Bezpieczna randka z sieci - przestrzegaj kilku zasad

szukaj
Odmawiaj grzecznie lecz asertywnie
W MyDwoje zależy nam, by żadne zaproszenie do kontaktu nie zostało bez odpowiedzi, dlatego doceniamy znaczenie asertywnej odmowy, kultury osobistej, szacunku w relacjach międzyludzkich i empatii w korespondencji. Masz przeczucie, że to nie ta/ten? – poinformuj o tym w uprzejmy sposób. Bezpieczna randka z internetu to także kulturalna randka.
2016-08-02
Bezpieczna randka z Internetu
Bezpieczna randka z internetu, to szansa jaką stwarza serwis randkowy na początek znajomości. A później... pierwsza rozmowa telefoniczna, która przy odrobinie szczęścia zakończy się randką w realu.
2016-05-12
Jak uniknąć oszustów matrymonialnych?
Szukać drugiej połówki można przez najpopularniejsze portale randkowe, portale dla Samotnych. Należy jednak pamiętać i być ostrożnym, by erandki nie wymknęły się spod kontroli, a randka w realu nie przerodziła się w rozczarowanie.
2016-04-13
Czy potrafisz odmawiać?
Każdy ma prawo do odmawiania, szanując uczucia innych. Ale jest to umiejętność nabyta. Zatem, naucz się odmawiać i przestań wikłać się w sytuacje, w których czujesz dyskomfort, ale jednocześnie, pamiętaj, aby nie urazić innych.
2015-11-17
Pierwsza randka we czworo?
Czy podwójna randka czyli randka w dwie pary tak zwana randka we czworo ma sens? Jej korzyści to brak stresu, bezpieczeństwo i możliwość spojrzenia na partnera niczym z boku, minusy? przeczytajcie artykuł o wadach podwójnej randki.
2015-09-30
Związek bez zobowiązań - czy tego szukasz?
Czy zdecydować się na związek bez zobowiązań? Czy pozostać w związku i jeździć na imprezy dla Samotnych? Na te pytania możemy odpowiedzieć, gdy już zdamy sobie sprawę czym jest dla nas związek i jakie mamy oczekiwania wobec Partnera.
2016-10-10
Jak powstaje intymność w sieci?
Darmowe portale dla Samotnych często ułatwiają budowanie relacji i korespondencję w sieci. Znacznie prościej wysłać pierwszy e-mail niż podejść do nie znajomej osoby i nawiązać kontakt. Osobom nieśmiałym łatwiej budować bliskość przez internet.
2015-10-22
Niechciany adorator - jak się go pozbyć?
Gdy niechciany adorator nie ma szans na twoją miłość. Jak odmawiać, kiedy natręt chce umawiać się na randki?
2015-09-30
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij