strona główna Strona główna     mapa serwisu Mapa serwisu     kanały RSS RSS     kontakt Kontakt     wersja mobilna Wersja mobilna

Biuro matrymonialne Warszawa, MyDwoje.pl działa w całej Polsce

Podziel się na:
Dodaj do gogole+
linkedin
pinterest
Biuro matrymonialne Warszawa, MyDwoje.pl działa w całej Polsce
Biuro matrymonialne Warszawa, MyDwoje.pl działa w całej Polsce Biuro matrymonialne Warszawa przedstawia wiele atrakcyjnych ofert z terenu całego województwa mazowieckiego. Single poszukujący partnera na całe życie mogą skorzystać z największej bazy ofert matrymonialnych w Polsce.

Sprawdzone biuro matrymonialne w Warszawie

Warszawa to wspaniałe miejsce na randkę, dające Singlom nieograniczone możliwości. Proponujemy naszym Singlom spacery Starym Miastem, zwiedzanie przepięknego Zamku Królewskiego i Łazienek. Jeżeli poszukujesz partnera na życie koniecznie skorzystaj z naszego ogólnopolskiego biura matrymonialnego.

Biuro matrymonialne MyDwoje - dlaczego warto szukać z nami

Nasze biuro matrymonialne posiada ogromną bazę klientów - ponad 600 tysięcy singli z całej Polski - jest to baza ogólnokrajowa. Oferty matrymonialne Warszawa mają wielką liczebną przewagę. Warszawiacy to aż 15% klientów naszego biura. MyDwoje to ogólnopolskie internetowe biuro matrymonialne, ale klienci ze stolicy odgrywają w portalu szczególną rolę. Posiadamy kilkanaście tysięcy ofert z Warszawy i okolic. W wyniku kojarzenia sprawdzamy aktualność ofert i tylko takie prezentujemy naszym Użytkownikom. Kryteria wyszukiwania, które samodzielnie określasz, pozwalają Ci wybrać województwo np. mazowieckie, do którego chciałbyś zawęzić swoje poszukiwania partnera.

> Ogłoszenia matrymonialne Warszawa mężczyźni 18 - 25 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Warszawa mężczyźni 26 - 35 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Warszawa mężczyźni 36 - 45 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Warszawa mężczyźni 46 - 55 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Warszawa mężczyźni 56 - 66 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Warszawa mężczyźni 66+ lat

> Ogłoszenia matrymonialne Warszawa kobiety 18 - 25 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Warszawa kobiety 26 - 35 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Warszawa kobiety 36 - 45 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Warszawa kobiety 46 - 55 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Warszawa kobiety 56 - 66 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Warszawa kobiety 66+ lat

Jakich partnerów szukają Warszawiacy?

Warszawiacy to dość wymagająca grupa klientów – świadomych, bardzo zdecydowanych, dobrze wykształconych i chętnie płacących za abonament. Każdy z Użytkowników szuka miłości. Na pewno osoby z większych miast są bardziej wymagające: zawężają kryteria dotyczące wykształcenia, sylwetki czy wieku. Są za to bardziej liberalne w kwestiach wyznania czy stanu cywilnego.

Warszawiacy są zdecydowanie nalepiej wykształceni. Aż 20% Warszawiaków w MyDwoje.pl to osoby z wyższym wykształceniem, gdy na przykład wśród Wrocławian i Poznaniaków tylko 8% może pochwalić się dyplomem wyższej uczelni. Wysoki poziom edukacji pociąga za sobą wyższe aspiracje zawodowe, wyższe zarobki. Klienci z Warszawy najchętniej kupują abonament w naszym biurze i aktywnie przejmują inicjatywę w poszukiwaniach życiowego partnera.

Wysokie aspiracje i oczekwiwania widać także na polu życia prywatnego i rodzinego. Warszawiacy, a szczególnie panie, szukają wykształconego, równego sobie parntera .

Panie z Warszawy szukają wykształconego partnera

Panie stawiają wyjątkowo duże wymagania swoim partnerom. Prawie połowa pań z Warszawy (aż 48% tych kobiet ) poszukuje partnera z wykształceniem licencjackim lub wyższym. Kontrastowo tylko 17% panów Warszawiaków ma tak wygórowane kryterium wykształcenia wobec przyszłej partnerki . Trudno jednak zarzucać paniom zbyt wysokie oczekwiania gdy aż 64%  Warszawianek może pochwalić się dyplomem licencjata, magistra lud nawet studiami podyplomowymi. Analogicznie tylko 41% panów może wykazać się takim tytułem.

Warszawiacy mogą ale nie chcą opuszczać Warszawy

Choć aż 61% Warszawianek w MyDwoje jest w stanie dla miłości się przeprowadzić, to jednak widać mocno, że kochają one Warszawę i porównywalnie do innych wielkich miast - gdzie ta gotowość sięga nawet 74 % w Szczecinie i 71%  w Katowicach - wyjechałyby ze stolicy niechętnie. Dane te nie różnią się bardzo w ujęciu obu płci. Razem - panie i panowie z Warszawy  - maja 62% gotowość do zmiany miasta.

To samo dotyczy ofert matrymonialnych z zagranicy. Warszawianki chętnie poszerzają krąg swoich poszukiwań o oferty zagraniczne (aż 8% z nich szuka takze Niemca, Austriaka i Szwajcara (MyDwoje współpracuje z niemieckojęzycznym portalem PolishHarmony). Ich zainteresowanie tymi ofertami jest jednak mniejsze niż pań ze Szczecina, Wrocławia, czy Zielonej Góry (10 -11%).

Metoda doboru partnerów w biurze MyDwoje Warszawa

Metoda doboru partnerów biura MyDwoje czerpie z teorii i narzędzi psychologii oraz wieloletniej praktyki terapeutycznej par małżeńskich znanego polskiego psychologa Andrzeja Rutowskiego, jednocześnie autora Testu Doboru Partnerskiego MyDwoje.pl

U nas kojarzenie partnerów dokonuje się natychmiast. Polegamy na nowoczesnej technologii i kojarzymy szczęśliwe pary online! Masz do wyboru tysiące ofert a nie zaledwie kilkadziesiąt lub kilkaset, jak w dobrym stacjonarnym biurze matrymonialnym. Nie musisz czekać na papierowe listy i wywoływać zdjęć, by załączyć je do listów. Swoje zdjęcia odsłaniasz online tylko dla wybranych przez Ciebie osób i możesz anonimowo i bezpiecznie korespondować przez nasze internetowe biuro matrymonialne w tym także na żywo przez czat aż do dnia pierwszej randki a nawet i dłużej.

oceń artykuł:
[ 6 / 6 z 1 oddanych głosów ]
 

Komentarze (1)


dodaj komentarz
 Zygmunt 2015-04-17 13:33:02 
Dobre biuro internetowe. Malo jest biur tradycyjnych dobrych. Ich czas niestety chyba przeminał, choć z pewną nostalgią chętnie bym skorzystał. Czas przestawic sie na nowoczesne biura onlne. Biuro mydwoje jest akurat solidnym przykladem z branzy. Moge polecic.

Darmowa rejestracja

e-mail
hasło
minimum 6 znaków
Jesteś
kobietą mężczyzną
Data urodzenia
Skąd nas znasz?
Akceptuje Regulamin i Politykę prywatności
MyDwoje w rankingach
| Praca | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności | Usługi i cennik | Kontakt dla mediów | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu |

2007 - 2015 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

Biuro matrymonialne MyDwoje stosuje metodę kojarzenia partnerów według ich zgodności osobowości opartą na psychologicznym Teście Doboru Partnerskiego MyDwoje, stworzonym przez znanego, polskiego psychologa Andrzeja Rutowskiego. Test bazuje na wieloletniej praktyce terapeutycznej par małżeńskich naszego psychologa oraz na pracach naukowych z zakresu psychologii humanistycznej Fromma, psycholanalizy Junga i teorii testów psychologicznych Cattella, Eysencka, Gougha i Heilbruna.

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij