Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne USA Kanada

Biuro matrymonialne USA Kanada

Biuro matrymonialne USA Kanada
Mieszkasz w Ameryce Północnej, w USA lub Kanadzie? Sprawdź oferty zagraniczne obcokrajowców i znajdź żonę, męża z Polski za granicą w Ameryce Północnej, w USA lub Kanadzie. Miłość w Ameryce? Z MyDwoje to możliwe!

Szukasz miłości w Ameryce Północnej

Ogłoszenia matrymonialne kobiety zagranica

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni zagranica

Znajdź żonę, męża z Polski za granicą w Ameryce Północnej, w USA w Kanadzie lub w Australii

Pragniesz poznać przez Internet partnera z Kandy, USA - Polkę lub Polaka?

Sprawdź biuro matrymonialne USA, Kanada - nasze poważne biuro matrymonialne ze sprawdzonymi ofertami z zagranicy, z dzikiego zachodu i z czerwonego kontynentu. Nasza wiarygodność, wartościowe oferty i poważne podejście zdobyły już rzesze sympatyków i skojarzyły szczęśliwe pary. Nasz sukces, to Twój sukces! Działamy w oparciu o naukowe metody doboru partnerów opracowane przez specjalistów - psychologów i seksuologów. Twój nowy partner i Ty odnajdziecie się z pewnością, dzięki zagranicznym ogłoszeniom z Ameryki, USA, Kanady w nowoczesnym portalu matrymonialnym. Przedstawimy Ci tylko ciekawe ogłoszenia osób zamieszczających swoje oferty, ponieważ szukają miłości na poważnie. Odległość nie jest przeszkodą!

Ogłoszenia matrymonialne kobiet Stany Zjednoczone

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Stany Zjednoczone

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Australia

Ogłoszenia matrymonialne kobiet Australia

Oferty zagraniczne - obcokrajowcy

jesteś kobietą, która bierze pod uwagę możliwość związania się z partnerem zza granicy? Małżeństwa z obcokrajowcami są coraz bardziej popularne w Polsce. MyDwoje prezentuje zagraniczne biuro matrymonialne. Znajdziesz w nim oferty obcokrajowców -  głównie z krajów niemieckojęzycznych - szukających partnerki w Polsce. Sprawdź już dziś, co panowie zza granicy mają Ci do zaoferowania.

Miłość za wielką wodą?

Poznaliście już kogoś z Ameryki, USA, Kanady i zastanawiacie się, czy w Ameryce można umówić się na ciekawą randkę? Oczywiście, że tak. Jeśli chcecie poznać to, co charakterystyczne dla klimatu Ameryki, wybierzcie się koniecznie na Manhattan. Nie bez powodu jest pierwszym miejscem wybieranym przez turystów - zwłaszcza z Polski. Znajdziecie tu prawdziwą esencję tego kraju, kultury i ludzi. Miejsce nazywane centrum świata, pozwoli Wam na zobaczenie na żywo Statuy Wolności, przejechanie się jedną z żółtych taksówek, zjedzenie pizzy na slice’y i zapoznanie się ze specyfiką Bronxu.
Innym miejscem wartym zobaczenia jest stworzony nie tylko przez człowieka, ale głównie przez naturę, najstarszy park narodowy na świecie Yellowstone. Zachwycicie się w nim gorącymi źródłami i gejzerami. Kiedy za oknem samochodu zobaczycie niedźwiedzie grizzly, wilki, jelenie i dzikie bizony poczujecie się zaś, jak na prawdziwym safari. Zapewne będzie to niezapomniana randka. A może przy odrobinie szczęścia spotkacie bohatera kreskówek z dzieciństwa, misia Yogi.

 
zagraniczne oferty matrymonialne Polaków z USA/ ze Stanówzagraniczne oferty matrymonialne Polaków z Canady
 
Komentarze (5)

Biuro matrymonialne USA Kanada - dodaj komentarz
Michalina; 2017-06-04 21:17:06 
komentarz usunięty przez moderatora
Ewelina; 2016-07-03 13:16:31 
Uważam , że to świetny pomysł . Należę do biura matrymonialnego i bardzo chciałabym poznać mężczyznę z zagranicy. Wiele Polek jest szczęśliwych w związkach z obcokrajowcami.
jola; 2016-01-25 09:55:18 
Wszystko b. dobrze, ale nie piszesz co masz przed nazwiskiem, jakie masz wykształcenie
ela; 2015-12-30 23:10:54 
a są jeszcze tacy ludzie w stanach???
Myślałam, że jak ktoś jest daleko od Ojczyzny, to nie potrafi jej tak kochać jak tu będąc w Polsce. Jestem patriotką i taką przez duże T.
Kocham Ojczyznę i dlatego kiedyś zrezygnowałam z wyjazdu do USA
Stan; 2015-06-24 16:43:55 
Witam wszystkich na MyDwoje. Cieszę się, ze jest taki serwis. Chcę znaleźć zonę Polkę, taką prawdziwą - kobietę i patriotkę. Tu w Stanach mam wszystko. Brakuje mi tylko jej. Wierzę, że mi się uda.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij