Biuro matrymonialne > Usługi > Test Doboru Partnerskiego > Wynik dla partnerów - Zgodność Osobowości

Wynik Testu dla partnerów - Zgodność Osobowości

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Twój wynik Testu Doboru Partnerskiego - część II

Przykładowy opis Zgodności Osobowości pary

Gdy wykonałeś Test i poznałeś swój Wynik Testu dla Ciebie - Profil Partnerski możesz zapoznać się z dopasowaniem do potencjalnych partnerów. Dotyczy on Ciebie i każdego z potencjalnych partnerów w Twoich Ofertach, czyli na liście ofert. Zgodność osobowości wyrażona w procentach mówi Ci, w jakim stopniu z daną osobą jesteście dopasowani pod względem charakteru, życiowych wartości, granic tolerancji. Z wykresów, przykład poniżej, dowiesz się w 10 obszarach - skalach osobowości, jak bardzo dana osoba zbliżona jest  do Twojego teoretycznego "ideału". Zgodność Osobowości, podobnie jak Profil Partnerski uzmysławiają nam, że w Teście Doboru Partnerskiego nie ma dobrych i złych odpowiedzi. Każdy z nas szuka kogoś, kto będzie pasował właśnie do niego, bo każdy z nas jest inny.  Poniżej przykładowy wynik Testu dla kobiety, która porównuje profil wybranego mężczyzny "ON" ze swoim teoretycznym charakterologicznym Ideałem. Otrzymasz podobny wynik dla każdego proponowanego Ci przez nasz partnera. Oczywiście Twój wynik w każdej skali i opis, który otrzymasz będzie indywidualnie dostosowany do odpowiedzi, których samodzielnie udzielisz w Teście MyDwoje.

Polecamy także na temat testów psychologicznych w doborze partnerskim:


Wynik Testu Doboru Partnerskiego dla pary - Zgodność Osobowości przykład
 
Komentarze (1)

Wynik Testu dla partnerów - Zgodność Osobowości - dodaj komentarz
Mariolka; 2016-04-09 13:31:03 
Jestem pod wrażeniem, nowa odsłona testu jest zdecydowanie bardziej korzystna i przejrzysta. Pozwala szybko zapoznać się z wynikami, jest to dla mnie duże ułatwienie. Nie muszę wyszukiwać długich opisów i porównań. Dobrym pomysłem jest zastosowanie punktu odniesienie do ideału, choć jak wiadomo można się tylko do niego zbliżyć ;) Jednakże możemy się dowiedzieć, jak blisko jesteśmy swojego celu. Do tej pory mało zaglądałam do wyników testu, jednak nowa forma sprawiła, że coraz częściej korzystam z tej zakładki i sprawia mi to przyjemność zapoznawanie się z osobą, odkrywanie jej kawałek po kawałku a nie długą drogę przez mękę. Super!

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij