Samotni ojcowie poszukiwani!

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Samotni ojcowie szukają miłości w internecie

Samotni ojcowie poszukiwani!
"Ojciec to mężczyzna, który ma własne dziecko lub dzieci” - taką definicję słowa ojciec daje nam Encyklopedia PWN. W Serwisie MyDwoje.pl również samotni ojcowie poszukują partnerki, co więcej, samotni ojcowie poszukiwani są przez liczne grono naszych Użytkowniczek poszukujących miłości. W dobie rozwodów i rodzin mieszanych przytoczona encyklopedyczna definicja ojca nie oddaje jednak wielu aspektów ojcostwa i potrzeb mężczyzn, którzy będąc ojcami, pragną wychować swoje dzieci otaczając je miłością i opieką, jednocześnie nie chcąc pozostać samotnymi rodzicami, lecz myślą o nowym dobrym harmonijnym związku, który stworzą z kochającą i akceptującą przeszłość partnera kobietą.

Mężczyzna samotnie wychowujący dziecko

W powszechnej opinii samotne ojcostwo wzbudza zaufanie, dlatego samotni ojcowie tak chętnie poszukiwani są przez nasze Użytkowniczki i nie tylko. Kobieta, która spotyka samotnego ojca, dostaje komunikat: stateczny i odpowiedzialny mężczyzna, który pomimo przeciwieństw losu niesie na rękach swoje dziecko. To jasny sygnał - ten mężczyzna jest godny zaufania i bez wątpienia będzie dobrym ojcem także dla moich lub naszych dzieci. Warto więc znaleźć czas na poszukiwanie wymarzonej partnerki. Nie masz pomysłu jak ją znaleźć? Dobra strona dla samotnych to jest to! Wybierz internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl, a Twoje szanse na znalezienie miłości wzrosną.

Zalety samotnych ojców

W tym miejscu pragniemy przytoczyć fragment opracowania "Ojcowie i Ojcostwo" przygotowany przez prof. dr hab. Ewę Zielińską, w którym nie tylko mężczyźni doceniają zalety ojcostwa, gdzie mężczyzna jest - pierwszym opiekunem, jak również młode kobiety wypowiadają się o nich z podziwem: "(...) Ojcowie opiekujący się dziećmi jak zaletę wymieniają też fakt, że poprzez doświadczenie, które najczęściej jest doświadczeniem kobiet, poprzez częsty kontakt z kobietami opiekującymi się dziećmi, nauczyli się lepiej rozumieć kobiety: Otworzyło mnie to gdzieś na inne kobiety, bo mogę gadać z nimi o dzieciach godzinami. To też dla innych kobiet jest szokiem. A szok jak wiadomo czasami wpływa pozytywnie na relacje. Bo kobieta się pyta, co za gość, co za gość - Leszek

Samotny ojciec szuka partnerki

Społeczeństwo na ogół patrzy na samotnego ojca z podziwem. Samotny ojciec poszukujący partnerki, myśli: "jestem samotny, szukam partnerki", ale jednocześnie potrafi sam zaopiekować się swoim dzieckiem. Ojcostwo nie jest już tematem tabu, a i sami mężczyźni coraz częściej i z dumą przyznają się do pełnienia roli stereotypowo przypisanej wyłącznie kobietom. To samo społeczeństwo wydaje również krzywdzące opinie na temat samotnego ojcostwa, co później skutkuje utrwalaniem się niesprawiedliwych stereotypów. Role społeczne w rodzinie mogą być kwestią umowną i bezsprzecznie mężczyzna podołać trudom macierzyństwa, a raczej ojcostwa. Pozostaje tylko pytanie, czy na pewno chce temu podołać samotnie, skoro samotni ojcowie poszukiwani są przez wiele kobiet pragnących stworzyć stały związek?

Czy mężczyzna samotnie wychowujący dziecko, znajdzie kobietę gotową zaakceptować jego przeszłość? W Serwisie MyDwoje.pl prowadzimy stale analizę potrzeb i oczekiwań wśród poszukujących partnera kobiet i mężczyzn. Oto jak przedstawia się akceptacja mężczyzn z dziećmi wśród pań w Serwisie MyDwoje.pl, które aktywnie szukają miłości. W poniższej statystyce ograniczyliśmy wspomnianą grupę tylko do pań w wieku 23-45 lat, gdzie kwestia wychowania i ewentualnie urodzenia własnych dzieci ma duże znaczenie. Zatem jeśli nasz Użytkownik - samotny ojciec poszukujący partnerki, z pewnością z zainteresowaniem przyjrzy się poniższym wykresom.

Kobiety akceptują samotnych ojców

Statystyki MyDwoje.pl pokazują, że kobiety w wieku 23-45 poszukujące partnera w przeważającej większości (61%) akceptują mężczyzn posiadających już potomstwo. Więcej niż co druga kobieta zdecydowałaby się na związek z mężczyzną z dzieckiem. Wśród kobiet pragnących mieć dziecko z nowym partnerem aż 38% zaakceptowałoby, gdyby partner posiadał już swoje dziecko lub dzieci z wcześniejszego związku. Akceptacja partnera z dzieckiem jest zaś regułą (91%) wsród kobiet w tej samej grupie wiekowej, które nie chcą posiadać własnych dzieci. Zaskakujący jest także wynik, jak wielka jest akceptacja dzieci partnera wśród kobiet niezdecydowanych, czy pragną mieć swoje dzieci. Wśród pań, które decyzję o wspólnych dzieciach uzależniają od woli partnera, aż 77% zaakceptowałoby, gdyby partner posiadał już własne dzieci. A zatem Panowie, tak wiele w Waszych rękach! Dzieci nie są przeszkodą, gdy zechcecie budować  szczęśliwy związek z nową partnerką.

samotni ojcowie poszukiwani statystyka MyDwoje.pl

Statystyka MyDwoje.pl z dnia 7.04.08

       
Kobiety w MyDwoje w zależności od deklarowanej chęci posiadania dzieci

tak - chcę mieć dzieci
nie - nie chcę  mieć dzieci
zależy od partnera (czy będziemy mieć dzieci)
nie wiem (czy chcę mieć dzieci)

Słupki pomarańczowe obrazują panie, które akceptują dzieci u nowo poznanego partnera (słupki szare - brak  akceptacji).

Portal dla Singli MyDwoje dba o potrzeby samotnych matek i ojców, odpowiednio dopasowując dobór ofert. Rodzicom nie proponujemy ofert osób, które wykluczają posiadanie dzieci.

Czytaj także o samotnych ojcach:

Samotny tata wchodzi w nowy związek

Rola mężczyzny a rodzina

Ojciec w domu, czyli o roli mężczyzny w rodzinie


 
Komentarze (23)

Samotni ojcowie poszukiwani!  - dodaj komentarz
Mr; 2018-06-25 01:07:35 
Poszukuję faceta z Krakowa samotnego tatę
Jacek sam; 2017-07-16 14:39:09 
komentarz usunięty przez moderatora
facet; 2017-04-16 21:39:54 
te gadki o tym, że samotni ojcowie sa poszukiwanie to mit...kobiety ledwo dowiedzą się, że facet wychowuje dziecko, to zaraz zmykają.
Edward ; 2017-03-28 22:54:42 
Kobiety tylko na pieniadze patrza bo jakby sie nie dziwic to jest najwazniejsza rzecz, glowa mnie boli od tych komentarzy.
Pola; 2015-11-30 00:09:48 
Myślę, że samotny ojciec jest wartościowym mężczyzną. Sam fakt, że wychowuje samotnie dziecko i daje sobie radę, dobrze o nim świadczy. Raczej żaden sąd nie powierzyłby mu opieki nad dzieckiem, gdyby był alkoholikiem, prowadzącym hulaszczy tryb życia. To że mężczyzna ma dziecko nie ma dla mnie żadnego znaczenia, również akceptuje takich mężczyzn, bo z pewnością są odpowiedzialni, mają poukładane w głowach, pragną stałego związku.
Gośka; 2015-10-28 15:55:42 
...rozwinęła się dyskusja chyba nie na temat...

CO SIĘ STAŁO Z MIŁOŚCIĄ?
gDZIE zAGINĘŁA wOLA wALKI O pRZETRWANIE pRAWDY O UNIWERSALNYM PRZESŁANIU ŻYCIA ...

miłość nie musi być archetypem, ani tęsknotą /MOŻE ISTNIEĆ W TAKIEJ POSTACI W TEATRZE, NA WYSTAWIE, W MUZEUM... chodzi o to, by sensownie i logicznie budować partnerstwo -nowoczesny, swój autorsko model współżycia, oddania i partnerstwa
pol; 2015-08-01 16:19:03 
komentarz usunięty przez moderatora
SamotnaMłodaMama; 2015-06-26 20:38:39 
Chętnie poznam samotnego tatę, mam córcie 15 msc i smutno nam samym iść tą ciężką drogą która kieruje do nieznanej przyszłości..
gregor74; 2015-06-07 19:10:31 
komentarz usunięty przez moderatora
Dudzia; 2015-05-07 13:17:12 
moim skromnym zdaniem kobiety nie za bardzo rwą się do panów, którzy co miesiąc muszą płacić na dzieci z poprzednich związków. jesli kobieta chce mieć bankomat - jak twierdzi Wiktor - to raczej szuka takiego bez zobowiązań finansowych wobec kogokolwiek.
dużo jest kobiet które szukaja mężczyzny z dzieckiem - i to z różnych względów - może same nie moga mieć dzieci, może chcą mieć ich dużo, a nie mają już ochoty na kolejne porody, a może (tak jak ja) uważają, że jeśli obie strony mają dzieci to wiedzą jaki to obowiązek, poświecenie, cięzka praca i dzięki temu można liczyć na lepsze zrozumienie.
a że oprócz tego obie płcie chciałby aby przy okazji ten tatuś albo mamusia też odpowiednio się prezentował/ła to chyba zupełnie ludzkie i nie ma w tym nic złego i nie trzeba tego nikomu wytykać. podobnie jest z kwestiami finansowymi - ja chcę aby mój partner był na odpowiednim poziomie finansowym i to nie dlatego, ze jestem zachłanna paniusią z mega zachciankami tylko zwyczajnie ja jestem samodzielna i nie mam ochoty utrzymywac kolejnego lewusa.
nie wiem czemu ludzie pryskają na około żółcią - ja doświadczyłam bardzo wiele złego, ale nie widzę sensu niszczyć teraz wszystkich mężczyzn. jeśli trafię na 10 zgniłych jabłek to czy jest to wystarczająca podstawa do wydania osądu, że cały sad jest zgniły?

1-10 | 11-20 | 21-23 |

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz lub zadzwoń do nas
Tel: (22) 201 25 89
w dni powszednie 11:00-16:00Fax: (22) 201 25 87


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij