Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Klub dla singli > Wyprawy rozwojowe, które zmieniają życie - gratis

Wyprawy rozwojowe, które zmieniają życie - gratis

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do gogole+
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest
wyprawy rozwojowe

Vouchery na wyprawę rozwojową

Do każdego aktywnego wykupionego abonamentu na 3 miesiące lub więcej możesz dobrać sobie 1 gratis.

Połączenie podróży i rozwoju osobistego

Wielu zadaje sobie pytanie co robić na pierwszej randce, jak zaskoczyć drugą osobę? A może warto postawić na najbardziej niesamowite rozwiązanie i wybrać się na wyprawę rozwojową? Jeśli chcesz poznać nowe osoby, wybierz się na wyprawę sam!

W tym miesiącu możesz skorzystać z porady dotyczącej podróży

Chciałbyś zorganizować sam lub z Twoją połówką wyprawę do Ameryki Południowej i nie wiesz jak to zrobić?

Zapytaj naszego eksperta gdzie i w jakim terminie najlepiej wybrać się do Ameryki Południowej? Czego możesz się spodziewać na takiej wycieczce, jak się najlepiej przygotować, czego się wystrzegać? Interesuje Cię kultura Majów, Inków lub rdzenni mieszkańcy i chciałbyś zorganizować tam własny wyjazd? A może szukasz głębokiego doświadczania z dziką przyrodą?  Przewodnik, pilot wypraw i podróżnik – Krzysztof Ruba udzieli Ci wartościowe porady, dzięki którym wyruszysz w podróż swojego życia. Samodoskonalenie i rozwój w Ameryce Południowej to szkoła życia dla mężczyzn i kobiet.

Odbierz:

 • Porada eksperta dotycząca podróży do Ameryki Południowej
 • Porada eksperta dotycząca podróży do Ameryki Południowej
 • Porada eksperta dotycząca podróży do Ameryki Południowej

W tym miesiącu możesz również otrzymać 1 pojedynczy lub 1 podwójny voucher

Wybierz jedną z propozycji naszego Partnera:

 • Pojedynczy voucher zniżkowy na wyprawę o wartości 350zł. Poznasz niesamowitych uczestników w grupie

 • Voucher zniżkowy dla dwóch osób na wyprawę o wartości 700zł. Sam wybierasz drugą osobę na najbardziej niesamowitą randkę w życiu.

Wyprawy rozwojowe o sobie:

Tworzymy Wyprawy Rozwojowe, które zwiększają jakość życia, zatrzymują nas i transformują. Wyprawy, które są podróżą w dal i w głąb siebie. Po to, co dzikie i autentyczne.

Połączenie podróży i rozwoju osobistego to możliwość zintegrowania siebie ze światem. Jest to wspólna przygodą, a zarazem okazja do nabycia życiowej mądrości o tym, co jest ważne dla nas, co teraz przeżywamy, jacy jesteśmy naprawdę i jakie są nasze relacje w grupie z innymi ludźmi. Jest to rodzaj podróży w głąb siebie. Zapraszamy Was w tą podwójną podróż – na łono dzikiej przyrody i w głąb siebie.

Czy zmierzam w dobrym kierunku? Czy to jest droga, której pragnę? To pytania, które często sobie zadajemy. Rozumienie siebie oraz dbanie o higienę umysłu, to ważne aspekty życia codziennego. Potrzebujemy jednak do tego specjalnych narzędzi, które możemy otrzymać poprzez głęboką, duchową podróż prowadzoną przez trenerów rozwojowych.

Wszystko w połączeniu z żywiołami ognia, wody, ziemi i powietrza. Eksplorujemy dziką przyrodę, poznajemy rdzenne tradycje i miejscową kulturę

Odebrany voucher pozwala na odebranie zniżki 350zł (dla 1os) i 700zł (dla 2os) na dowolną naszą wyprawę: http://wyprawy-rozwojowe.pl

Jak odebrać gratis?

Zgłoś się do biura MyDwoje na adres biuro@mydwoje.pl podając hasło: Wyprawa-Rozwojowa oraz nazwę gratisu, który chcesz odebrać.

 
Komentarze (0)

Wyprawy rozwojowe, które zmieniają życie - gratis - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij