Biuro matrymonialne > Usługi > Test Doboru Partnerskiego > Wzajemna zgodność kryteriów partnerów

Wzajemna zgodność kryteriów partnerów

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Wzajemna zgodność oczekiwań partnerów jest kluczowa w doborze partnerów

Wzajemna Zgodność kryteriów partnerów w MyDwoje


Marcin, 29 lat, własna firma, studio projektowo-graficzne, Warszawa

Basia, 26, własna działalność, stylistka, nie pali, Poznań 

Czy ta Para szuka siebie nawzajem?

Zgodność kryteriów tej pary wynosi 8. Aż w 8 obszarach mają zgodne wzajemne oczekiwania:  sylwetka, wyznanie, stosunek do dzieci, do palenia, alkoholu, ... Tylko ten wiek, on o rok starszy niż ona planowała ... Miłość potrafi jednak góry przenosić. Warto więc się poznać! Teraz możesz sortować oferty wg zgodności kryteriów Twoich, Partnera/ Partnerki i współnych!

Przykład interpretacji Zgodności kryteriów

Jeżeli szukasz partnera w wieku 30-45 lat, a partner ma 46 lat, to nie spełnia Twojego kryterium wieku. Jeżeli Ty masz 26 lat, a partner szuka osoby w wieku 25- 34 lat, to spełniasz jego kryterium wieku. Razem zaś macie Zgodność kryteriów w kolejnym obszarze, jeśli chodzi o wzrost partnera. Możliwych jest 11 obszarów Zgodności kryteriów - czyli dokładnie tyle, ile mamy kryteriów wyszukiwania. Zgodności kryteriów dla przykładowej pary (to nie jest Twój wynik tylko przykład)Zgodność kryteriów wyszukiwania partnera przykład MyDwoje

 


 
Komentarze (0)

Wzajemna zgodność kryteriów partnerów - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij