Samotni ojcowie poszukiwani!

Samotni ojcowie szukają miłości w internecie

Samotni ojcowie poszukiwani!

Jestem samotny, szukam partnerki

"Ojciec to mężczyzna, który ma własne dziecko lub dzieci” - taką definicję słowa ojciec daje nam Encyklopedia PWN. W Serwisie MyDwoje.pl niejeden samotny ojciec szuka partnerki, co więcej, samotni ojcowie poszukiwani są przez liczne grono naszych Użytkowniczek, które szukają miłości. W dobie rozwodów i rodzin mieszanych przytoczona encyklopedyczna definicja ojca nie oddaje jednak wielu aspektów ojcostwa i potrzeb mężczyzn, którzy są ojcami, pragną wychować swoje dzieci otaczając je miłością i opieką, ale jednocześnie nie chcą pozostać samotnymi ojcami, lecz myślą o nowym dobrym harmonijnym związku, który stworzą z kochającą i akceptującą przeszłość partnera kobietą. Jeśli zna prawdę znudziły Ci się kolory samotności zrób sobie prezent dla Singla! W Serwisie MyDwoje.pl jest niejeden mężczyzna samotnie wychowujący dziecko, który deklaruje: jestem samotny, szukam partnerkiWażne jest podejście na serio. Czas na zakochanie - różowy początek we dwoje.

Mężczyzna samotnie wychowujący dziecko

W powszechnej opinii mężczyzna samotnie wychowujący dziecko przede wszystkim wzbudza zaufanie, dlatego samotni ojcowie poszukiwani są przez nasze Użytkowniczki i nie tylko. Kobieta, która spotyka samotnego ojca, dostaje komunikat: stateczny i odpowiedzialny mężczyzna, który pomimo przeciwieństw losu niesie na rękach swoje dziecko. To jasny sygnał - ten mężczyzna jest godny zaufania i bez wątpienia będzie dobrym ojcem także dla moich lub naszych dzieci. Warto więc znaleźć czas na poszukiwanie wymarzonej partnerki. Nie masz pomysłu jak ją znaleźć? Zastanów się choćby jak inni szukają miłości? Pomyśl dlaczego się zakochujemy? - tak zacznie się Twój sukces!

Samotny ojciec szuka partnerki

Społeczeństwo także patrzy na samotnego ojca z podziwem. Samotny ojciec szuka partnerki, myśli: "jestem samotny, szukam partnerki", ale jednocześnie potrafi sam zaopiekować się swoim dzieckiem. Ojcostwo nie jest już tematem tabu, a i sami mężczyźni coraz częściej i z dumą przyznają się do pełnienia roli stereotypowo przypisanej wyłącznie kobietom. To samo społeczeństwo wydaje również krzywdzące opinie na temat samotnego ojcostwa, co później skutkuje utrwalaniem się niesprawiedliwych stereotypów. Role społeczne w rodzinie mogą być kwestią umowną i bezsprzecznie mężczyzna podołać trudom macierzyństwa, a raczej ojcostwa. Pozostaje tylko pytanie, czy na pewno chce temu podołać samotnie, szczególnie teraz, gdy wiesz, że samotni ojcowie poszukiwani są przez wiele kobiet pragnących stworzyć stały związek?

Czy mężczyzna samotnie wychowujący dziecko, który deklaruje: jestem samotny, szukam partnerki, znajdzie kobietę gotową zaakceptować jego przeszłość? W Serwisie MyDwoje.pl prowadzimy stale analizę potrzeb i oczekiwań wśród poszukujących partnera kobiet i mężczyzn. Oto jak przedstawia się akceptacja mężczyzn z dziećmi wśród pań w Serwisie MyDwoje.pl, które aktywnie szukają miłości. W poniższej statystyce ograniczyliśmy wspomnianą grupę tylko do pań w wieku 23-45 lat, gdzie kwestia wychowania i ewentualnie urodzenia własnych dzieci ma duże znaczenie. Jeśli więc nasz Użytkownik - samotny ojciec szuka partnerki, z pewnością z zainteresowaniem przyjrzy się poniższym wykresom.

Samotni ojcowie poszukiwani

W tym miejscu pragniemy przytoczyć fragment opracowania "Ojcowie i Ojcostwo" przygotowany przez Prof. dr hab. Ewę Zielińską, w którym nie tylko mężczyźni doceniają zalety ojcostwa, gdzie mężczyzna jest - pierwszym opiekunem, jak również młode kobiety wypowiadają się o nich z podziwem: "(...) Ojcowie opiekujący się dziećmi jak zaletę wymieniają też fakt, że poprzez doświadczenie, które najczęściej jest doświadczeniem kobiet, poprzez częsty kontakt z kobietami opiekującymi się dziećmi, nauczyli się lepiej rozumieć kobiety: Otworzyło mnie to gdzieś na inne kobiety, bo mogę gadać z nimi o dzieciach godzinami. To też dla innych kobiet jest szokiem. A szok jak wiadomo czasami wpływa pozytywnie na relacje. Bo kobieta się pyta, co za gość, co za gość. (Leszek) (...)"

Serwis Doboru Partnerskiego MyDwoje dba o potrzeby samotnych matek i ojców, odpowiednio dopasowując dobór ofert. Rodzicom nie proponujemy ofert osób, które wykluczają posiadanie dzieci.

 Statystyka MyDwoje.pl z dnia 7.04.08

       

Kobiety w MyDwoje w zależności od deklarowanej chęci posiadania dzieci

tak - chcę mieć dzieci
nie- nie chcę  mieć dzieci
zależy od partnera (czy będziemy mieć dzieci)
nie wiem (czy chcę mieć dzieci)

Słupki pomarańczowe obrazują panie, które akceptują dzieci u nowo poznanego partnera (słupki szare - brak  akceptacji).  

Statystyki MyDwoje.pl pokazują, że kobiety w wieku 23-45 poszukujące partnera w przeważającej większości (61%) akceptują mężczyzn posiadających już potomstwo. Więcej niż co druga kobieta zdecydowałaby się na związek z mężczyzną z dzieckiem.

Wśród kobiet pragnących mieć dziecko z nowym partnerem aż 38% zaakceptowałoby, gdyby partner posiadał już swoje dziecko lub dzieci z wcześniejszego związku.

Akceptacja partnera z dzieckiem jest zaś regułą (91%) wsród kobiet w tej samej grupie wiekowej, które nie chcą posiadać własnych dzieci.

Zaskakujący jest także wynik, jak wielka jest akceptacja dzieci partnera wśród kobiet niezdecydowanych, czy pragną mieć swoje dzieci. Wśród pań, które decyzję o wspólnych dzieciach uzależniają od woli partnera, aż 77% zaakceptowałoby, gdyby partner posiadał już własne dzieci.

A zatem Panowie, tak wiele w Waszych rękach! Dzieci nie są przeszkodą, gdy zechcecie budować  szczęśliwy związek z nową partnerką.


                                      Serwis MyDwoje.pl

Serwis MyDwoje.pl zgadza się na przedruk tego artykułu w innych serwisach. Warunkiem publikacji jest umieszczenie pod artykułem następującej informacji wraz z linkiem do MyDwoje.pl:

Artykuł pochodzi z Poradnika w Serwisie Doboru Partnerskiego dla wymagających www.MyDwoje.pl

 

 

Komentarze (17)


dodaj komentarz
dodaj komentarz
pol; 2015-08-01 16:19:03 
komentarz usunięty przez moderatora
SamotnaMłodaMama; 2015-06-26 20:38:39 
Chętnie poznam samotnego tatę, mam córcie 15 msc i smutno nam samym iść tą ciężką drogą która kieruje do nieznanej przyszłości..
gregor74; 2015-06-07 19:10:31 
komentarz usunięty przez moderatora
Dudzia; 2015-05-07 13:17:12 
moim skromnym zdaniem kobiety nie za bardzo rwą się do panów, którzy co miesiąc muszą płacić na dzieci z poprzednich związków. jesli kobieta chce mieć bankomat - jak twierdzi Wiktor - to raczej szuka takiego bez zobowiązań finansowych wobec kogokolwiek.
dużo jest kobiet które szukaja mężczyzny z dzieckiem - i to z różnych względów - może same nie moga mieć dzieci, może chcą mieć ich dużo, a nie mają już ochoty na kolejne porody, a może (tak jak ja) uważają, że jeśli obie strony mają dzieci to wiedzą jaki to obowiązek, poświecenie, cięzka praca i dzięki temu można liczyć na lepsze zrozumienie.
a że oprócz tego obie płcie chciałby aby przy okazji ten tatuś albo mamusia też odpowiednio się prezentował/ła to chyba zupełnie ludzkie i nie ma w tym nic złego i nie trzeba tego nikomu wytykać. podobnie jest z kwestiami finansowymi - ja chcę aby mój partner był na odpowiednim poziomie finansowym i to nie dlatego, ze jestem zachłanna paniusią z mega zachciankami tylko zwyczajnie ja jestem samodzielna i nie mam ochoty utrzymywac kolejnego lewusa.
nie wiem czemu ludzie pryskają na około żółcią - ja doświadczyłam bardzo wiele złego, ale nie widzę sensu niszczyć teraz wszystkich mężczyzn. jeśli trafię na 10 zgniłych jabłek to czy jest to wystarczająca podstawa do wydania osądu, że cały sad jest zgniły?
; 2015-03-20 12:18:40 
jeśli chcesz to pogadamy o tym juz nie na forum.... mój numer to MECFED3D
wiktor; 2015-03-20 12:15:12 
wypisujecie cuda na swoich wizytowkach.. które sa kłamstwem.
Oszem szukacie.. samotnego ojca....ale nie takiego, który opiekuje sie dzieckiem... lecz takiego który jest sam i płaci alimenty..... no i bardzo subtelnie piszecie o swoich apetytach finasowych.... szukacie wsparcia... finasowego
samotna; 2015-03-20 11:44:21 
Wiktorze, a może Ty źle szukasz? może zweryfikuj swoje wymagania? Określony typ kobiet może szukać sponsora, ale większość z nas szuka partnera i poważnego związku, więc nie wrzucaj wszystkich do "jednego worka".
wktor; 2015-03-20 10:32:20 
NIe spotkałem tu jeszcze kobiety, ktora faktyczie chce związku. Panie traktują facetów jak bankomaty.
mak444; 2015-02-20 15:25:59 
komentarz usunięty przez moderatora
tv; 2015-02-09 15:37:56 
komentarz usunięty przez moderatora
ona; 2015-02-07 16:15:29 
Wiktor piszesz bzdury... samotni ojcowie tez wybrzydzaja w kobietach ,,,tylko ladnie pisza nic wiecej ...pozdrawiam
wiktor; 2015-01-11 18:23:46 
bzdura.. panie na tym forum szukają przede wszystkim bezdzietnych facetów /by cały czas im poświęcal/ z grubym portwelem
Andrzej; 2015-01-01 18:16:17 
komentarz usunięty przez moderatora
czarna; 2014-11-11 21:52:46 
witam,tak czytam i czytam i zastanawiam się czy tu uzyskam odpowiedź,gdzie mogę dać ogłoszenie,typu poznam samotnego faceta z dzieckiem? może ktoś coś podpowiedzieć?
AniaG; 2014-10-15 11:59:51 
Ja samotna matka zakochałam się w samotnym ojcu, który ma przy sobie córkę.Zaczęło się od zwykłych rozmów, połączyły nas podobne problemy. Z przyjaźni zrodziła się miłość. Dziś wiem, co to prawdziwa miłość, co to pomoc, szacunek, akceptacja. Dziękuję losowi, że pozwolił mi spotkać na swej drodze właśnie Jego.
Kasia; 2014-04-11 17:00:51 
Witam, jestem żoną faceta, który ma kawalerskie dziecko. Drogie PAnie, nawet najbardziej wspaniały związek może nie wutrzymać próby czasu. mój mąż, niestety, rozpuścił dziewczynkę strasznie. Ja jestem kłębkiem nerwów - tak w skrócie. Jeśli mogę dać radę - to zapewne nie dotyczy wszystkich osób samotnie wychowujących dzieci, ale ja nie weszłabymw to drugi raz, a nie jestem młodziutką dziewczyneczką nieznającą życia....
sdf; 2012-11-18 09:51:23 
Guzik prawda. Proponuje przeprowadzic te badania po roku czy pieciu wspolnego zycia i porownac wyniki. Na poczatku to nic nikomu nie przeszkadza - dopiero realne zycie weryfikuje tak naprawde co to znaczy byc z dzieciatym facetem.

Dołącz do nas!
e-mail:*
hasło:*
(min. 6 znaków)
powtórz hasło:*
Jesteś:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
Data urodzenia:*
Skąd znasz
mydwoje.pl?
*pole obowiązkowe
   *Akceptuję Regulamin oraz Politykę prywatności Serwisu
   Tak, chcę być informowany o trendach i ofertach specjalnych dla Singli. Rezygnacja jest możliwa w każdej chwili

lub
facebook register
Zadzwoń lub napisz do nas




tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 89


codziennie 9.00 - 24.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface