Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Klub dla singli > Wyprawy rozwojowe, które zmieniają życie - gratis

Wyprawy rozwojowe, które zmieniają życie - gratis

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest
wyprawy rozwojowe

Vouchery na wyprawę rozwojową

Do każdego aktywnego wykupionego abonamentu na 3 miesiące lub więcej możesz dobrać sobie 1 gratis.

Połączenie podróży i rozwoju osobistego

Wielu zadaje sobie pytanie co robić na pierwszej randce, jak zaskoczyć drugą osobę? A może warto postawić na najbardziej niesamowite rozwiązanie i wybrać się na wyprawę rozwojową? Jeśli chcesz poznać nowe osoby, wybierz się na wyprawę sam!

W tym miesiącu możesz skorzystać z porady dotyczącej podróży

Chciałbyś zorganizować sam lub z Twoją połówką wyprawę do Ameryki Południowej i nie wiesz jak to zrobić?

Zapytaj naszego eksperta gdzie i w jakim terminie najlepiej wybrać się do Ameryki Południowej? Czego możesz się spodziewać na takiej wycieczce, jak się najlepiej przygotować, czego się wystrzegać? Interesuje Cię kultura Majów, Inków lub rdzenni mieszkańcy i chciałbyś zorganizować tam własny wyjazd? A może szukasz głębokiego doświadczania z dziką przyrodą?  Przewodnik, pilot wypraw i podróżnik – Krzysztof Ruba udzieli Ci wartościowe porady, dzięki którym wyruszysz w podróż swojego życia. Samodoskonalenie i rozwój w Ameryce Południowej to szkoła życia dla mężczyzn i kobiet.

Odbierz:

 • Porada eksperta dotycząca podróży do Ameryki Południowej
 • Porada eksperta dotycząca podróży do Ameryki Południowej
 • Porada eksperta dotycząca podróży do Ameryki Południowej

W tym miesiącu możesz również otrzymać 1 pojedynczy lub 1 podwójny voucher

Wybierz jedną z propozycji naszego Partnera:

 • Pojedynczy voucher zniżkowy na wyprawę o wartości 350zł. Poznasz niesamowitych uczestników w grupie

 • Voucher zniżkowy dla dwóch osób na wyprawę o wartości 700zł. Sam wybierasz drugą osobę na najbardziej niesamowitą randkę w życiu.

Wyprawy rozwojowe o sobie:

Tworzymy Wyprawy Rozwojowe, które zwiększają jakość życia, zatrzymują nas i transformują. Wyprawy, które są podróżą w dal i w głąb siebie. Po to, co dzikie i autentyczne.

Połączenie podróży i rozwoju osobistego to możliwość zintegrowania siebie ze światem. Jest to wspólna przygodą, a zarazem okazja do nabycia życiowej mądrości o tym, co jest ważne dla nas, co teraz przeżywamy, jacy jesteśmy naprawdę i jakie są nasze relacje w grupie z innymi ludźmi. Jest to rodzaj podróży w głąb siebie. Zapraszamy Was w tą podwójną podróż – na łono dzikiej przyrody i w głąb siebie.

Czy zmierzam w dobrym kierunku? Czy to jest droga, której pragnę? To pytania, które często sobie zadajemy. Rozumienie siebie oraz dbanie o higienę umysłu, to ważne aspekty życia codziennego. Potrzebujemy jednak do tego specjalnych narzędzi, które możemy otrzymać poprzez głęboką, duchową podróż prowadzoną przez trenerów rozwojowych.

Wszystko w połączeniu z żywiołami ognia, wody, ziemi i powietrza. Eksplorujemy dziką przyrodę, poznajemy rdzenne tradycje i miejscową kulturę

Odebrany voucher pozwala na odebranie zniżki 350zł (dla 1os) i 700zł (dla 2os) na dowolną naszą wyprawę: http://wyprawy-rozwojowe.pl

Jak odebrać gratis?

Zgłoś się do biura MyDwoje na adres biuro@mydwoje.pl podając hasło: 

"Wyprawa-Rozwojowa + nazwa gratisu, który chcesz odebrać. Zgadzam się na przekazanie moich danych jak: imię, nazwisko, e-mail do Partnera w Klubie MyDwoje i Partnerów w celu odbioru nagrody Gratisu z tego klubu."


Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187, biuro@mydwoje.p. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iod@mydwoje.pl. Dane osobowe podane podczas zawarcia umowy przetwarzane są w celu realizacji usługi Gratis Klubu MyDwoje i Partnerów. Dane są przetwarzane w oparciu o umowę o świadczenie usługi Klub. Dostęp do danych kontaktowych jak imię, nazwisko, adres, e-mail będzie udostępniony wybranemu Partnerowi, który świadczy usługę gratis w Klubie MyDwoje i Partnerów. Dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim w tym do Państwa trzeciego z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa lub upoważnienia w tym firmie informatycznej i firmie prowadzącej obsługę klienta w MyDwoje.pl. Dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na przetwarzanie w celu realizacji usługi Gratis z Klubu. Posiadam prawo dostępu do danych, poprawienia ich oraz wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania oraz mogę żądać ich przeniesienia do innej firmy. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięcie. Posiadam prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełniania umowy. Użytkownik posiada prawo uzyskania kopii przetwarzanych danych pisząc na adres biuro@mydwoje.pl.
 
Komentarze (0)

Wyprawy rozwojowe, które zmieniają życie - gratis - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij