Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne Wrocław

Biuro matrymonialne Wrocław

Sprawdzone biuro matrymonialne we Wrocławiu

Biuro matrymonialne Wrocław
Biuro matrymonialne Wrocław zaprasza do skorzystania z ofert nie tylko z terenu Wrocławia, ale też z całego obszaru województwa dolnośląskiego. Zaproponujemy Ci setki aktualnych ofert matrymonialnych spośród wielu tysięcy w naszej ogólnopolskiej bazie.

Chcesz wybrać najlepsze biuro matrymonialne Wrocław, bo chcesz chodzić na randki we Wrocławiu? Pochodzisz z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy lub Jeleniej Góry? Nasze biuro matrymonialne posiada ogromną bazę klientów - ponad 600 tysięcy singli z całej Polski - jest to baza ogólnokrajowa. Posiadamy kilkanaście tysięcy ofert z Wrocławia i okolic.  Sprawdź anonse matrymonialne Wrocław. W wyniku kojarzenia sprawdzamy aktualność ofert i tylko takie prezentujemy naszym Użytkownikom. Samodzielnie określisz Kryteria wyszukiwania w tym także możesz wybrać miasto Wrocław lub całe województwo np. dolnośląskie, do którego chciałbyś zawęzić swoje poszukiwania partnera. Wpisz samotni Wrocław i zobacz jakie osoby poszukują miłości.

Największe biuro matrymonialne w województwie dolnośląskim przedstawia aktualne oferty:
Biura matrymonialne Wrocław - biuro MyDwoje działa skutecznie przez Internet

Szukasz biura matrymonialnego z Wrocławia lub solidnego biura matrymonialnego z województwa dolnośląskiego? W biurze matrymonialnym MyDwoje Wrocław mamy setki aktualnych ofert i nie bez powodu uważane są za najlepsze w regionie. Single z Wrocławia najchętniej wybierają nasze biuro. Nasze oferty cechuje najwyższa jakość, a użytkowanie Serwisu bezpieczeństwo, które gwarantujemy, gdyż cechuje nas:

  • automatyczna i ręczna weryfikacja ofert i zdjęć - dopuszczamy zdjęcia przyzwoite, nie obrażające niczyich uczuć, dbamy, by zdjęcie główne było czytelne, by dobrze zobaczyć twarz i oczy
  • eliminacja Wizytówek  zawierających treści niezgodne z prawem, obraźliwe i niepoważne
  • natychmiastowa reakcja w przypadku skarg na nieuczciwych Użytkowników
  • powiadamianie i ostrzeganie Użytkowników, mających kontakt z podejrzaną osobą
  • Certyfikat Wiarygodności Profilupotwierdzający zgodność danych w Wizytówce z tymi w dowodzie tożsamości Użytkownika (poważne oferty matrymonialne)
  • profesjonalna obsługa klienta, telefoniczna i mailowa
  • wyczulenie na skargi i zgłoszenia o nierzetelności osób deklarujących poszukiwanie partnera

Pierwsze spotkanie z partnerką, partnerem we Wrocławiu

Wrocław przyciąga samotnych poszukujących swojej drugiej połówki, męża, żony zabytkowymi kamienicami z XIX i XX wieku. Jest tu ich ponad osiem tysięcy. Spacerując przepięknymi uliczkami nie sposób oprzeć się wzajemnemu urokowi i odnaleźć miłość życia. Będąc we Wrocławiu koniecznie zawitajcie do wrocławskiego ratusza – jednego z najstarszych w Polsce. We Wrocławiu nie sposób ominąć również wrocławskiego ZOO, które mieści największą liczbą gatunków zwierząt w Polsce. Można zachwycić się tu również egzotycznym Ogrodem Japońskim czy niesamowitym pokazem fontann! Ogród Japoński mieści się w Parku Szczytnickim. jest pozostałością po Wystawie Światowej z 1913 roku, gdzie spotkali się entuzjaści japońskiej szkoły ogrodnictwa. Do ogrodu wejdziemy przez ozdobną bramę główną. Zapewne największy zachwyt wzbudzi w każdym zwiedzającym najciekawsza atrakcja ogrodu , czyli wspaniały i przepiękny, zwieńczony ozdobnym dachem, most, który spina przeciwległe brzegi stawu. Czy można znaleźć cudowniejsze miejsce na czułe miłosne spojrzenia w oczy i ciche wyznania? Ogród jest modernizowany i rozbudowywany, a ostatnio zyskał nową wyspę wraz z kamiennymi latarniami oraz dodatkowymi ścieżkami pozwalającymi zbliżyć się do stawu. Stąd można podziwiać widoki stojąc na samym brzegu stawu, karmiąc kaczki lub po prostu trzymając się za ręce z partnerem z MyDwoje.


Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij