interesującego mężczyznę przez internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl, komunikujecie się za pomocą anonimowego systemu komunikacji online lub przez Skype? Czas na randkę w realu, zróbcie drugi krok. Najnormalniejszą rzeczą dla każdego związku, który musi się rozwijać jest wejście na kolejny etap. Komunikację online wykorzystajcie tylko tak długo, by przekonać się, że chcecie się spotkać w realu. Jednocześnie zadbaj, by była to bezpieczna randka z Internetu. Nie zapomnij o ochronie Twoich danych.

Gdzie się umówić na randkę w realu?

Jeśli chcesz, by była to udana randka, podejdź do niej z możliwie dużą nadzieją, ale staraj się nie wyolbrzymiać szans na Waszą wspólną przyszłość. Zrezygnuj z podejścia: to ten Jedyny / ta Jedyna. Przed Wami bowiem, jeszcze bardzo długa droga. Jeśli zastanawiasz się gdzie się umówić na randkę? Najlepszym miejscem będzie - kawiarnia, restauracja, najlepiej w ciągu dnia. Nie pozwól się odebrać z domu. Przed spotkaniem opowiedz swojemu przyjacielowi, przyjaciółce lub komuś z rodziny o swoich planach. Możesz nawet poprosić o sprawdzenie czy wszystko z Tobą w porządku po kilku pierwszych minutach od osobistego zapoznania. Pierwsza randka we czworo? To także dobre rozwiązanie, możesz poprosić zaprzyjaźnioną parę, aby wybrała się z Tobą na spotkanie, będziesz czuła się na pewno bezpieczniejsza i pewniejsza. Postaraj się, aby pierwsze spotkanie trwało 1 godzinę do 90 minut.

Odrobina ostrożności nie zaszkodzi

Gdy wyjeżdżasz na randkę w realu do innego miasta, nie pozwól, by osoba, którą znasz z portalu randkowego, rezerwowała Twój hotel lub odbierała Cię z dworca, nie pozostawiaj decyzji gdzie się umówić tylko jej. Dojedź do hotelu taksówką lub komunikacją miejską, nie pozwól wozić się cudzym samochodem, bądź zawsze niezależny, aby w każdej chwili móc zakończyć spotkanie, jeżeli randka w realu okaże się niemiła. Noś przy sobie telefon komórkowy i poproś kogoś zaufanego, aby zadzwonił do Ciebie w trakcie Twojej randki i sprawdził, że nie jesteś w niebezpieczeństwie. W trakcie spotkania nawet i może szczególnie, gdy będziecie się świetnie bawić nawet tańczyć, pamiętaj nie zostawiaj drinka i torebki na barze. Masz w niej przecież klucze do domu, pieniądze i dokumenty, z których można się dużo o Tobie dowiedzieć. Dbaj o ochronę danych. Nie chcesz chyba, żeby osoba, którą znasz ze strony dla samotnych serc wiedziała o Tobie od razu zbyt wiele. Jeśli jedno z Was, albo oboje pokonujecie duży dystans, aby się spotkać, umówcie się, ze spotykacie się na krótko, a jeśli oboje wyrazicie zgodę na kontynuacje, umówicie się znowu za kilka godzin lub następnego dnia. To odejmuje sporo presji związanej z pierwszym spotkaniem.

Od randki do związku - spiesz się powoli

Spiesz się powoli. Pośpiech nie służy poznawaniu drugiej osoby. Nastawienie: szukam żony, szukam męża i chcę ją/go znaleźć nie jest najlepsze. Gdy postanowicie się do siebie wzajemnie zbliżyć, powinniście mieszkać przynajmniej przez jakiś czas w jednym mieście. Będziecie bowiem potrzebować podłoża wzajemnych doświadczeń. Im więcej wspólnych doświadczeń, tym mniej szans na niemiłe niespodzianki. Szczególnie w przypadku prozaicznej codzienności. Nie chodzi o to, żeby się spieszyć i myśleć o tym, by natychmiast znaleźć żonę czy męża.

Zadbaj o ochronę swoich danych

Naszym głównym zadaniem jest pomóc naszym Użytkownikom w znalezieniu życiowego partnera, bardzo ważna jest dla nas ochrona danych i bezpieczeństwo Twojego wizerunku. Wierzymy, że pośpiech w zawieraniu poważnych związków jest niewskazany. Postępuj więc powoli i rozważnie, ucz się na własnych doświadczeniach oraz zwracaj uwagę na realną stronę Twojej nowej znajomości. Nie podejmuj nigdy zbytniego ryzyka. Podejście: szukam żony tu i teraz może doprowadzić do pochopnych decyzji, a przecież małżeństwo to jedna z najważniejszych decyzji w życiu i powinna być podjęta rozsądnie. Jeżeli odczuwasz choćby najmniejszy niepokój, natychmiast przerwij znajomość. Może to być internetowy oszust matrymonialny, uważaj! Internet jest pełen kłamców i hochsztaplerów, podobnie jak nocne kluby. Dlatego zalecamy ostrożność, co najmniej taką jak w realnym życiu!

Jeżeli masz jakiekolwiek istotne uwagi dotyczące osoby dobranej Ci przez portal randkowy w tym także nasz Serwis, nie wahaj się skontaktować się z Biurem Serwisu. Twoje uwagi utrwalą pozycję MyDwoje.pl jako bezpiecznego miejsca na zawieranie nowych znajomości w sieci. Wyślij swoje uwagi na adres: [email protected] Mamy nadzieję, że ten przewodnik sprawi, ze Twoje znajomości okażą się wyłącznie szczere i miłe, a Ty znajdziesz z nami swoją Wielką Miłość!

Kto powinien zaproponować spotkanie w realu?

Kto powinien zaproponować pierwszą randkę, spotkanie w realu? Do kogo należy inicjatywa z pierwszą randką? Większość z Was jest zdania, iż to mężczyzna powinien pierwszy zaproponować spotkanie w realu, aż 33% z Was sądzi jednak, iż nie ma to większego znaczenia.  

Kto powinien zaproponować spotkanie w realu?

Czytaj również: 
Komentarze (5)

Randka w realu - zróbcie drugi krok | Czas przenieść znajomość z Internetu do reala - dodaj komentarz
Iwona; 2015-09-11 08:57:55 
Nie ma co pisać w nieskończoność wiadomości. Randka w realu to ważny krok, bo dzięki spotkaniu możemy przekonać się czy znajomość ma szansę na głębszą relację czy lepiej sobie odpuścić. Im dłużej z kimś piszemy, tym bardziej się angażujemy, nieco idealizując drugą osobę. Bywa i tak, że podczas spotkania nie iskrzy, nie ma tzw. chemii, czujemy rozczarowanie i złość, bo straciliśmy czas. Lepiej, więc oszczędzić sobie tego uczucia i jak najszybciej skonfrontować swoje wyobrażenia z rzeczywistością.
Ewa; 2015-07-03 12:18:58 
randka w realu to super wazny krok. Nie uwazam, ze przez siec trzeba sie super dlugo poznawac. Po prostu ja najdalej po tygodniu sie umawiam. Zawsze jestem ostrozna, choc z mydwoje jeszcze nei poznalam zadnego oszoloma, sami sympatyczni faceci. Przeniesienie znajomosci do reala to naprawde podstawa by sie lepeij poznac a nie tylko zyc w utopii i mzonkach o parnterze, ktory faktycznie moze byc wlasnie zupelnie inny. Konfrontacja sieci z realem, to trzeba zrobic od razu, a wtedy szanse na zwiazek rosna jak jest iskra oczywiscie
Megan; 2015-05-05 11:35:20 
o tak, nie ma to jak sie zakochac w wyobrazeniu o kims a potem na spotkaniu peka banka mydlana. Fakt, lepie od razu sie spotkac i pozostawic fantazji innne pola dzialania...
Alicja; 2015-04-07 10:24:10 
psycholog ma racje, nie ma co miec za duzych oczekiwan. Z nich moze byc tylko rozczarowanie. Lepiej na trzeźwo konfrontowac od razu internetową znajomosc z rzeczywisctoscią
poszukujący mądrze; 2015-04-02 15:26:52 
Spiesz się powoli

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij