Biuro matrymonialne > Szukam miłości

Szukam miłości trwałej, szczerej i prawdziwej na całe życie.

Szukam miłości trwałej, szczerej i prawdziwej na całe życie.
Od jakiegoś czasu szukasz miłości, bo zdecydowałaś się na stały związek i chcesz kochać trwale? Serwis Doboru Partnerskiego MyDwoje pomoże Ci znaleźć miłość w oparciu o dopasowanie charakterów i wartości życiowe. Już wkrótce się zakochasz na zawsze i spędzisz życie z partnerem, który będzie odpowiadał Ci pod każdym względem

Szukam miłości na dobre i na złe.

Szukasz miłości szczerej, na dobre i na złe, chcesz kochać trwale?

Biuro matrymonialne MyDwoje.pl otrzymuje listy od osób szukających miłości:

"Drogie MyDwoje! Mam na imię Ewa, szukam miłości, szukam drugiej połówkiszukam przyjaciela, bo niedawno rozstałam się z moim wieloletnim partnerem. Niestety, byliśmy źle dopasowani. W wielu kluczowych kwestiach mieliśmy kompletnie odmienne zdanie i pomimo wielu prób ratowania związku, postanowiliśmy rozstać się i szukać miłości z kimś, kto jest nam przeznaczony. Teraz czuję się bardzo samotna. Brak mi tej drugiej osoby, z którą połączyłoby mnie prawdziwe uczucie. Szukam miłości na dobre i na złe, kogoś z kim mogłabym dzielić radości i smutki. Szukam mężczyzny, który mnie zrozumie. Ważne jest dla mnie, aby partner był podobny do mnie pod względem charakteru, oraz żebyśmy mieli podobne cele życiowe. Priorytetem jest dla mnie założenie szczęśliwej rodziny. Interesują mnie głównie panowie z Wrocławia, ale nie wykluczam przeprowadzki do innego miasta, pracuję w wolnym zawodzie, więc przeprowadzka nie zrujnuje mojej kariery zawodowej. Przeglądałam wstępnie oferty MyDwoje i znalazłam już kilka ciekawych ofert matrymonialnych z Wrocławia. Jestem pełna pozytywnych myśli i mocno wierzę, że już wkrótce spotkam tu swoją wielką miłość :). Pozdrawiam."

Znajdź miłość i partnera, który do Ciebie pasuje

Droga Ewo, jesteś osobą samotną i mówisz, ze szukasz miłości na dobre i na złe, chcesz kochać trwale. Rozumiemy, że jest to dla Ciebie ważny moment w życiu, że zależy Ci na tym, by nie mówić wiecznie "szukam miłości", ale by ją wreszcie znaleźć! Serwis Doboru Partnerskiego MyDwoje pomoże Ci znaleźć miłość w oparciu o dopasowanie charakterów i wspólne wartości życiowe. Przeczytaj o tym, czym jest zgodność charakterów w praktyce. Jeżeli szczerze szukasz miłości, nasze internetowe biuro matrymonialne, przedstawi Ci ogłoszenia matrymonialne mężczyzn ze zdjęciem, osób na poważnie poszukujących miłości i stałego związku. Ewo, piszesz, że byliście źle dopasowani z byłym partnerem, pomożemy Ci znaleźć miłość i partnera, który do Ciebie pasuje w oparciu o psychologiczny Test Doboru Partnerskiego, kogoś kto mówi szukam dziewczyny. Dopasowanie charakterów gwarantuje trwały związek! Znajdź miłość z MyDwoje.pl już dziś!

Szukam miłości w Warszawie     Szukam miłości w Katowicach Szukam miłości w Łodzi
Szukam miłości we Wrocławiu    Szukam miłości w Poznaniu

Kochać trwale, znaleźć miłość na dobre i na złe

Nasza strona dla samotnych z wieloma ogłoszeniami matrymonialnymi może Ci pomóc, byś już wkrótce się poczula miłość i gorące uczucie i zapragnęła spędzisz życie z partnerem, który będzie odpowiadał Ci pod każdym względem. Zastanawiasz się, dlaczego warto szukać partnera w Internecie? Tu masz dostęp do wielu osób i jasno precyzujesz swoje potrzeby i oczekiwania. Piszesz, że chcesz znaleźć partnera, który będzie do Ciebie pasował i który będzie zdecydowany złączyć się z Tobą na całe życie. Z nami możesz to zrobić! Będziesz miała kogoś takiego u swego boku. Swoje poszukiwania możesz zawęzić do wybranego obszaru, ale możesz też dać szczęściu fory i zdecydować się na poszukiwania w całej Polsce lub choćby w sąsiednich województwach. Czasem, dla miłości, warto spędzić trochę czasu w pociągu lub za kierownicą. Rozważ też taką opcję. Jeżeli mówisz sobie szukam partnera wiesz zapewne, że miłość przedłuża życie i jest jego sensem! Z nami znajdziesz miłość swojego życia, partnera na dobre i na złe dni.
Ponadto mając konto na MyDwoje.pl zyskujesz szansę na:
  • prawdziwą miłość
  • stabilne uczucie
  • partnera na dobre i na złe
Zarejestruj się w MyDwoje i sprawdź, jakie oferty przygotowaliśmy dla Ciebie!

Czytaj także:

Samotni rodzice w poszukiwaniu miłości
Singiel z kompeksami szuka miłości
Strach przed miłością
Jak szukać miłości w Internecie?

 
Komentarze (4)

Szukam miłości trwałej, szczerej i prawdziwej na całe życie. - dodaj komentarz
Jutrzenka ; 2018-03-08 18:22:13 
komentarz usunięty przez moderatora
Berni_88; 2015-08-14 17:34:38 
komentarz usunięty przez moderatora
Ernest_; 2015-05-03 10:40:55 
Ja szukam prawdziwej miłości chyba już od liceum. Po maturze rostałem się z moja dziewczyną i przyznam, że kilka lat nie poznałem nikogo równie fajnego. Jestem na 4 roku studiów i myslę o stałej partnerce. W przyszłośći chcę mieć rodzine, wiec na studiach fajnie byłoby znaleźć miłośc. No coś szukam i szukam, aż dotarłem tu. życzcie mi powodzenia.
Ada; 2015-05-01 20:04:50 
szukam miłości, już od kilku lat, ale dziś postanowilam zarejestrować się w mydwoje, może moja droga połowa jest gdzieś po drugiej stronie monitora i czyta ten komentarz? :) jestem dobrej myśli :)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij