Biuro matrymonialne > Poradnik > Randki w sieci > ABC randkowania > Pierwsza randka samotnego mężczyzny

Pierwsza randka samotnego mężczyzny

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Nie daj się zdyskwalifikować!

Pierwsza randka samotnego mężczyzny

Zazwyczaj randkujący singiel – niezależnie od płci - już po około 30 minutach od rozpoczęcia pierwszej randki wie, czy ma ochotę na kontynuowanie znajomości. Dla niektórych już pięć pierwszych minut, a nawet pierwsze sekundy decydują o dalszym przebiegu znajomości. Zdarza się nawet, że już pierwsze wypowiedziane zdania przesądzają o tym, czy potencjalny partner ma szansę na kolejne spotkania. Co powinien zatem zrobić samotny mężczyzna, by była to udana pierwsza randka? Największe internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl przebadało blisko półtora tysiąca odpowiedzi udzielonych w sondażach serwisu, których tematem była pierwsza randka samotnego mężczyzny. Podpowiadamy, jakie zachowania i wygląd potencjalnego partnera nie umkną uwadze pań oraz jaki adorator nie zostanie zaproszony do dalszego randkowania.

Pierwsza randka niczym egzamin

Randka w realu jest ważna i decydująca, gdyż single poznają się, oglądają i wzajemnie oceniają pod kątem fizycznej i mentalnej atrakcyjności. Uważnemu obserwatorowi nie umknie żaden szczegół. Nie ma co ukrywać: na pierwszej randce zostają  poddani wnikliwemu i czasem ostatecznemu osądowi.  To jednak od samego randkującego singla zależy, czy tę weryfikację przejdzie pozytywnie. Jakie osoby zostaną skreślone z listy kandydatów na potencjalnego partnera? Zobacz powszechne błędy na randce - przestrogi dla mężczyzn.

Mężczyzna powinien być kulturalny

Dużo, bo 37% pań wskazuje na brak kultury jako przyczynę dyskwalifikacji. Adorator bez tzw. obycia i taktu,  z „kwiecistym językiem”, brakiem ogólnej orientacji w zasadach savoir–vivru, a także nie mający nic ciekawego do powiedzenia i nie potrafiący z uwagą słuchać - odpada w przedbiegach. Bon ton, kindersztuba doskonale świadczy o potencjalnym partnerze - o wartościach wyniesionych z domu, a także o klasie, takcie i edukacji.  Kulturalni single mają duże szanse na związek, ważne jednak, by ich wysoka kultura współgrała z naturalnym, niewymuszonym sposobem bycia i nie była sztuczną pozą.

Randkujący singiel nie przechwala się

Na kobiety jak płachta na byka zadziałają erotyczne przechwałki potencjalnego partnera. 27% pań nie ma zamiaru wiązać się z Don Juanem. Zbytnia wylewność w tej kwestii może też spowodować, że samotny mężczyzna będzie postrzegany jako zwykły podrywacz, ktoś niestały w uczuciach, lekkoduch. W dodatku – niedyskretny i nie kulturalny! Pamiętaj! Dżentelmen nigdy nie opowiada o intymnych szczegółach swojego związku.

Potencjalny partner powinien być zadbany

Zaniedbane paznokcie lub włosy, nieświeża koszula, brudne buty, także nie umkną uwadze na pierwszej randce. Niestety, brak dbałości o czystość i staranny strój przekłada się na całość obrazu danej osoby. Prawie 13% ankietowanych pań w takim przypadku nie będzie chciało ponowić spotkania.

Adorator z gestem

Panie nie chcą także wiązać się ze skąpcami. Aż 10% z nich  mówi zdecydowane „ nie” sknerusom. Słyszałeś, że w nowoczesnych związkach każdy płaci za siebie? Nie słuchaj!  Jeśli to Ty zapraszasz, a kobieta nie wyjdzie z bardzo wyraźną inicjatywą, nie wyjmuj kalkulatora, by obliczyć ile powinna dołożyć do rachunku! Raczej nonszalancko i z uśmiechem zadeklaruj "ja stawiam".

Jaki jest więc przepis na sukces na pierwszej randce wg sondaży MyDwoje? Poświęć partnerce uwagę, bądź schludny, pokaż klasę i takt. Erotyczne przechwałki i skąpstwo definitywnie przekreślą szanse na kolejne spotkania.

Jak prowadzić rozmowę z kobietą na randce?

Czego potrzebuje kobieta? Jak rozmawiać z kobietą na randce, żeby czuła się dobrze? Jak sprawić by rozmowa była dla kobiety przyjemna?
 
 
Komentarze (1)

Pierwsza randka samotnego mężczyzny  - dodaj komentarz
ona; 2015-09-14 10:56:30 
Niestety nadal jest wielu mężczyzn, którzy popełniają błędy na randce – przychodzą na spotkania w znoszonych, nieświeżych ubraniach, w restauracji czy kawiarni nie potrafią się odpowiednio zachować, a gdy przychodzi czas na zapłatę rachunku, można wyczytać z ich zachowania - „błagam, zapłać za siebie”. Później tacy mężczyźni dziwią się dlaczego są nadal sami. Żeby coś zdobyć, w tym przypadku kobietę, należy dać też coś od siebie.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij