Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne Wrocław

Biuro matrymonialne Wrocław

Sprawdzone biuro matrymonialne we Wrocławiu

Biuro matrymonialne Wrocław
Biuro matrymonialne Wrocław zaprasza do skorzystania z ofert nie tylko z terenu Wrocławia, ale też z całego obszaru województwa dolnośląskiego. Zaproponujemy Ci setki aktualnych ofert matrymonialnych spośród wielu tysięcy w naszej ogólnopolskiej bazie.

Chcesz wybrać najlepsze biuro matrymonialne Wrocław, bo chcesz chodzić na randki we Wrocławiu? Pochodzisz z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy lub Jeleniej Góry? Nasze biuro matrymonialne posiada ogromną bazę klientów - ponad 600 tysięcy singli z całej Polski - jest to baza ogólnokrajowa. Posiadamy kilkanaście tysięcy ofert z Wrocławia i okolic.  Sprawdź anonse matrymonialne Wrocław. W wyniku kojarzenia sprawdzamy aktualność ofert i tylko takie prezentujemy naszym Użytkownikom. Samodzielnie określisz Kryteria wyszukiwania w tym także możesz wybrać miasto Wrocław lub całe województwo np. dolnośląskie, do którego chciałbyś zawęzić swoje poszukiwania partnera. Wpisz samotni Wrocław i zobacz jakie osoby poszukują miłości.

Największe biuro matrymonialne w województwie dolnośląskim przedstawia aktualne oferty:
Biura matrymonialne Wrocław - biuro MyDwoje działa skutecznie przez Internet

Szukasz biura matrymonialnego z Wrocławia lub solidnego biura matrymonialnego z województwa dolnośląskiego? W biurze matrymonialnym MyDwoje Wrocław mamy setki aktualnych ofert i nie bez powodu uważane są za najlepsze w regionie. Single z Wrocławia najchętniej wybierają nasze biuro. Nasze oferty cechuje najwyższa jakość, a użytkowanie Serwisu bezpieczeństwo, które gwarantujemy, gdyż cechuje nas:

  • automatyczna i ręczna weryfikacja ofert i zdjęć - dopuszczamy zdjęcia przyzwoite, nie obrażające niczyich uczuć, dbamy, by zdjęcie główne było czytelne, by dobrze zobaczyć twarz i oczy
  • eliminacja Wizytówek  zawierających treści niezgodne z prawem, obraźliwe i niepoważne
  • natychmiastowa reakcja w przypadku skarg na nieuczciwych Użytkowników
  • powiadamianie i ostrzeganie Użytkowników, mających kontakt z podejrzaną osobą
  • Certyfikat Wiarygodności Profilupotwierdzający zgodność danych w Wizytówce z tymi w dowodzie tożsamości Użytkownika (poważne oferty matrymonialne)
  • profesjonalna obsługa klienta, telefoniczna i mailowa
  • wyczulenie na skargi i zgłoszenia o nierzetelności osób deklarujących poszukiwanie partnera

Pierwsze spotkanie z partnerką, partnerem we Wrocławiu

Wrocław przyciąga samotnych poszukujących swojej drugiej połówki, męża, żony zabytkowymi kamienicami z XIX i XX wieku. Jest tu ich ponad osiem tysięcy. Spacerując przepięknymi uliczkami nie sposób oprzeć się wzajemnemu urokowi i odnaleźć miłość życia. Będąc we Wrocławiu koniecznie zawitajcie do wrocławskiego ratusza – jednego z najstarszych w Polsce. We Wrocławiu nie sposób ominąć również wrocławskiego ZOO, które mieści największą liczbą gatunków zwierząt w Polsce. Można zachwycić się tu również egzotycznym Ogrodem Japońskim czy niesamowitym pokazem fontann! Ogród Japoński mieści się w Parku Szczytnickim. jest pozostałością po Wystawie Światowej z 1913 roku, gdzie spotkali się entuzjaści japońskiej szkoły ogrodnictwa. Do ogrodu wejdziemy przez ozdobną bramę główną. Zapewne największy zachwyt wzbudzi w każdym zwiedzającym najciekawsza atrakcja ogrodu , czyli wspaniały i przepiękny, zwieńczony ozdobnym dachem, most, który spina przeciwległe brzegi stawu. Czy można znaleźć cudowniejsze miejsce na czułe miłosne spojrzenia w oczy i ciche wyznania? Ogród jest modernizowany i rozbudowywany, a ostatnio zyskał nową wyspę wraz z kamiennymi latarniami oraz dodatkowymi ścieżkami pozwalającymi zbliżyć się do stawu. Stąd można podziwiać widoki stojąc na samym brzegu stawu, karmiąc kaczki lub po prostu trzymając się za ręce z partnerem z MyDwoje.


Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij