Biuro matrymonialne > Szukam przyjaciółki

Szukam przyjaciółki na życie

Szukam przyjaciółki na życie
Mówisz: szukam przyjaciółki? Chodź na imprezy dla Singli, ale także zarejestruj się w MyDwoje.pl. Tu znajomości internetowe są szansą na przyjaźń. Wypełnij nasz profesjonalny Test Doboru Partnerskiego, a dzięki zgodności osobowości znajdziesz wieloletnią przyjaciółkę.

Szukam przyjaciółki, która mnie zrozumie

Zarejestruj się w MyDwoje i zobacz, jaką przyjaciółkę Ci proponujemy!

Oferty dla Ciebie, jeżeli szukasz przyjaciółki


Szukam przyjaciółki, sam też będę dobrym kumplem

Biuro matrymonialne MyDwoje.pl często otrzymuje listy od samotnych mężczyzn szukających przyjaciółki na życie:
 
Nie będę pisał, jaki to jestem samotny, jak lubię podróże, jak uprawiam sporty i jak chciałbym w końcu poznać tę jedyną partnerkę. Tak pisze pewnie każdy i każdy wydaje się być tu taki sam. Ja dostałem Abonament 14 dni dla przyjaciela od mojej starej znajomej. A ponieważ od dawno mówiłem, że szukam kobiety, czy nawet  szukam żony to ona sprezentowała mi ten miły przyjacielski upominek. Trochę mi było głupio, ale postanowiłem wykorzytać i zarejestrować się na Waszym portalu dla samotnych. Pomyślałem, że napiszę, że szukam przyjaciółki, bo uważam, że to bardzo dobry początek wszystkiego. Znam ludzi, który żyli w namiętnych związkach, a po ostrych kłótniach, zdradach czy innych problemach, nagle się rozstawali i z dnia na dzień tracili kontakt. Jednego dnia słodkie słówka, wypady za miasto, randki, a drugiego dnia się nie znają. Dla mnie to nie do zaakceptowania – otworzyć się przed kimś, a potem zostać porzuconym bez słowa. Myślałem, że tak zachowują się nastolatki, ale okazuje się, że mnóstwo dorosłych postępuje w te sposób. Trudno człowiekowi z takich rozstań się dźwignąć, dlatego ja szukam przyjaciółki, szukam miłości i będę bardziej szczęśliwy, jeśli uda mi się z kimś naprawdę zaprzyjaźnić, niż deklarować wielkie uczucie, nastawiać się na nie wiadomo co, a później zostać samemu i czuć się oszukanym/.

Mam nadzieję, że gdzieś jest kobieta, która tak samo jak ja ma dobre zamiary, szczere intencje i chciałaby nawiązać nową znajomość.

Myślę, że jestem ciekawym człowiekiem i dobrym materiałem na kumpla, przyjaciela. Można na mnie liczyć, lubię pomagać potrzebny i
szukam partnerki, szukam dziewczyny, która to doceni. Zawsze staram się zobaczyć, że szklanka jest w połowie pełna, a nie w połowie pusta. Mówią, że jestem optymistą, ale ja myślę raczej, że co nas nie zabija, to nas wzmacnia i trzeba się cieszyć każdym dniem. Chciałbym z kimś dzielić swoje spostrzeżenia, wymieniać się poglądami, dyskutować, spacerować, jeść pizzę, oglądać filmy i pomagać sobie nawzajem, a czego na pewno nie chcę, to żeby kobieta uznała, że to jest tylko taki sobie związek bez zobowiązań. Wiem, że nawet w tak zabieganym świecie, jak dzisiejszy da się coś takiego wypracować, spotykać nie tylko w sieci, ale także w rzeczywistości i zdobywać się na miłe gesty względem innych.

Liczę na portal MyDwoje.pl, że dopomoże moim staraniom i w końcu znajdę kogoś, kto podzieli moje nastawienie do świata i do innych i będzie nam jakoś raźniej. Nie jestem męczący, nie napraszam się nigdy, wyznaję zasadę mojej starej babki – tam gdzie cię lubią rzadko chodź, a gdzie nie lubią – wcale nie chodź. Choć prawdą jest, że 
gdy singiel traci przyjaciół to sie naprawdę zaczyna odczuwać samotność. Kobieta nie będzie musiała się obawiać, że będę miał nieszczere intencje, bo wszystko mam wypisane w oczach, jeśli mam chęć na bliższe spotkanie czy pójście o krok dalej, to o tym mówię otwarcie. Każdy wyznacza swoje granice i inni powinni to szanować. Sam mam swoje i chciałbym, aby moja przyjaciółka potrafiła je zaakceptować. Często, jak to się mówi, byłem „za dobry” dla innych, ale pomimo ostrzegawczych rad znajomych, dalej brnąłem w niektóre relacje w nadziei, że znajdę przyjaźń. Wierzę w to, że dobro wraca i pewnego dnia wróci to, co dałem innym także do mnie. Staram się żyć wedle prostych zasad, które w praktyce nie są wcale łatwe do stosowania, ale tak mi lepiej w życiu, w zgodzie ze sobą i innymi. Nie lubię być do niczego zmuszany, tak samo nie lubię przymuszać do czegoś innych, od jedzenia, przez spotkanie, po robienie czegoś ”bo wypada”, „bo obiecałaś”, „bo cie proszę”. Każdy jest wolny i ma prawo do swoich wyborów. Chciałbym spotkać kobietę, która choć trochę myśli tak jak ja. Czy możecie mi taką dziewczynę znaleźć?

Znajomości internetowe szansą na przyjaźń

Piszesz w swoim liście, że przyjaźń to bardzo dobry początek wszystkiego. To mądre zdanie określa pragnienia wielu współczesnych ludzi. Zajęci karierą i licznymi obowiązkami, zabiegani  – tęsknią jednak za bliskością i ciepłymi relacjami z drugim człowiekiem. A równocześnie chcą mieć dużo wolności, niezależności i samodzielności. Niezobowiązujące, ale miłe, pełne wzajemnej akceptacji i bliskie związki z innymi – zwane powszechnie przyjaźnią – wydają się im najodpowiedniejsze. Nie żona, nie partnerka na stałe – to właśnie przyjaciółka jest w sam raz, a przyjaźń z kobietą niesie nowe możliwości spełnienia potrzeby bliskości. Samotny mężczyzna nawiązując znajomości internetowe ma dużą szansę by znaleźć przyjaciółkę.

Chodź na imprezy dla Singli i… zarejestruj się w MyDwoje już dziś

Aby poznać nowe osoby, chodź na imprezy dla Singli, tam możesz szybko się zorientować, czy nowo poznana koleżanka „nadaje na tych samych falach”. Ale jeszcze lepszym pomysłem jest szukanie przyjaciółki w internetowym biurze matrymonialnym MyDwoje.pl, bo tu masz duże szanse na poznanie kobiety, z którą połączy Cię zgodność osobowości. Zarejestruj się bezpłatnie w MyDwoje i zaprezentuj się ciekawie. Znajdź wieloletnią przyjaciółkę, która będzie Cię dobrze rozumiała! Wypełnij nasz profesjonalny Test Doboru Partnerskiego, który zagwarantuje Ci właściwe do Twoich oczekiwań dobranie ofert.

Dlaczego warto szukać partnera w Internecie?

Mając konto w MyDwoje.pl, zyskujesz szansę na:

  • znalezienie przyjaciółki
  • partnerstwo i zaufanie
  • trwałą relację
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij