Biuro matrymonialne Warszawa | Sprawdzone biuro matrymonialne w Warszawie

Jeśli szukać miłości w sieci, to tylko przez najlepsze biuro matrymonialne Warszawa? Chcesz się umawiać na ekscytujące randki w Warszawie?. Pochodzisz z Warszawy, Radomia, Płocka, Siedlec? Single z Warszawy wybierają najczęśćiej nasze biuro matrymonialne, które posiada ogromną bazę osób samotnych z całej Polski. Zaufało nam ponad 600 tysięcy singli. Anonse matrymonialne Warszawa to największa grupa ofert. Warszawiacy to aż 15% klientów naszego biura. MyDwoje to ogólnopolskie internetowe biuro matrymonialne, ale klienci ze stolicy odgrywają w portalu szczególną rolę. Posiadamy kilkanaście tysięcy ofert z Warszawy i okolic. W wyniku kojarzenia sprawdzamy aktualność ofert i tylko takie prezentujemy naszym Użytkownikom. Kryteria wyszukiwania, które samodzielnie określasz, pozwalają Ci wybrać województwo np. mazowieckie lub jedno z mazowieckich miejscowości, do których  chciałbyś zawęzić swoje poszukiwania partnera.

Najlepsze biuro matrymonialne w województwie mazowieckim przedstawia aktualne oferty:

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 18 - 25 lat woj. mazowieckie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 26 - 35 lat woj. mazowieckie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 36 - 45 lat woj. mazowieckie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 46 - 55 lat woj. mazowieckie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 56 - 66 lat woj. mazowieckie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 66+ lat woj. mazowieckie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 18 - 25 lat woj. mazowieckie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 26 - 35 lat woj. mazowieckie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 36 - 45 lat woj. mazowieckie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 46 - 55 lat woj. mazowieckie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 56 - 66 lat woj. mazowieckie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 66+ lat woj. mazowieckie

Metoda doboru partnerów w biurze matrymonialnym MyDwoje Warszawa

Samotni Warszawa wybierają nasze biuro głównie dlatego, że nasza metoda doboru partnerów jest poważna i wiarygodna. Podstawą naszej metody jest Test Doboru Partnerskiego, który stworzył doświadczony psycholog, wieloletni terapeuta par małżeńskich Andrzej Rutowski. Jest jedną z najbardziej skutecznych metod kojarzenia szczęśliwych par. Opiera się na rzetelnym i miarodajnym teście psychologicznym. Opiera się o naukową psychologiczną metodę doboru partnerów według zgodności osobowości. Ponadto w Serwisie MyDwoje każdy z Użytkowników samodzielnie ustawia zaawansowane kryteria wyszukiwania, dotyczące stanu cywilnego, chęci posiadania dzieci, stosunku do palenia, religii czy określając sylwetkę. Szukasz biura matrymonialnego z Warszawy? Biura matrymonialnego z województwa mazowieckiego? W biurze matrymonialnym MyDwoje mamy setki aktualnych ofert z tego biura i nie bez powodu uważane są za najlepsze w regionie. 

Pierwsze spotkanie z partnerką, partnerem w Warszawie

Warszawa to wspaniałe miejsce na randkę, dające Singlom nieograniczone możliwości. Proponujemy naszym Singlom spacery Starym Miastem, zwiedzanie przepięknego Zamku Królewskiego i Łazienek. Jeżeli poszukujesz partnera na życie koniecznie skorzystaj z naszego ogólnopolskiego biura matrymonialnego. W Warszawie swój spacer warto rozpocząć obok Kolumny Zygmunta. Przechadzka Stary Miastem, pełnym  romantycznych zakątków jest świetnym pomysłem. Nastrojowość i urzekający klimat uliczek warszawskiej Starówki, na przykład ulicy Świętojańskiej i Piwnej, wraz z niesamowitą zabytkową archikatedrą św. Jana Chrzciciela, kościołem Jezuitów, kościołem św. Marcina, sprzyja zakochaniu. Warto również zwiedzić Plac Zamkowy i Zamek Królewski. Waszą uwagę zapewne zwróci również Zapiecek – miejsce znane głównie z galerii sztuki współczesnej. Starówka nie bez powodu została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO w 1980 r, co upamiętnia złoty wpis na tamtejszym bruku. W Warszawie jest też mnogość różnorakich pomników, jak choćby rzeźba Syrenki dłuta Konstantego Hegla. Warto wybrać się również do Muzeum Historycznego Miasta Stołecznego Warszawy albo Muzeum Literatury im. A. Mickiewicza.

Jakich partnerów szukają Warszawiacy i Warszawianki?

Warszawiacy to dość wymagająca grupa klientów biur matrymonialnych – świadomych, bardzo zdecydowanych, dobrze wykształconych i chętnie płacących za abonament. Każdy z Użytkowników szuka miłości. Na pewno osoby z większych miast są bardziej wymagające: zawężają kryteria dotyczące wykształcenia, sylwetki czy wieku. Są za to bardziej liberalne w kwestiach wyznania czy stanu cywilnego.

Warszawiacy są zdecydowanie najlepiej wykształceni. Aż 20% Warszawiaków w MyDwoje.pl to osoby z wyższym wykształceniem, gdy na przykład wśród Wrocławian i Poznaniaków tylko 8% może pochwalić się dyplomem wyższej uczelni. Wysoki poziom edukacji pociąga za sobą wyższe aspiracje zawodowe, wyższe zarobki. Klienci z Warszawy najchętniej kupują abonament w naszym biurze i aktywnie przejmują inicjatywę w poszukiwaniach życiowego partnera.

Panie z Warszawy szukają wykształconego partnera

Wysokie aspiracje i oczekiwania widać także na polu życia prywatnego i rodzinnego. Warszawiacy, a szczególnie panie, szukają wykształconego, równego sobie partnera. Panie stawiają wyjątkowo duże wymagania swoim partnerom. Prawie połowa pań z Warszawy (aż 48% tych kobiet ) poszukuje partnera z wykształceniem licencjackim lub wyższym. Kontrastowo tylko 17% panów Warszawiaków ma tak wygórowane kryterium wykształcenia wobec przyszłej partnerki. Trudno jednak zarzucać paniom zbyt wysokie oczekiwania, gdy aż 64%  Warszawianek może pochwalić się dyplomem licencjata, magistra lud nawet studiami podyplomowymi. Analogicznie tylko 41% panów może wykazać się takim tytułem.

Warszawiacy mogą ale nie chcą opuszczać Warszawy

Choć aż 61% Warszawianek w MyDwoje jest w stanie dla miłości się przeprowadzić, to jednak widać mocno, że kochają one Warszawę i porównywalnie do innych wielkich miast - gdzie ta gotowość sięga nawet 74 % w Szczecinie i 71%  w Katowicach - wyjechałyby ze stolicy niechętnie. Dane te nie różnią się bardzo w ujęciu obu płci. Razem - panie i panowie z Warszawy  - maja 62% gotowość do zmiany miasta.

To samo dotyczy ofert matrymonialnych z zagranicy. Warszawianki chętnie poszerzają krąg swoich poszukiwań o oferty zagraniczne (aż 8% z nich szuka także Niemca, Austriaka i Szwajcara (MyDwoje współpracuje z niemieckojęzycznym portalem PolishHarmony.de Partnervermittlung Polen). Ich zainteresowanie tymi ofertami jest jednak mniejsze niż pań ze Szczecina, Wrocławia, czy Zielonej Góry (10 -11%)


Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij