Biuro matrymonialne > Szukam partnerki

Szukam partnerki na życie

Szukam partnerki na życie
Jeżeli szukać partnerki, to tylko z internetowym biurem matrymonialnym MyDwoje.pl, wypełniając Test Doboru Partnerskiego i otrzymując sprawdzone oferty osób mających cechy charakteru ważne dla Ciebie w związku partnerskim oraz poznając Wasze obszary zgodności osobowości.

Pragnę poznać kobietę, partnerkę, moją Jedyną

Szukam partnerki 18 - 25 lat
Szukam partnerki 26 - 35 lat
Szukam partnerki 36 - 45 lat
Szukam partnerki 46 - 55 lat

Szukam partnerki 56 - 66 lat

Szukam partnerki 66 lat +

Szukasz partnerki na dobre i złe? Daj sobie szansę z MyDwoje.pl

Serwis MyDwoje.pl regularnie otrzymuje listy od Użytkowników, którzy szukają na poważnie partnerki na życie lub po prostu mówią szukam dziewczyny. Bardzo cenimy sobie refleksje osób, które zdecydowały podzielić się z nami swoimi opiniami lub opowiedzieć nam, jak znalazły miłość w MyDwoje.pl. Poniżej prezentujemy jeden z listów:

Chciałbym zawiesić na razie swoje konto na portalu MyDwoje.pl, ponieważ spełniło się moje marzenie – poznałem dziewczynę, z którą planujemy zamieszkać. A wszystko to zaczęło się od napisania jednej krótkiej wiadomości, później od słowa do słowa, uznaliśmy, że mamy wiele wspólnego i kto nie ryzykuje, ten nic nie ma – postanowiliśmy się spotkać, trzy miesiące po pierwszym napisaniu. Oboje stresowaliśmy się jak dzieci, bo co innego jest pisać o sobie „jestem zabawny”, „lubię dobre kino”, a co innego pokazać tą swoją zabawność i to kino, które uważamy za dobre. Magda i ja przez pierwszych kilka chwil nie wiedzieliśmy co powiedzieć – to obojgu nam wydało się szczere i postanowiliśmy się jeszcze raz umówić. Za drugim razem było lepiej, trochę nabraliśmy pewności siebie i zrobiliśmy sobie mały wypad za miasto. Okazało się, że mamy podobny gust – zrobiliśmy w kawiarni test i Magda zamówiła kawę i deser dla mnie, a ja dla niej. Obojgu nam smakowało i zastanawialiśmy się, jak z tak bogatego menu udało nam się odczytać to, na co ma ochotę druga osoba. To był pierwszy znak, który sprawił, że nie chcieliśmy zakończyć na tym jednym spotkaniu. Nie poszliśmy do planowanego kina, bo tak dobrze nam się rozmawiało i nie chcieliśmy tracić czasu na oglądanie, gdy tyle ciekawych rzeczy mieliśmy sobie do opowiedzenia. Oczywiście nie było wspomnień z dzieciństwa i wszystkich bolączek z pracy, każdy chciał zaprezentować się jak najlepiej i jak najwięcej zapamiętać o drugiej osobie. Na dzień po tym spotkaniu pisaliśmy do siebie codziennie, a ja czułem, że to coś więcej, niż kolejna krótka znajomość. Magda okazała się być świetną i zabawną dziewczyną, która wydała mi się jeszcze lepsza i ciekawsza, niż samo wyobrażenie jej osoby przed spotkaniem. Opis był bardzo skromny, a ona ma mnóstwo zalet i ciekawych cech, których nie chciała odkrywać dla każdego na portalu.

W związku z tym, że chcemy spróbować żyć we dwoje i zamieszkać ze sobą, na tę chwilę nie szukam partnerki, gdyż mam wielką nadzieję, że ją znalazłem. Nie chcę wychodzić na osobę naiwną, która ledwo co się spotkała, a już wiąże z drugim człowiekiem wielkie nadzieje, ale każdy ma prawo spróbować szczęścia i chcę zaryzykować. Nie wiem, czy gdzieś indziej znalazłbym taką dziewczynę, jak Magda, dlatego cieszę się, że zaryzykowałem i założyłem tu konto. Cieszy mnie też to, że nie musimy zmieniać pracy, ani innych kwestii, bo jesteśmy z tego samego miasta. Aż dziw, że nigdy wcześniej się nie spotkaliśmy, nawet przelotnie. Magda mówi, że widocznie tak miało być i ja chyba też się do tego przychylam. Często to, czego tak długo szukamy jest na wyciągnięcie ręki, ale nie wykorzystujemy wszystkich możliwości, jakie są do naszej dyspozycji. Tak było ze mną – szukałem winy w sobie, chodziłem na szybkie randki, zamiast napisać o sobie w internecie i pozwolić szczęściu się znaleźć. Chciałbym życzyć tym, którzy stracili nadzieję, bądź nie dowierzają, że coś dobrego ich jeszcze w życiu spotka, aby się im udało. Czasami szczęście jest za rogiem, czasami uczucie spada na nas nagle, gdy się niczego nie spodziewamy.

Szukaj partnerki z internetowym biurem matrymonialnym

Niezwykle cieszą nas wszystkie więści od mężczyzn, którzy poznali swoją partnerkę przez nasze internetowe biuro matrymonialne Dzięki temu, że wypełniliście nasz profesjonalny Test Doboru Partnerskiego, tylko poważne oferty matrymonialne które przygotowaliśmy dla Was są dopasowane pod względem zgodności charakterów i życiowych wartości. Przyznasz sam, że to znacznie ułatwia szukanie partnerki. Jeśli szukasz partnerki na stałe, nie chcesz przeżywać kolejnych rozczarowań z powodu niedopasowania lub powierzchowności relacji, dołącz do MyDwoje.pl – serwisu dla osób na poważnie poszukujących stałego związku.

Jeśli chcesz szukać miłości – znajdziesz ją z MyDwoje.pl

Każdy ma prawo powiedzieć: szukam miłości i każdy sposób jest dobry, by ją znaleźć. A najlepszy jest oczywiście sposób najskuteczniejszy. Profesjonalny, poparty badaniami psychologicznymi, potwierdzający zgodność osobowości i wszystkie cechy charakteru ważne w związku partnerskim. Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl daje Ci nieograniczone możliwości. Cierpliwie i wytrwale szukaj partnerki, mając stały dostęp do tysięcy ofert. Szukaj aktywnie, bądź otwarty na nowe znajomości. Zarejestruj się bezpłatnie, zaprezentuj ciekawie i znajdź partnerkę z MyDwoje.pl

Oferty dla Ciebie, jeżeli szukasz partnerki:

Jak szukać miłości w Internecie?
Szukam partnerki, która chce tradycyjnego podziału ról

Jestem samotnym ojcem i szukam partnerki
Jak szukać, aby znaleźć?

Mając konto na MyDwoje.pl, zyskujesz szansę na:

  • znalezienie odpowiedniej partnerki
  • gorące uczucie
  • trwałą relację

> Zarejestruj się w MyDwoje i sprawdź, jaką partnerkę Ci proponujemy!


Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz lub zadzwoń do nas
Tel: (22) 201 25 89
w dni powszednie 11:00-16:00Fax: (22) 201 25 87


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij