Biuro matrymonialne > Szukam żony

Szukam żony na całe życie

Szukam żony na całe życie
Cześć, tu Piotr. Kilka dni temu stuknęła mi trzydziestka i zorientowałem się, że kariera i pieniądze to nie wszystko, jestem bardzo samotny. Szukam żony, która w jesienny wieczór zaparzy mi gorącej herbaty i upiecze pyszny placek z truskawkami. A ja zrewanżuję się całkowitym oddaniem." Piotr K., lat 30, Grunwald

Poszukiwania żony przez Internet

Znajdź żonę w MyDwoje.pl, zakochaj się na zawsze

Jeśli myślisz: szukam żony, szukam kobiety na dobre i na złe, najlepiej na całe życie, szukam partnerki, towarzyszki, dołącz do nas! Nasze  internetowe biuro matrymonialne pomogło poznać się przez internet wielu parom małżeńskim, przeczytaj historie: małżeństwa z Internetu. Mówi się nawet, że internetowe małżeństwa są szczęśliwsze. Ty także możesz wybierać w sekcji ogłoszenia matrymonialne kobiet ze zdjęciem kandydatki na Twoją przyszłą żonę. Powiedz stanowczo szukam przyjaciółki. Zacznij dziś szukać aktywnie żony, obejrzyj nasze anonse kobiet - Twarze MyDwoje. Jeśli jesteś sam i od jakiegoś czasu szukasz kobiety na stałe, żony, wybierz nasze nowoczesne biuro matrymonialne.  Nasz serwis pomoże Ci odnaleźć miłość, żonę pasującą do Ciebie. MyDwoje to sprawdzony adres. Opinie Użytkowników świadczą o odnoszonych sukcesach. Zaufaj nam, jak inni single, których opinie o MyDwoje świadczą o tym że solidnie działamy i pomożemy Ci znaleźć żonę.

Nie mów: szukam żony, a znajdź małżonkę

Tu czekają na Ciebie liczne oferty kobiet w każdym wieku, które pragną poznać partner i wyjść za mąż. Będziesz miał stały dostęp do najnowszych ofert ze zdjęciami w zakładce nowe ogłoszenia matrymonialne kobiet oraz oferty kobiet online. Będziesz otrzymywał codziennie nowe oferty atrakcyjnych kobiet ze zdjęciami. Z abonamentem będziesz mógł oglądać profile kandydatek na żonę i zapraszać panie do kontaktu. Możesz zapraszać także panie bez abonamentu, gdyż one będą mogły odpisać na Twój list i umówić się z Tobą na randkę. Poszukując partnerki na stałe, żony, ważne jest dla Ciebie, by osoba ta do Ciebie pasowała nie tylko pod względem wizualnym i podobała się Tobie. Proponujemy także Test Doboru Partnerskiego, który sprawdza dopasowanie Waszych osobowości. Skorzystaj z tej bezpłatnej profesjonalnej analizy osobowości i dowiedz się więcej o swoich potrzebach i partnerce, która będzie do Ciebie pasować i może uczynić Cię szczęśliwym mężczyzną.  W MyDwoje proponujemy Ci tylko poważne oferty matrymonialne. Nasze oferty pań są starannie weryfikowane. Nasi użytkownicy mogą odebrać certyfikat wiarygodnego profilu, aby podkreślić swoje uczciwe zamiary. Są to osoby, których dane zweryfikowaliśmy z ich dowodem osobistym.


Ogłoszenia matrymonialne kobiety 18 - 25 lat


Ogłoszenia matrymonialne kobiety 26 - 35 lat

Ogłoszenia matrymonialne kobiety 36 - 45 lat

Ogłoszenia matrymonialne kobiety 46 - 55 lat

Ogłoszenia matrymonialne kobiety 56 - 66 lat

Ogłoszenia matrymonialne kobiety 66+ lat

Czytaj także, jeśli pragniesz znaleźć żonę:

Sposób na oświadczyny

Małżeństwo w świetle prawa

Małżeństwo - życiowa decyzja

Małżeństwo z rozsądku

Kryzys małżeński

Aby małżeństwo miało szansę

Nowożeńcy - Małgorzata i Cezary

Rola współczesnej kobiety


Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij