Biuro matrymonialne > Usługi > Ochrona danych i wizerunku oraz anonimowość

Ochrona danych i wizerunku oraz anonimowość

Ochrona danych w MyDwoje Bezpieczeństwo danych i dyskrecja to nasze priorytety

 MyDwoje Trusted Shop - bezpieczne zakupy
 Video - Certyfikat jakości Trusted Shops dla MyDwoje
 ochrona danych w MyDwoje


Certyfikat SSL

Naszym priorytetem jest ochrona Twoich danych osobowych i wizerunku. Chronimy Twoje dane osobowe, fotografie, kopie dowodu osobistego. Strzeżemy je z zachowaniem zaleceń Ustawy i Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO). Zapewniamy Ci anonimowość, nadając alfanumeryczny anonimowy Login typu: K58MY891. Twoje imię, nazwisko i adres oraz e-mail nigdy nie są udostępniane osobom trzecim w tym innym Użytkownikom i pozostają do wiadomości wyłącznie osób upoważnionych w biurze Serwisu MyDwoje. Swoją tożsamość możesz ujawnić, kontaktując się wyłącznie samodzielnie.

Bezpieczeństwo i wiarygodność Użytkowników - działania

Ochrona danych osobowych, wizerunku i anonimowość mają dla nas szczególnie ważne znaczenie, dlatego aktywnie dbamy o te zagadnienia.

Te działania wykonujemy za Ciebie:

 • weryfikacja ofert - sprawdzamy indywidualnie każdą Wizytówkę i każde zdjęcie. Dbamy o wysoki poziom ofert Użytkowników. Gwarantujemy, że oferty umieszczane w Serwisie spełniają najwyższe standardy, są kompletne i ciekawe.

 • certyfikacja profilów - Certyfikat Wiarygodnego Profilu nadajemy Użytkownikom, którzy poddali się weryfikacji, a ich dane są zgodne z danymi z dowodu tożsamości. Ma to na celu przeciwdziałanie oszustwom i gwarantuje tylko poważne oferty matrymonialne.

 • system antyspam - dzięki nowoczesnym narzędziom rozpoznającym spamming mamy możliwość wczesnego jego wykrycia spamerów i wielu rodzajów oszustów oraz ostrzegania Użytkowników, którzy mogli mieć kontakt z podejrzanymi osobami.

 • natychmiastowa interwencja Administratora w przypadku zakłócania przyjaznych kontaktów między Użytkownikami, usuwanie profilów, blokada ponownej rejestracji przez oszustów

Tak możesz chronić się sam:

 • w naszym serwisie posiadasz możliwość indywidualnego otwierania zdjęć - jeśli z jakiegoś powodu (zawód, pozycja społeczna) obawiasz się rozpoznania, zastosuj opcję indywidualnego otwierania zdjęć, otworzysz je tylko dla wybranej osoby, gdy będziesz na to gotowy. Zdjęcia udostępniasz samodzielnie. Możesz od razu otworzyć je dla wszystkich zarejestrowanych Użytkowników lub prezentować jedynie osobom, które w toku korespondencji zdobyły Twoje zaufanie. Twoje zdjęcia otwarte dla Użytkowników są prezentowane w formie zamazanej dla osób niezarejestrowanych. Osoby widoczne na pierwszej stronie Serwisu w galerii Twarzy MyDwoje.pl wyraziły specjalną, pisemną zgodę na prezentowanie ich profilów w tej formie.

 • blokowanie spamerów, korespondencji, na którą nie odpowiedziałeś - stosujemy zabezpieczenia w korespondencji między Użytkownikami. Jeśli Użytkownik wysłał do Ciebie jedną wiadomość i przypomnienie o niej, system blokuje możliwość wysłania kolejnych, gdyż swoją biernością nie wyraziłeś zainteresowania daną osobą. Jeśli chcesz kontynuować znajomość, po prostu odpowiedz. Miło jest też, gdy wyślesz odpowiedź brak zainteresowania. Wiele osób woli negatywną odpowiedź niż żadną. Aby ktoś mógł wysyłać do Ciebie listy, musi  uzyskać Twoją zgodę i zainteresowanie jego profilem.

 • blokada profilu - jeśli z jakiegoś powodu nie życzysz sobie, by dany Użytkownik nadal mógł wysyłać do Ciebie wiadomości, wchodzić na Twój profil, oglądać Twoje zdjęcia, przeglądać Wizytówkę, użyj opcji blokady profilu w Poczcie lub oglądają jego Profil. Masz możliwość ustawienia blokady odwiedzin i korespondencji lub automatycznego pożegnania osób, z którymi korespondencja
  stała się dla Ciebie, z biegiem czasu niemiła.

 • anonimowość - dzięki alfanumerycznym loginom Użytkowników system anonimowej i bezpiecznej komunikacji przez Pocztę i Czat MyDwoje.pl pozwala Użytkownikom kontaktować się anonimowo. Nikt oprócz biura Serwisu nie zna Twojego adresu e-mail. Z innymi Użytkownikami portalu możesz korespondować tylko anonimowo, bez konieczności podawania swego adresu e-mail, wykorzystując wewnętrzną anonimową Pocztę i Czat. Na własną odpowiedzialność możesz podać innym Użytkownikom swoje osobiste dane teleadresowe. Twoje odpowiedzi do Testu Doboru Partnerskiego na poszczególne pytania nie będą dostępne dla innych Użytkowników! Inni użytkownicy otrzymają jedynie informację o stopniu zgodności Waszych profilów, wyrażonym w % Punktach Zgodności Osobowości i wgląd do przestawionego graficznie ogólnego i anonimowego porównania Waszych profilów na 10 skalach osobowości.

 • bądź z nami w kontakcie, pisz i dzwoń i zgłaszaj niemiłe, podejrzane przypadki kontaktów, (022) 201 25 89.
  MyDwoje błyskawicznie reaguje na skargi i zgłoszenia o nierzetelności poszczególnych użytkowników. Powiadomienia e-mail sam ustalasz w w swoim profilu w zakładce Ustawienia.

Bezpieczne miłosne wiadomości, nawet gdy stracisz połączenie internetowe

 • sesja pod kontrolą - ze względów bezpieczeństwa sesja w Serwisie trwa godzinę. Gdy jesteś zalogowany, lecz nie poruszasz się po Serwisie, sesja skończy się. Otrzymasz powiadomienie, gdy do wygaśnięcia sesji zostanie 5 minut. Wprowadziliśmy ograniczenie bezczynności sesji dla każdego Użytkownika. Aby Twoje dane i listy w przygotowaniu były bezpieczne: zapisuj listy jako szkice (pomagamy Ci prowadzą równocześnie auto zapis), gdyż po dłuższej przerwie mogą zniknąć: tak jakbyś stracił połączenie z internetem. Wylogowuj się z Serwisu zawsze, gdy odchodzisz od komputera.

 • auto zapisywanie wiadomości - każda wiadomość, w trakcie jej tworzenia, jest automatycznie zapisywana. Twoja wiadomość już nie zginie, nawet, gdy skończy się Twoja sesja lub zerwie się Twoje połączenie z Internetem.

Bezpieczna korespondencja dzięki certyfikatom SSL, TS

Certyfikat SSL zabezpiecza przesyłkę Twoich danych osobowych i finansowych (dane logowania do banku lub nr karty kredytowej) przez łącza internetowe. Wykorzystanie protokołu bezpiecznej transmisji danych daje Ci pełne bezpieczeństwo. W celu zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych stosujemy protokół transmisji Alpha SSL, który zapewnia bezpieczeństwo przesyłania danych w Internecie. Dzięki niemu sprawdzane są uprawnienia serwerów i Użytkowników biorących udział w transakcji. Instytucja certyfikująca, która wydała certyfikat sprawdziła wiarygodność naszego Serwisu i zezwoliła nam na jego używanie.

Certyfkat Jakości wydany przez Trusted Shops gwarantuje, że MyDwoje jest twoim wiarygodnym partnerem w randkach internetowych. MyDwoje spełnia bowiem 70 kryteriów jakości  będących synonimem bezpiecznego serwisu gwarantowanego przez europejski znak jakości w sektorze usług. Przed przyznaniem znaku jakości Trusted Shops przeprowadza audyt sklepu internetowego na podstawie obszernego katalogu kryteriów jakości. Dzięki połączeniu gwarancji zwrotu pieniędzy i systemu opinii o sklepie Trusted Shops możesz kupować online bez obaw o bezpieczeństwo. Kryteria te są na bieżąco opracowywane przez niezależnych ekspertów w zakresie praw konsumenta i  danych osobowych. Prawnicy specjalizujący się w prawie gospodarczym oraz eksperci ds. IT regularnie sprawdzają, czy są przestrzegane. Obejrzyj aktualny Certyfikat MyDwoje w Trusted Shops. Podczas certyfikacji w Trusted Shops sprzedawcy Internetowi poddawani są kompleksowym testom bezpieczeństwa i przyjazności wobec konsumenta dotyczących m.in. zdolności kredytowej, przejrzystości cen, obowiązków informacyjnych wobec klientów, obsługi klienta i ochrony danych osobowych. Kryteria te są nieustannie dostosowywane do aktualnego stanu orzecznictwa i regulacji z zakresu ochrony konsumenta.

Znak Jakości Rzetelna Firma potwierdza naszą wysoką etykę i uczciwość w transakcjach finansowych.

Twoje prawa w zakresie bezpieczeństwa gwarantujemy w Polityce Prywatności:

Polityka prywatności zawiera ważne informacje:
 • Jakie dane o Użytkownikach Serwis gromadzi?
 • W jakim celu Serwis gromadzi dane osobowe?
 • Kto ma dostęp do danych? 
 • Gdzie Użytkownik może dokonać sprawdzenia, zmiany lub usunięcia danych?
 • Czy i kiedy istnieje obowiązek przekazywania danych przez Użytkownika?
 • W jaki sposób dane są chronione?
 • W jaki sposób Serwis stosuje pliki Cookie?
 • Kogo obowiązuje Polityka prywatności MyDwoje.pl?

Zapobieganie nadużyciom i oszustwom internetowym jest dla nas bardzo ważne. Dbamy o  bezpieczeństwo i wygodę randek online. Naszym celem jest, by każdy nasz Użytkownik czuł się bezpiecznie i komfortowo pisząc o sobie, podając swoje dane osobowe i finansowe niezbędne w transakcjach online. W tym celu systematycznie dbamy o utrzymanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Nasze działania dla Was w celu zapewnienia miłych kontaktów matrymonialnych przez Serwis. Poznaj więcej zagadnień z obszaru: Bezpieczna randka.


Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij