Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Nowożeńcy - Małgorzata i Cezary

Jesteśmy szczęśliwi, że mamy siebie

Małgorzata i Cezary
quote

Dla niego zostawiła miasto, rodzinę i znajomych

 • Małgorzata, 28 latmasażystka, Wrocław/Oława
 • Cezary, 30 latwłaściciel firmy, Warszawa
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2009-10-11
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 • 2009-10-18
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 • 2011-12-31
  Ślub
  Ślub

   Oboje przed poznaniem się mieliśmy za sobą poważne związki ja 7 lat byłam z poprzednim partnerem, a mój obecny już mąż 8 lat był wcześniej w związku. Poznaliśmy się w serwisie MyDwoje.pl w listopadzie 2009 roku.

Jesienna randka z Internetu

   Był to początek listopada, rozmawialiśmy w serwisie ze sobą kilka razy dziennie, taka bezpieczna randka z Internetu, następnie e-mail'e, potem telefony, wzajemnie rozumieliśmy się praktycznie bez słów, jedno wyprzedzało myśli drugiego. Po randkach w serwisie postanowiliśmy się spotkać.
   Spotkaliśmy się 18 grudnia 2009 r. Czarek przyjechał do mnie do Oławy, gdzie mieszkałam i pojechaliśmy na wspólny weekend do Karpacza, tam przegadaliśmy całą noc, czuliśmy jakbyśmy znali się od lat, tak chyba wygląda alchemia miłości, potem odwiedził mnie w Boże Narodzenie, spędziliśmy wspólnie Sylwestra i 21 stycznia 2010 r. mieszkałam już w Warszawie, tam gdzie Czarek. Wynajęłam sobie mieszkanie znalazłam pracę. Wyprowadzając się z mojego rodzinnego miasta, zostawiając rodzinę i znajomych... Każdy podziwiał mnie za odwagę....

Stworzeni dla siebie - szczęśliwi

   Jesienią 2010 postanowiliśmy razem zamieszkać. Jesteśmy sobie przeznaczeni. W listopadzie już wspólnie zaczęliśmy urządzać nasz wspólny dom. Wigilię 2010 roku wyprawiliśmy już U SIEBIE, w naszym wspólnym domu. Dziś już tworzymy 3-osobową szczęśliwą rodzinę. W Sylwestra 2011/2012 pobraliśmy się, a 9 maja tego roku urodziła się nam córeczka.
Kto by pomyślał, że jesteśmy sobie przeznaczeni i tak się to potoczy... często wspominamy Nasze poznanie się, początki znajomości... A dziś Cezary jest moim mężem, a Gosia moją żoną i mamy piękny owoc naszej miłości - córeczkę Maję. Jesteśmy stworzeni dla siebie i  jesteśmy szczęśliwi, że mamy siebie.

Dziękujemy "MyDwoje.pl", że dzięki Wam się poznaliśmy!
 
życzenia
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij