Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Klub dla singli > Coaching dla singli z coach Agatą Sławniak - gratis

Coaching dla singli z coach Agatą Sławniak - gratis

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest
Agata Sławniak

Sprawdź, co blokuje Cię na drodze do miłości

Do każdego aktywnego wykupionego abonamentu na 3 miesiące lub więcej możesz dobrać sobie 1 gratis. Wybierz coaching "Wewnętrzny sabotażysta" i dowiedz się, dlaczego ktoś spotyka miłość swojego życia i żyje szczęśliwie, a Ty jesteś wciąż samotny?

Jak "Wewnętrzny sabotażysta" pomoże Cie pokonać trudności w poszukiwaniem miłości?

Przecież pragniesz miłości, kto więc przeszkadza Ci ją odnaleźć i dlaczego? Coaching dla singli - "Wewnętrzny sabotażysta" - pozwoli na sprawdzenie, które przekonania najbardziej przeszkadzają w stworzeniu szczęśliwego związku. 

W tym miesiącu możesz skorzystać z Coachingu dla singli 

Odbierz z Klubu MyDwoje i Partnerów Twój indywidualny coaching u naszego Partnera, certyfikowanego i dyplomowanego coacha Agaty Sławniak:

  • Coaching dla singli - wewnętrzny sabotażysta -  1 sesja przez Skype lub telefon 60 minut  gratis odebrany
  • Coaching dla singli - wewnętrzny sabotażysta -  1 sesja przez Skype lub telefon 60 minut 
  • Coaching dla singli - wewnętrzny sabotażysta -  1 sesja przez Skype lub telefon 60 minut 

Agata Sławniak o sobie:

Agata Sławniak  – jestem certyfikowanym i dyplomowanym coachem (certyfikowany coach Noble Manhattan Coaching CFC, International Institute Coaching& Mentoring (II C&M), dyplomowany coach kierunku coaching i zarządzanie zasobami ludzkimi). Współpracuję z Fundacją dla kobiet „Pani Róża”, wspierającej rozwój kobiet. Zmiana i rozwój to słowa, które towarzyszą mi nieustannie. Nie lubię się poddawać i idę za głosem serca i intuicji. Słucham po prostu siebie. Lubię ludzi, od zawsze wzbudzam ich zaufanie, gdyż szczerze interesują mnie ich historie. Mam tzw. „szósty zmysł” - intuicję, której nie boję się wykorzystywać. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką, która nieustannie poszukuje balansu pomiędzy czasem, który poświęca rodzinie i innym, by wspierać ich w ich drodze do szczęścia.  

Od kilku lat towarzyszę poprzez life coaching osobom, które chcą dokonać zmian w życiu. Szczególnie skupiam się na wsparciu dla osób samotnych. Być może dlatego, iż sama przebyłam tą drogę i znam problemy związane z poszukiwaniem drugiej połówki dla siebie. Co jest niezbędne by znaleźć kogoś „właściwego” dla siebie? Kogo pokochamy? polubimy i przeżyjemy tyle czasu ile jest nam dane? Najczęściej wspieram moich klientów w drodze do miłości własnej, samoakceptacji, pozbyciu się kompleksów, poprawie komunikacji, przełamywaniu strachu przed otwarciem się na drugą osobę, bliskości z nią, stworzeniu dobrych relacji. To również praca z niewłaściwymi przekonaniami, które nie pozwalają nam być szczęśliwymi. Czasami trzeba zrobić sobie w głowie 'upgrade', by zobaczyć siebie oraz innych w zupełnie nowym świetle.

Jak odebrać gratis?

Zgłoś się do biura MyDwoje na adres biuro@mydwoje.pl podając hasło: Wewnętrzny sabotażysta.

Inne sesje coachingowe w Klubie:

 
Komentarze (0)

Coaching dla singli z coach Agatą Sławniak - gratis - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij