Bezpieczna randka z sieci - przestrzegaj kilku zasad

szukaj
Odmawiaj grzecznie lecz asertywnie
W MyDwoje zależy nam, by żadne zaproszenie do kontaktu nie zostało bez odpowiedzi, dlatego doceniamy znaczenie asertywnej odmowy, kultury osobistej, szacunku w relacjach międzyludzkich i empatii w korespondencji. Masz przeczucie, że to nie ta/ten? – poinformuj o tym w uprzejmy sposób. Bezpieczna randka z internetu to także kulturalna randka.
2016-08-02
Bezpieczna randka z Internetu
Bezpieczna randka z internetu, to szansa jaką stwarza serwis randkowy na początek znajomości. A później... pierwsza rozmowa telefoniczna, która przy odrobinie szczęścia zakończy się randką w realu.
2016-05-12
Jak uniknąć oszustów matrymonialnych?
Szukać drugiej połówki można przez najpopularniejsze portale randkowe, portale dla Samotnych. Należy jednak pamiętać i być ostrożnym, by erandki nie wymknęły się spod kontroli, a randka w realu nie przerodziła się w rozczarowanie.
2016-04-13
Czy potrafisz odmawiać?
Każdy ma prawo do odmawiania, szanując uczucia innych. Ale jest to umiejętność nabyta. Zatem, naucz się odmawiać i przestań wikłać się w sytuacje, w których czujesz dyskomfort, ale jednocześnie, pamiętaj, aby nie urazić innych.
2015-11-17
Pierwsza randka we czworo?
Czy podwójna randka czyli randka w dwie pary tak zwana randka we czworo ma sens? Jej korzyści to brak stresu, bezpieczeństwo i możliwość spojrzenia na partnera niczym z boku, minusy? przeczytajcie artykuł o wadach podwójnej randki.
2015-09-30
Związek bez zobowiązań - czy tego szukasz?
Czy zdecydować się na związek bez zobowiązań? Czy pozostać w związku i jeździć na imprezy dla Samotnych? Na te pytania możemy odpowiedzieć, gdy już zdamy sobie sprawę czym jest dla nas związek i jakie mamy oczekiwania wobec Partnera.
2016-10-10
Jak powstaje intymność w sieci?
Darmowe portale dla Samotnych często ułatwiają budowanie relacji i korespondencję w sieci. Znacznie prościej wysłać pierwszy e-mail niż podejść do nie znajomej osoby i nawiązać kontakt. Osobom nieśmiałym łatwiej budować bliskość przez internet.
2015-10-22
Niechciany adorator - jak się go pozbyć?
Gdy niechciany adorator nie ma szans na twoją miłość. Jak odmawiać, kiedy natręt chce umawiać się na randki?
2015-09-30
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij