Biuro matrymonialne > Usługi > Test Doboru Partnerskiego > Wynik Testu dla Ciebie - Profil Partnerski

Twój wynik Testu - Profil Partnerski

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Twój wynik Testu Doboru Partnerskiego - część I Profi Partnerski

Profil Partnerski opisuje Ciebie i Twój "ideał" partnerski

Jeżeli wykonałeś już Test, tu sprawdzisz Twój osobisty wynik: Profil/Profil Partnerski

Jakie cechy bada Test MyDwoje.pl?

Bazując na wieloletnim doświadczeniu terapeutycznym psychologa Andrzeja Rutowskiego, Profil Partnerski powie Ci jaką osobą jesteś, jak funkcjonujesz w relacjach partnerskich. Profil ten pokaże na 10 skalach osobowości z jakim partnerem masz szansę stworzyć trwały związek. Podpowiadamy Ci, na każdej z 10 cech osobowości, gdzie powinien znajdować się Twój "idealny" partner/ partnerka, abyście do siebie pasowali i mieli szansę zgodnie przejść przez życie.Profil Partnerski uzmysławia nam, że w Teście Doboru Partnerskiego nie ma dobrych i złych odpowiedzi. Każdy jednak szuka kogoś, kto będzie pasował właśnie do niego, bo każdy z nas jest inny. Twój Profil Partnerski nie jest widoczny dla innych Użytkowników - to Twoja prywatna analiza.

Przykładowy Profil Partnerski dla kobiety

Obejrzyj przykładowy Profil Partnerski dla kobiety - oczywiście Twój wynik w każdej skali i opis będzie dostosowany do odpowiedzi, których sam udzielisz w Teście Doboru Partnerskiego MyDwoje.
Wynik Testu Doboru Partnerskiego dla Ciebie - Profil Partnerski przykład

Przeczytaj także lekturę o testach psychologicznych:


 
Komentarze (2)

Twój wynik Testu - Profil Partnerski - dodaj komentarz
Zadowolony; 2016-04-09 13:32:09 
Miałem wątpliwości jak w serwisie zauważyłem wprowadzane zmiany o czym już do Państwa pisałem, nie wszystkie mi się podobają ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia, jednak z szerokim uśmiechem przyjąłem nową formę wyników testu partnerskiego. Ufff nareszcie nie muszę się przedzierać przez dżunglę nagromadzonych informacji!!! Poznawanie teraz stało się łatwe, proste i przyjemne :D
Choć zawsze z rezerwą należy podchodzić do takich testów psychologicznych, ponieważ nie wszystko można zmierzyć i poznać za pomocą badań naukowych. Gratuluje pomysłu!
KK; 2015-04-05 14:54:54 
bardzo dobrze wyjaśnione

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij