Biuro matrymonialne > Poradnik > Samotność > Samotny mężczyzna - ojciec > Samotni ojcowie poszukują partnerki

Samotni ojcowie poszukują partnerki

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Serwis matrymonialny MyDwoje.pl pomaga samotnym ojcom znaleźć miłość

Samotni ojcowie poszukują partnerki

Samotni ojcowie poszukują partnerki, gdyż nie zawsze chcą pozostać samotni, potrzebny jest im nowy związek. Samotne ojcostwo nie jest łatwe, dlatego internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl pomaga samotnym ojcom znaleźć miłość. Posługując się Testem Doboru Partnerskiego widzimy swoją rolę jako "inkubatora" silnych, dobrze dobranych związków i szczęśliwych rodzin. Twoje dziecko wychowane w pełnej rodzinie noszące w sobie dobre wzorce matki i ojca, będzie samo miało większą szansę na udane swoje związki. Magazyn GeoWissen opublikował w numerze 34/2008 badania dotyczące prawdopodobieństwa rozwodu dla osób z różnych środowisk i w różnych sytuacjach życiowych. Prawdopodobieństwo rozwodu osób, których rodzice się rozwiedli jest według Jochena Palusa autora tekstu o 52% większe niż osób wychowanych w pełnej rodzinie. Zainwestuj więc w przyszłość i szczęście Twojego dziecka i zadbaj, by Twój maluch wyrósł w pełnej rodzinie!

Sytuacja samotnych ojców w obliczu prawa

W Polsce rozpada się obecnie co trzecie małżeństwo. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w 1946 r. rozwodów było ok. 8 tys., a w roku 2007 aż 65 tysięcy. Wiele organizacji dochodzi ostatnio do głosu w obronie praw ojców. W polskim zwyczaju sądowniczym ojciec najczęściej bywa stroną pokrzywdzoną. Rzadko polskie sądy rodzinne w sprawach rozwodowych przyznają opiekę nad dzieckiem ojcu, choć, według kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, sytuacja samotnych ojców w obliczu prawa jest taka sama jak sytuacja matki, a więc oboje rodzice mają równe prawa do opieki nad dziećmi. Potrzebny jest zatem ktoś, kto stanie w obronie praw ojców. Samotni ojcowie często walczą o swoje prawa, niestety, często bezskutecznie. Na pewno wszyscy pamiętają wzruszający film „Tato”, z Bogusławem Lindą w roli głównej, który z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem walczył o prawa do swojej małej córeczki. Istnieje szereg prężnie działających stowarzyszeń, organizacji i fundacji, które za staj w obronie praw ojców. Chcą zmienić stereotyp i mentalność w kwestiach obyczajowych i prawnych samotnych ojców. Wspierają ich w tych trudnych dla nich chwilach. Ich misja ma jednak nie tylko charakter prawno-ekonomiczny, ale także socjologiczno-psychologiczny.

Samotni ojcowie nie zawsze chcą pozostać samotni

Czasem zdarza się, że z dnia na dzień mężczyźni stają się wdowcami. Śmierć bliskiej osoby pozostawia w sercu krwawiącą ranę i nie zawsze łatwo przychodzi pogodzenie się z tym ostatecznym faktem. Należy jednak pamiętać, że psychika człowieka skonstruowana jest w taki sposób, że po średnio dwóch latach żałoby po stracie, zaczyna wracać do równowagi, osiąga stan homeostazy, co powoduje, że wyzwala się naturalna gotowość do podejmowania nowych wyzwań i rozpoczęcia czegoś nowego, jak nowy związek, nowa miłość po śmierci współmałżonka. Nikt nie chce bowiem żyć samotnie, człowiek nie jest stworzony do życia w pojedynkę. Dlatego samotni ojcowie są namawiani przez psychologów do podjęcia inicjatywy i stworzenia nowego szczęśliwego związku. Portal dla Singli MyDwoje.pl dołącza się do ich sugestii. Jako pierwsi zwróciliśmy szczególną uwagę na fakt, że coraz częściej samotni ojcowie poszukują partnerki. Nasze doświadczenia wskazują też, że kobiety poszukujące partnera na całe życie, często deklarują w swoich profilach gotowość do przejęcia opieki nad potomstwem potencjalnego partnera. Często w swoich Wizytówkach dodają, że chętnie poznałyby pana z dzieckiem. Samotni ojcowie poszukiwani - potwierdza to statystyka!

Nowy związek, nowe życie

Gorąco zachęcamy wszystkich samotnych i samotnie wychowujących dzieci ojców do zadbania o siebie i o swoje szczęście. Nie bój się przyznać do swoich poszukiwań, coraz bardziej powszechne jest, że samotny tata wchodzi w nowy związek. Szczęśliwy, spełniony mężczyzna to także lepszy ojciec, nawet, gdy może być tylko "tatą na niedzielę". Podjęcie decyzji o aktywnym kreowaniu swojego życia i stwierdzenie:  "tak, jestem gotowy na nowy związek", zależy tylko od Ciebie. Zapraszamy do MyDwoje.pl. Sprawdzone oferty towarzyskie mogą być lepiej na ojcowską samotność i pierwszym krokiem do szczęśliwej rodziny, kobiety, która Cię zrozumie. Wszystkim Ojcom życzymy szczęścia i spełnionego ojcostwa!

Serwis Doboru Partnerskiego MyDwoje dba o potrzeby samotnych matek i ojców, odpowiednio dopasowując dobór ofert. Rodzicom nie proponujemy ofert osób, które wykluczają posiadanie dzieci. 
Komentarze (2)

Samotni ojcowie poszukują partnerki  - dodaj komentarz
Dorota; 2015-11-29 18:38:06 
Panie które stwierdzają, że chętnie weszłyby w związek z samotnym ojcem, pewnie zakładają, że ten ojciec ma tylko jedno dziecko, bo podejrzewam, że im więcej dzieci on posiada tym ma mniejsze szanse na znalezienie partnerki. Nie każda kobieta odważyłaby się wychowywać nie swoje dzieci, zwłaszcza jeśli ma już ona swoje lub chciałaby dopiero mieć. Na pewno dużo też zależy od tego w jakim wieku są dzieci samotnego ojca.
Gośka; 2015-10-28 15:26:47 
zupełnie nie wiem dlaczego, ale po przeczytaniu tego artykułu czuję Presję Przepraszania Za Rodzicielstwo i Odpowiedzialność

może powodują mną pobudki świadomości politycznych zmian i niepewna perspektywa rokowań dalszych przemian / może tylko wylewam wiadro pomyj na wszystko to, co w swojej wspaniałomyślności byłam w stanie wpisać w Wartość Bezwzględną Miłości

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij