Jak stworzyć ciekawy profil randkowy? | Jak uzupełnić wizytówkę, aby zainteresować

Stwórz ciekawą wizytówkę w portalu randkowym

Zdecydowałeś się na chodzą na darmowe randki z MyDwoje i teraz zastanawiasz się, jak stworzyć ciekawy profil randkowy i chodzić na udane randki we dwoje? Portal randkowy daje możliwość poznania innych singli, flirtu online, umawiania się z nimi na randki, co może doprowadzić do zbudowania związku na całe życie. Jednak zanim zaczniesz flirtować w sieci i umawiać się na randki z innymi Użytkownikami portali randkowych, musisz uzupełnić wizytówkę, czyli Twój profil w portalu matrymonialnym. Wizytówka opowiada innym singlom o Tobie, o tym, co Cię napędza, o Twoich pasjach, oczekiwaniach, życiowych drogowskazach. Ma też zachęcić do nawiązania z Tobą znajomości. Twój opis w profilu na portalu randkowym jest swoistą reklamą Ciebie. Jak inaczej możesz zachęcić innych samotnych użytkowników do poznania Cię?

Gotowy opis na portal randkowy nie istnieje

Gdy już zarejestrowałeś się w Serwisie MyDwoje.pl, po zalogowaniu powinieneś zająć się uzupełnianiem profilu krok po kroku: rozwiąż test doboru partnerskiego i uzupełnij swój profil. Wizytówka zawiera szereg pytań dotyczących Twojej osoby, takich jak status społeczny i wygląd zewnętrzny, ale także pytań z zakresu Twoich zainteresowań, ulubionego sposobu spędzania wolnego czasu i upodobań, jak np. tytuły gazet, które czytasz lub rodzaj kuchni, którą preferujesz. Jest przygotowana specjalnie dla singli. Dla osób samotnych pragnących umawiać się na randki ważne będą takie informacje, jak to z jakiego miasta pochodzisz - samotni, którzy korzystają z portali randkowych chcą poznawać dużo innych singli, często chodzić na randki, dlatego najchętniej zawierają znajomości z osobami, które mieszkają w tym samym mieście. Poznaj innych singli: Single w Polsce. Przykłady opisu w profilu podajemy niżej, nie pozwól im jednak zastąpić tego jakim ty jesteś. Nie wolno korzystać z gotowych opisów. One zaszkodzą tobie i przyszłemu partnerowi/ partnerce.

Co napisać o sobie, by się nie reklamować?

Stworzenie ciekawego profilu randkowego, wciągającego i budzącego duże zainteresowanie  to duże wyzwanie. Musisz napisać od siebie. Zadanie to jest tym trudniejsze, że nasza wizytówka nie powinna wyglądać jak reklama „produktu” – idealny profil randkowy to zbiór ciekawych wiadomości na Twój temat. Warto napisać o swoich mocnych i słabych stronach, gdyż każdy je posiada, a Twoje są przecież wyjątkowo ciekawe. Nie myśl, że opis faceta na portalu randkowym może być krótki lub skądś skopiowany. Jak to wszystko ułożyć w pasjonującą, dobrze komponującą się całość? Interesujący profil w serwisie randkowym to taki, z którego „uderza” twoja osobowość, ale nie ma to żadnego związku z reklamą. Ciekawie napisana rubryka „o sobie” sprawia, że choć nie zachwalasz się w żadnym słowie, to u innych rodzi się poczucie, że jesteś wartą poznania osobą. Dodatkową zachętą do odwiedzenia Twojego profilu może być wyróżnienie profilu w ramce.

W profilu randkowym opisz dzień z twojego życia

Pisz o tym, co lubisz, unikając „banału” stworzysz w ten sposób ciekawy profil w serwisie randkowym.  Jeśli uwielbiasz muzykę, możesz napisać: „lubię muzykę”, „kocham muzykę i uważam, że ludzie, którzy jej nie czują, są dziwni” albo „uwielbiam muzykę i mam świetny gust w tej kwestii”. Żaden z tych trzech opisów nie wywołuje dobrych skojarzeń. Pierwszy jest „sztampowy” i możliwy do znalezienia na co drugim profilu. Drugi sprawia, że autor wydaje się wywyższający ponad innych. A trzeci brzmi jak autoreklama. Jak więc można to napisać ciekawie w profilu? Np. tak:

„Uwielbiam muzykę i korzystam z jej dobrodziejstwa w różnych chwilach. Gdy brak mi sił, żeby wstać w poniedziałek z łóżka, energiczne dźwięki pomagają mi otworzyć oczy i się uśmiechnąć. Gdy mam gorszy dzień, słodkie „Relax, take it easy” dodaje mi optymizmu. A sprzątanie razem ze śpiewającą Rihanną idzie mi lepiej, niż perfekcyjnej pani domu!”

Brzmi zupełnie inaczej, prawda? Takie przedstawienie miłości do muzyki doda ci wiarygodności i sprawi, że czytający/a się uśmiechnie – a to już pierwszy krok do wysłania zaproszenia w twoim kierunku.

Pisząc o tym, co lubisz i co kochasz, staraj się wprowadzić w to pasję. Unikaj chłodnego wymieniania swoich cech. Jeśli z poczuciem humoru i zaangażowaniem opiszesz swoje trzy cechy czy umiejętności, potencjalnego partnera zainteresuje to znacznie bardziej, niż długa „lista” przymiotników.

Niech profil randkowy, Twój opis siebie odzwierciedla twój charakter

Bardzo ważne jest, abyś swój opis siebie wypełnił starannie, mówiąc prawdę o sobie, jak nakazuje netykieta. Często spotykamy się z pytaniem, Co napisać o sobie?. Jeśli uważasz, że musisz wpisać do wizytówki w profilu na portalu randkowym: „znajomi uważają mnie za miłą i sympatyczną”, by ktoś cię za taką uznał, jesteś w błędzie. Możesz powiedzieć wiele o sobie nawet bez mówienia o konkretnych cechach. Zamiast więc pisać o tym, jak widzą cię jacyś tam znajomi, pokaż, że jesteś miła i sympatyczna, dodając wpis:

„Lubię kontakty z ludźmi, dlatego z miłą chęcią witam w domu niezapowiedzianych wcześniej znajomych i nie obrażam się, gdy ktoś zadzwoni do mnie pięć minut po dwudziestej drugiej ;-)

Nie musisz pisać, że jesteś miła – to widać po takich słowach. I z całą pewnością odczują to ci, którzy będą czytać twój profil.

Zdjęcie w profilu powinno pokazać ważną część ciebie

O ile opis siebie jest niezwykle trudny szczególnie dla osób średnio literacko uzdolnionych to zdjęcie może być Twoim dużym atutem. Pamiętaj jednak by nie stworzyć między nimi rozdźwięku. Bardzo często zdarza się, że opisy zawarte w wizytówce w portalu randkowym są ciekawe i zachęcające, a sama fotografia przedstawia kogoś „z innej bajki”. Dzieje się tak dlatego, że wybieramy fotografie, na których naszym zdaniem wyglądamy najlepiej (dobry profil, ładne spojrzenie), ale nie zwracamy uwagi na fakt, że akurat to właśnie zdjęcie nie komponuje się z tym, co o sobie napisaliśmy.

Przykład: piszesz, że kochasz ludzi z poczuciem humoru i sama nim tryskasz. A na zdjęciu – poważna mina (chociaż twoim zdaniem wyglądasz super, bo akurat miałaś bardzo dobrany makijaż). To błąd, który powoduje, że w twoją charakterystykę wkrada się pewna niespójność, a przez to profil  w serwisie randkowym traci na atrakcyjności. Co zatem zrobić?

Najpierw napisz opis, przeczytaj go, a dopiero potem wybierz odpowiednie zdjęcie. Jeśli, jak w przykładzie powyżej, piszesz głównie o poczuciu humoru, to zdecyduj się na taką fotografię, na której śmiejesz się albo jesteś chociaż uśmiechnięta. Jeśli piszesz o tym, że kochasz wycieczki, wrzuć na serwer fotografię, która przedstawia cię z plecakiem (wspomnienie z wycieczki). Dzięki temu twój profil będzie ciekawy, bo zdjęcie pokaże bardzo ważną część Ciebie.

Na co zwracacie uwagę przeglądając oferty?

Na co większość z Was zwraca uwagę przeglądając oferty? Dominują zgodność kryteriów i osobowości, jednak najważniejsze jest wzajemne zainteresowanie. 

Na co zwracacie uwagę przeglądając oferty?

 
Komentarze (0)

Jak stworzyć ciekawy profil randkowy? | Jak uzupełnić wizytówkę, aby zainteresować - dodaj komentarz

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij