Biuro matrymonialne > Usługi > Test Doboru Partnerskiego > Wynik Testu dla Ciebie - Profil Partnerski

Twój wynik Testu - Profil Partnerski

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Twój wynik Testu Doboru Partnerskiego - część I Profi Partnerski

Profil Partnerski opisuje Ciebie i Twój "ideał" partnerski

Jeżeli wykonałeś już Test, tu sprawdzisz Twój osobisty wynik: Profil/Profil Partnerski

Jakie cechy bada Test MyDwoje.pl?

Bazując na wieloletnim doświadczeniu terapeutycznym psychologa Andrzeja Rutowskiego, Profil Partnerski powie Ci jaką osobą jesteś, jak funkcjonujesz w relacjach partnerskich. Profil ten pokaże na 10 skalach osobowości z jakim partnerem masz szansę stworzyć trwały związek. Podpowiadamy Ci, na każdej z 10 cech osobowości, gdzie powinien znajdować się Twój "idealny" partner/ partnerka, abyście do siebie pasowali i mieli szansę zgodnie przejść przez życie.Profil Partnerski uzmysławia nam, że w Teście Doboru Partnerskiego nie ma dobrych i złych odpowiedzi. Każdy jednak szuka kogoś, kto będzie pasował właśnie do niego, bo każdy z nas jest inny. Twój Profil Partnerski nie jest widoczny dla innych Użytkowników - to Twoja prywatna analiza.

Przykładowy Profil Partnerski dla kobiety

Obejrzyj przykładowy Profil Partnerski dla kobiety - oczywiście Twój wynik w każdej skali i opis będzie dostosowany do odpowiedzi, których sam udzielisz w Teście Doboru Partnerskiego MyDwoje.
Wynik Testu Doboru Partnerskiego dla Ciebie - Profil Partnerski przykład

Przeczytaj także lekturę o testach psychologicznych:


 
Komentarze (2)

Twój wynik Testu - Profil Partnerski - dodaj komentarz
Zadowolony; 2016-04-09 13:32:09 
Miałem wątpliwości jak w serwisie zauważyłem wprowadzane zmiany o czym już do Państwa pisałem, nie wszystkie mi się podobają ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia, jednak z szerokim uśmiechem przyjąłem nową formę wyników testu partnerskiego. Ufff nareszcie nie muszę się przedzierać przez dżunglę nagromadzonych informacji!!! Poznawanie teraz stało się łatwe, proste i przyjemne :D
Choć zawsze z rezerwą należy podchodzić do takich testów psychologicznych, ponieważ nie wszystko można zmierzyć i poznać za pomocą badań naukowych. Gratuluje pomysłu!
KK; 2015-04-05 14:54:54 
bardzo dobrze wyjaśnione

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij